Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לרכישת רכב

Gal1112
שימו לב! השרשור הזה בן 1235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אשמח לקבל ממכם יעוץ בנוגע לרכב פיאט פונטו איבו, 2012.

אני מחפש רכב באיזור ה15k ועליו המליצו לי.

אני סטודנט אז חשוב לי שיהיה חסכוני.

מבחינת יתרונות לדעתי הוא נראה טוב, מאובזר יפה, וחסכוני מאוד (הכל בהתאם לעלות כמובן).

אבל יותר מהכל אני מפחד מלהיתקע כל יומיים במוסך ולשרוף שם ים כסף.

מישהו יודע מה החסרונות שלו?

האם יש לרכב מחלות ידועות? 

האם בכללי הטיפולים יקרים? 

כנל לגבי תחזוקה כללית.

מתי בערך הרכב מתחיל לגסוס?(הכוונה בכמה קמ בערך? אני יודע סתם נגיד שדייסטו סיירון ב200 אלף קמ כבר מתחיל לעשות בעיות)

אני לא ממש מבין בתחום, כל מידע שיוכל לעזור לי, או לשפוך אור על הנושא ברכישת רכב ראשון אני אשמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ק"מ מוגדר שבו רכב מתחיל לעשות בעיות, גם לא סיריון. יש כל מיני משתנים ובלאי שיכולים לקרות בכל ק"מ.

אם אתה מתייחס לאוטומט, הרובוט בגיר הרובוטי הוא החוליה החלשה. בגיר הידני לא יצא לי לשמוע על תקלות. 

לא משנה על מה תלך, תחפש רכב עם היסטוריית טיפולים מסודרת. 

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע רגיש למי ברז, בעיה בהגה החשמלי יכולה להיות, היום התיקון לא יקר.

אם מדובר על גיר רובוטי הייתי נמנע, ומחפש רכב עם גיר פלנטרי רגיל, אם ישני אופציה טובה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...