Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאן יוצאים עם בחורה בדייטים הראשונים בתקופת הקורונה?

beastmode
שימו לב! השרשור הזה בן 1192 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 דקות, יבגניפ כתב:

למען האמת נס הרים זה אחלה לוקיישן לדייטים (לא דייט ראשון, לפחות לא למי שגר במרחק של 10-15 דק׳ נסיעה). לא בשביל הנהיגה, אלא כי באמת יש שם לא מעט מקומות רומנטיים יחסית. ולא רק בנס הרים - גם בצד השני של כביש 38 יש כמה פארקים נחמדים מאוד.

רק להיזהר, עד היום אשתי לא שוכחת לי את הדייט בפארק רבין שהפתיע אותנו שועל

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, מרק10 כתב:

תזמין אותה למפגש של קארספורום ביום שישי.

כמעט באתי לשלוח לך דיקפיק בגלל התמונת פרופיל שלך עד שקלטתי שזה אתה

עריכה אחרונה על ידי liav12
  • מצחיק 7

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יושב פה עם חבר בעבודה והוא קורא ואומר:

'אה זה פשוט, נסענו לים, הורדתי את המושבים האחוריים ברכב (I30 סטיישן) כשהים מולנו, פרסתי מזרן שהיה מקופל בבגאז', שמתי כרית אחת כדי שהיא תשים את הראש שלה עליי, פתחתי את הסאנרוף וזהו..'

אגב, לכל אלו שכתבו להזמין אותה הביתה... יוצא לכם לדבר עם נשים? אם היא לא מכירה אותו זה ממש בעייתי, רוב הנשים חרדות להיות עם גבר זר במקום לא מוכר או שאי אפשר שיעזרו לה בו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

גבר שנוסע ברכב כזה, בטוח יש לו וואחד שטרונגול.

הוא גבר פרקטי ותכליתי.

את השטרונגולים אני משאיר ל- SUV. 

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Roycohen1979 כתב:

תהיה כנה איתה- ״אין לאן ללכת כיוון שהכול סגור, הייתי שמח להפגש אצלך/ אצלי לסרט וארוחה אבל אני מבין שזה מרתיע בגלל שזה דייט ראשון, אפשר להתלבש חם וללכת לשבת על מחצלת באיזה פארק עם סלסלת פיקניק וטייק אווי או באיזו חלקת יער מול מדורה קטנה אם זה יותר מתאים לך...״

תאמין לי את תעריך את הכנות והיצירתיות.

תסריט ברוטאלי לדחיית סקס :)

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר סתם קריפי [emoji28]

אני מניח שזה נאמר בצחוק, אבל אם דברים בסיסיים באינטרקציה של דייט כמו להסתכל אחד לשני בעיניים וליצור קרבה נחשבים "קריפיים", אז יש לנו בעיה הרבה יותר גדולה מאשר לאן לצאת בתקופת קורונה [emoji28]

וזה לא עניין של להיות מסוגל לנהוג ולהחזיק שיחה. זה פשוט לא set up מוצלח לדייט ראשון, כמו שללכת לסרט בדייט ראשון זה רעיון רע. מצד שני, בוא נדבר על מה נחשב דייט "מוצלח"?

'אה זה פשוט, נסענו לים, הורדתי את המושבים האחוריים ברכב (I30 סטיישן) כשהים מולנו, פרסתי מזרן שהיה מקופל בבגאז', שמתי כרית אחת כדי שהיא תשים את הראש שלה עליי, פתחתי את הסאנרוף וזהו..'
אגב, לכל אלו שכתבו להזמין אותה הביתה... יוצא לכם לדבר עם נשים? אם היא לא מכירה אותו זה ממש בעייתי, רוב הנשים חרדות להיות עם גבר זר במקום לא מוכר או שאי אפשר שיעזרו לה בו.

Doesn't check
אלא אם הסיפור של החבר מדבר על דייט שני ומעלה (וגם זה אחרי שהראשון הלך ממש טוב), איזו בחורה תסכים ככה "לשים את הראש שלה עליו"? ואם תסכים, אז לאותה בחורה גם לא תהיה בעיה להגיע ישר הביתה. אבל זה בהחלט לא סיפור על דייט ראשון (אז לא רלוונטי לשאלה של פות"ש).
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Blaz00r כתב:

איזו בחורה תסכים ככה "לשים את הראש שלה עליו"?

יש נעלם אחד בהודעה הקודמת שלי, שהוא המראה החיצוני של אותו חבר כמובן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נעלם, כי כמו שאמרתי, בחורה שתסכים לדבר כזה, תסכים גם להגיע אליו ישר הביתה, זה היינו הך, ואז אין בעיה.
והמראה החיצוני לא רלוונטי פה (מנסיון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה היום יצאתי עם בחורה לסוג של פיקניק כזה בים בשעות הבוקר. היה נחמד והיה חביב...

