Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משמעות שנת עלייה לכביש ברכב חדש

kadiel
שימו לב! השרשור הזה בן 1218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב

אני קונה רכב חדש  ומתלבט אם לחכות ולקבל את הרכב בינואר 201 או לקבל אותו  בחודש דצמבר הקרוב

לא נראה לי שיש משמעות היום לשנת דגם אלא לחודש העלייה לכביש

מה גם שמבחינת קילומטרים, רכב שאמכור אותו בעוד כ3 שנים ועלה לכביש ב12/20 יהיה אם קליומטראז נמוך יותר יחסית מאותו קלימוטראז לרכב שיעלה על הכביש ב1/21

כי את ממוצע הקילומטרים מחלקים בשנים ולא בחודשים

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוק בדרך כלל לא מתייחס לחודש עליה על הכביש. תקנה ב דצמבר, הרכב יחשב שנת 2020. תקנה בינואר, הרכב יחשב שנת 2021. עדיף לך לקנות ינואר 2021 מבחינת שווי עתידי במכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שעדיף 2021, המחיר קניה יהיה דומה, אבל במכירה אנשים כניראה יעדיפו שנתון חדש, גם אם ההבדל הוא חודש אחד.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עם הקילומטראז?

לדוגמא: רכב 12/2017 לעומת 1/2018 שניהם עם 60 א ׳ ק״מ .

מבחינת המחירון שמשקלל חודשי עליה לכביש, ההבדל הוא מינורי .מבחינת ממוצע קליומטרים הרכב מ12/2017 ייחשב  עם ק״מ נמוך יותר משמועתית מהרכב שעלב על הכביש ב1/2108

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתמכור תציין במודעה חודש עליה ואז זה לא ישנה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב,חודשי עליה לכביש קיימים בשקלול המחיר של הרכב למשך 7 שנים.

חוץ מזה, הבדל של חודש זה אולי כמה אלפים בודדים פחות במחיר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...