Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש סוללה להפעלת הכשיר חשמלי לפחות 8 שעות

vpvi
שימו לב! השרשור הזה בן 1238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הספק של המכשיר. האם יש סוללות 'ל אופניים שיכולות לעבוד? אני רואה שהם רק 36 וולט והמכשיר צריך 37. שקלטי גנרטור נטען 220v אבל המחירים בשמיים כדי שיעבוד 8 שעות. 

20201127_104837.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה מכשיר רפואי מדובר? לדעתי במכשור רפואי,  בודאי אם מדובר במכשור קריטי (ואני מנחש שזה המצב) - רק סוללה שמסופקת על ידי היצרן או באישורו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שזה מכשיר יקר, אך זה לא מכשיר שעושים בו ניסויים ושינויים בכדי לחסוך כמה שקלים מאחר וזה מכשיר קריטי.

אינני מכיר מכשיר מסוג זה אשר עובד 8 שעות רצוף, ללא חיבור לחשמל  (אך מאידך, אינני בא במגע עם זה באופן שוטף).

אם אתה זקוק לפתרון כזה - תפנה ליבואן.  הוא היחיד שעשוי לתת לך פתרון איכותי ואמין.

מאחר וזה מכשיר קריטי, אני מאמין שיש השתתפות מסויימת של הגוף שהפנה אותך ליבואן של מכשיר זה.

(הבנתי במה מדובר, ובכוונה אינני נכנס לפרטים -> אני מאמין שפותח השרשור מבין את כוונתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו נכנסתי לאתר היצרן. זה מסוג המכשירים שבהם לא מנסים לחסוך שקל וגם לא 1000 ש"ח. קנה סוללה\סוללות נוספות מהיבואן הרשמי ולא משום מקור אחר.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי השם על הסוללה מדובר במכשיר הנשמה. מסוג הדברים שבהם ל עושים שום קומבינות, כי כל תקלה מסכנת חיי אדם.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין להם סוללה וזה לא מסכן חיים. . יש להם אינוורטר מ12V ל230V.

מה יותר יעיל אנרגטית, אם אני קונה גנרטור כזה, בו שתי יציאות - אחת 220V והשנייה 12V -  לחבר את המכשיר ישירות ל220V או דרך האינווטר 12V לשקע המצית של הגנרטור?

inverter.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vpvi כתב:

אין להם סוללה וזה לא מסכן חיים. . יש להם אינוורטר מ12V ל230V.

מה יותר יעיל אנרגטית, אם אני קונה גנרטור כזה, בו שתי יציאות - אחת 220V והשנייה 12V -  לחבר את המכשיר ישירות ל220V או דרך האינווטר 12V לשקע המצית של הגנרטור?

inverter.jpg

הסוללה (גנרטור כזה) לא תספיק ל 8 שעות.

מהתמונה הראשונה שצורפה אפשר לראות שמדובר בספק 90W, אופציה שהצעת מסוגלת לספק 400WH.

חשבון פשוט ונקבל 4.4 שעות במקרה האידיאלי.

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, vpvi כתב:

תודה, ראיתי באתרים בחו"ל שניתן להשתמש במצברים Deep Cycle יחד עם האינוורטר.

אני לא יכול להמליץ או להתנגד למה שאתם כותב כאן היות ואין בפני את התמונה המלא.

במערכות סולריות משתמשים במה שתארת.

לפני 26 דקות, vpvi כתב:

הכוונה בפריקה עמוקה?

Deep Cycle=בפריקה עמוקה

לפני 26 דקות, vpvi כתב:

כמה AH אני צריך בשביל 8 שעות?

אתה צריך 90W למשך 8 שעות לכן 720WH(מינימום) לא AH!

יש לקחת בחשבון את הנצילות של הממיר וגם את הנצילות של הספק שלך (87<) לכן 720WH זה במקרה האידיאלי(100% נצילות -לא קיים),

פרקטית תצטרך יותר.

עריכה אחרונה על ידי Electron

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...