Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גלאי רדאר - יונידן R7

BobbyMiata
שימו לב! השרשור הזה בן 317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בפורומים בחו"ל יש לא מעט דיווחים על עליה ברגישות גלאי ראדר בטמפרטורות נמוכות. מוכר?

מין הסתם זה נכון לדקות הנסיעה הראשונות. כי הטמפרטורה הרלוונטית היא זו שבתוך הרכב.

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 170
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 21.1.2022 בשעה 11:01, Krd כתב:

יונידן לא מבזבזים את הזמן והכריזו לפני כמה ימים על דגם חדש r8 ( לא מה שמכונה ע״י היבואן בארץ r8, זה סתם r7 עם כמה שינויים קלים).

הגלאי צפוי להתחיל להימכר בקרוב, ממה שהבנתי המחיר כרגע הינו 699$, כאשר r7 נמכר תמורת סביבות 450$. לדעתי האישית, כל עוד אין איזו פריצת דרך משמעותית ביכולות הגילוי( שגם ככה מעולות ב r7 ) אין טעם לשלם אקסטרה 250$.

בקרוב אמורים להתפרסם מבחני השוואה.

שיפורים עיקריים ביחס ל r7:

טווח משופר

קישור bluetooth 

שלט אלחוטי

זיהוי אקדחי לייזר 

כמו כן גם הכריזו על R4, שהוא "R3 על סטרואידים". מצאתי סיקור מצוין באתר VortexRadar: https://www.vortexradar.com/2021/11/uniden-r4-review/.

אני בינתיים סבבה עם ה-R3 שלי, אבל נחמד לראות את השיפורים.

אגב, קצת "מגיע" לבחור הישראלי שמוכר את ה-R8 ש-Uniden עכשיו הוציאו דגם על השם המפוברק שלו. אני מאוד בעד מסד נתונים עדכני ואמין, ואולי לחלק מהאנשים נחמד העברית, אבל המחיר שהוא לוקח עבור המכשיר פשוט פסיכי.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע שתקנה? יש מסד נתונים ללא עלות בפורום של Uniden שמפרסם בחור לכל ארץ. כפי שנאמר על ידי @Krdבעמוד הקודם, נעשה מאמץ לעדכן אותו - אבל הוא לא רע.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Krd כתב:

הקובץ העדכני למיטב ידעתי הוא זה שפורסם פה.

אני מציע משהו אחר- יש מישהו בארה"ב שיודע ליצור קבצי מסד נתונים שיתאימו לגלאי. כרגע יש קובץ שמכיל את רובם המוחלט של המצלמות בארץ, אני מציע שנתאחד כמה מאיתנו (נפתח קבוצת וואסאפ ) ונדווח שם על מיקומי מצלמות שלא מעודכנות בלגאי, בעזרת הבחור מארה"ב נעדכן את הקובץ.

יש מתנדבים?

@discoTD5 @BobbyMiata @banji man @motek @amosbmw @אליהו שבת

יש לי מכשיר נוסף ברכב של Iroad עם מסד נתונים מעודכן (זהה למסד של צ'יטה). 

האופציה הספציפית הזאת לא בשימוש אצלי ב R7.

לפני 5 שעות, מיץ פטל כתב:

בפורומים בחו"ל יש לא מעט דיווחים על עליה ברגישות גלאי ראדר בטמפרטורות נמוכות. מוכר?

מין הסתם זה נכון לדקות הנסיעה הראשונות. כי הטמפרטורה הרלוונטית היא זו שבתוך הרכב.

אין אצלי בעיה בטמפרטורות נמוכות. גם שהן קרובות לאפס בבקרים האחרונים. 

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן.   הרכב לא מחנה בחניון תת קרקעית.
בגלל שמדובר ברכב היברידי מערכת החימום עבור תא הנוסעים עובדת מהר יחסית ( אולי זה קשור) .

• רעיון טוב! 1

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שהיו שינויים בפריסת המצלמות בשנה האחרונה, אז אני חושב שהקובץ דיי מועדכן (?) אבל אם למישהו יש מסד נתונים מעודכן (ברמת נ.צ) אז שיעלה לשרשור של יונידן ואני מניח שאותו בחור שהעלה את הקובץ הקודם יוכל לעדכן אותו.

האם שאצלי התחילו קצת התראות שווא בתחילת נסיעה בעבודה, אבל יכול להיות שאיזה בניין פה פולט משהו... בכל מקרה, זה לא מטרד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת, היו די הרבה, אך הם שינויים זמניים בגלל עבודות בכבישים, שהבחור מהשרשור בחו״ל לא מכיר או שהמקור שהוא מביא אותם ממנו לא מכיר.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש ל r7 התראות שווא ואם כן האם הן רבות?
יש לי את ה passport redline ex והוא פשוט משגע אותי, כל נסיעה גם אם היא קצרה יש התארות שווא.

בנוסף, האם התראה על ׳מקומות מועדים לפורענות׳ (כלומר נקודות שבהן השוטרים אוהבים לבצע מארבים) עובדת?

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Ryan OReily כתב:

האם יש ל r7 התראות שווא ואם כן האם הן רבות?
יש לי את ה passport redline ex והוא פשוט משגע אותי, כל נסיעה גם אם היא קצרה יש התארות שווא.

בנוסף, האם התראה על ׳מקומות מועדים לפורענות׳ (כלומר נקודות שבהן השוטרים אוהבים לבצע מארבים) עובדת?

אצלי ב- R3 יש ממש לעיתים רחוקות (פעם בכמה שבועות/חודשים) התראת שווא, וגם זה רק מלייזר. בד"כ מגיע מרכבים עם בלימה אוטונומית או בקרת שיוט אדפטיבית שמודדים מרחק.

אגב, אם תדר K או X מופעלים אצלך, כבה אותם, אולי יחסוך לך לא מעט מההתראות שווא שאתה מקבל.

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי את ה R7 ועד עכשיו 0 התראות שווא. 

ב redline כמעט כל נסיעה, גם אם עירונית וליד הבית הייתי מקבל התראות שווא. 
בנוסף נראה שהוא מדיוק יותר ומתריע על מכמונות גטסו במרחק מדיוק. 
שני חסרונות מצאתי עד עכשיו. 
1) מרגיש קצת זול ופלסטיקי

2) מרגיש טיפלה לא יציב על התושבת. 

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...