Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ווקי טוקי מעליאקספרס תקוע במכס, מה עושים?

שגיא 601
שימו לב! השרשור הזה בן 810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תן יותר פרטים.

מי המשלח (דואר ישראל? Ems? Dhl?) , מה הניסוח המדויק שכתוב (האם כתוב "held by custom" או ניסוח אחר) , ואיפה בדיוק אתה רואה את זה (באלי? ב17track? באתר של דואר ישראל?)

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתין לאישור משהת"ק ? יש אישור סוג? באיזה פסי תדרים העסק פועל?

ציוד תקשורת בעייתי מאד במכס.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי שזה כזה סיפור, סתם רציתי להפתיע את הילדים בווקי טוקי.

באתר של אלי ניתן לעקוב אחרי החבילה ושם כתוב שזה במכס.

מצב מפרט המכשירים

Screenshot_2020-11-29-18-29-38-822_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכח מהמכשיר. יש לו פס תדרים רחב מאד שמשמש לכל מיני שירותים, לדעתי לא יאשרו את הכנסתו לישראל.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קצת התרחקתי מהתחום בשנים האחרונות. אולי חבר הפורום @מרק10 ידע לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שאין תדרים נוספים מותרים בישראל. יש לי זכרון עמום לגבי משהו בתחום ה-27 מה"צ ונתקלתי גם בציוד בתחום ה-ISM -915 שקיבל רישוי (היה מדובר בציוד רפואי, לא תקשורת קול), אבל יתכן שזה לא מעודכן.

מכל מקום, הדף שהבאת - שקיים גם בויקיפדיה - מדגיש מאד את התקן האמריקאי, שאין לו שום נגיעה לישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש יותר אגרסיבי בגוגל העלה את הדברים הבאים

https://www.iarc.org/iarc/#Freq

RadioAmateur_terms-committee-allocation-frequency-bands-use-radio-amateur-country.pdfRadioAmateur_terms-committee-allocation-frequency-bands-use-radio-amateur-country.pdf

נראה שמשרד לאיכות הסביבה כתב גם בנושא https://www.gov.il/he/departments/guides/radio_frequency_radiation?chapterIndex=5

נראה שהאתר של אגודת חובבי רדיו, יותר מזמין מהאתר של משרד התקשורת.

הייתי מתחיל בקטגוריית "חובבות רדיו בישראל" ומשם לייבוא ציוד.

בהצלחה

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה תדרי חובבי הרדיו. הם אסורים לשימוש למי שאינו בעל רשיון חובבים, וחובבי הרדיו יודעים לצוד את הפיראטים הרבה יותר טוב ממשהת"ק.

השגת רשיון חובב רדיו היא תהליך לא טריוויאלי.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשכח מהמוצר הזה, אפילו אם זה הדבר הכי פשוט בעולם לילדים. משרד התקשורת מאוד מקפיד על הקטגוריה הזאת, חבל על כל שנייה של מלחמה מיותרת.

מי שמספיק עקשן ומשועמם יצליח לסדר אישור לתדרים, אבל להיאבק ככה על צעצוע שמוצאים גם ככה במקס סטוק - מיותר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, שגיא 601 כתב:

אז פשוט יחזירו אותו למוכר?

אני עדיין רוצה לרכוש ווקי טוקי , איך אוודא שניתן להכניסו לארץ?

תגיד תודה אם יחזירו למוכר ותיראה את הכסף בחזרה....

הדרך הכי טובה לרכוש ווקי טוקי - תרכוש בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני בטווח התדרים (400 - 470 מגה הרץ) הזה יש גם רשיונות שקונים ממשרד התקשורת (מוניות וכו'), אולי גם כוחות ביטחון, אולי גם צבא.

כל אחד מאלה לבדו יחסום את הכניסה של המכשיר הזה לישראל

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...