כרגע האופציה לצאת מהבית ולא לקפוא מקור היא רק בשעות הבוקר..אחרת זה באמת שהיה ברכב מול הים (עדיפות במזג אוויר סוער בשביל עודף רומנטיקה) וזהו פחות או יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכי טוב בתקופה הזאת

יותר קל לקבוע ארוחת ערב במרפסת ולעבור לסלון 😇

לפני 3 שעות, EliC25 כתב:

רוב הנשים חרדות להיות עם גבר זר במקום לא מוכר או שאי אפשר שיעזרו לה בו.

אם היא סומכת עלייך היא תבוא

ואם היא חושבת שאתה אנס היא לא תבוא גם בדייט ה 10

בכל מקרה איפה יש ים שאפשר להגיע עם הרכב עד החוף?

אני צריך לוקיישן כזה לצילומים שאפשר לרדת עם משאית עמוסה בלי להתקע בחולות

לפני 5 שעות, פבל כתב:

יא חבורה של ווירדוז, זה פורום מכוניות, איך אף אחד עדיין לא הציע לאסוף אותה, לעצור איפשהו לקנות כוסות קפה/שוקו ענקיות, ופשוט לנסוע? כשמגיעים לצומת, מחליטים לסירוגין לאן פונים - פעם הוא, פעם היא, ובסוף מגיעים לאנשהו ופשוט יוצאים לעמוד להתחמם על מכסה המנוע. 

למה שמישהו יעשה את זה? מה אני במשימה ב GTA?

אחד הדברים המשעממים והמרדימים לנהוג ולדבר

עזבו את כל התאוריות אתה נפגש עם בחורה ואם יש חיבור היא תסכים ללכת אלייך אחרי חצי שעה שעה

בהנחה שהכרתם קצת לפני הדייט והיא מבינה שאתה לא אנס

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Blaz00r כתב:

או, עכשיו השרשור נהיה רציני!!

אם רק היית מבין איזה ימים היו פה בשכונה לפני שהתקלקל לה השם

היית צריך רק להתלבש יפה ולרדת לאחת המסעדות ולבחור את מי בא לך

אמרת שיש לך חברים פה תגיד להם שיספרו לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Transporter כתב:

למה שמישהו יעשה את זה? מה אני במשימה ב GTA?

אחד הדברים המשעממים והמרדימים לנהוג ולדבר

תשאל את אשתי מזה 3 וחצי שנים, שעד היום נזכרת בדייט הזה כאחד הדברים הרומנטיים שעשו עבורה. אבל היי, היא סתם בת, מה היא מבינה...

יחד עם זאת, ח"ח על הרפרנס. הוא גם משאיר הרבה אפשרויות לסיום הדייט*. 

*זה נכתב בצחוק! בבקשה אל תרצחו את הנשים שיוצאים איתכם לדייטים. לרצוח אנשים זה לא מצחיק. בדרך כלל.

לפני כשעה, Blaz00r כתב:

אני מניח שזה נאמר בצחוק, אבל אם דברים בסיסיים באינטרקציה של דייט כמו להסתכל אחד לשני בעיניים וליצור קרבה נחשבים "קריפיים", אז יש לנו בעיה הרבה יותר גדולה מאשר לאן לצאת בתקופת קורונה emoji28.png

א, ברור שזה נכתב בצחוק, אני פשוט מעדיף ("מעדיף" עאלק, לא הייתי בדייט כבר שמונה שנים... בוא נגיד "העדפתי") להשאיר לבחורה לעשות את הצעדים בוני הקרבה וזה כמעט מעולם לא איכזב. מה שהיה קריפי היה הניסוח, שמשום מה קראתי אותו בטון קצת predatory. :D  

ב, פףףףף אתה חושב שאתה מחדש למישהו פה עם זה שיש כאן בעיות יותר גדולות מאשר "לאן"? :lol: 

לפני 6 דקות, Transporter כתב:

היית צריך רק להתלבש יפה ולרדת לאחת המסעדות ולבחור את מי בא לך

אוקיי, תיקון. זה קריפי.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, פבל כתב:

אוקיי, תיקון. זה קריפי.

היו פה ימים שבחורות היו רק מחכות בתרנגול הכחול ורביבה וסיליה שיבוא גבר שגר כאן 

אחר כך זה עבר למסה \ דוד ויוסף  \ אריא..פשוט בשכונה זה היה הרבה יותר בולט ונגיש

אני בטוח שזה קיים עד עכשיו למי שמחפש את זה

פשוט היו כמה שנים שהיה לשכונה שם לא טוב ודברים השתנו קצת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה דייט? בגלל שאני עוזר לא מעט להורי המבוגרים אני נמנע מכל מה שלא חיוני מאז חודש מרץ האחרון. הבעיה היא שדייט וההמשך שלו חיוניים מאוד :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...