Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב שני עד 25k - אין העדפה מסוימת

abagada
שימו לב! השרשור הזה בן 1217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

בעבר בזכותכם והמלצותיכם קנינו טויוטה קורולה. 

עכשיו, אני מחפש רעיונות לרכבים עד 25k בתור רכב שני, שיסע לא יותר מ 10Kkm בשנה במקרה הגרוע. 

סופר מיני או משפחתיות.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד פיאסטה 1400

אופלי קורסה 1400

רנו פלואנס 1600

שלושתן אוטומטיות הפיאסטה והקורסה סופרמיני הפיאסטה בעלת התנהגות כביש עדיפה הקורסה מרווחת יותר.

הפלואנס משפחתית גדולה ותהיה קצת מבוגרת בשנתיים שלוש מעבר לכך היא נוחה ואמינה.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק גם את הספייס סטאר, היא איפשהו בין מיני לסופר מיני, אך מאחור מרווחת מאשר רכב מיני, אמינה, חסכונית, בעיר נוחה אך רועשת.

סופר מיני אמיתית הייתי בודק גם מזדה 2 ברמת אבזור דינמיק ולא אקטיב הפחות מאובזרת ורק עם שני כריות אוויר.

קיה ריו תיהיה מרווחת יותר מאחור, בעיר נוקשה אך מחוץ לעיר מתנהגת טוב, לא חסכונית או זריזה, אך לנסועה נמוכה כמו שלך זה פחות קריטי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות, @Gavrik  @yulianxהתחלתי לחפש את הרנו פלואנס, נראה כמו אחלה רכב יחסית למחיר. 

אני רואה שאנשים מפרסמים את הרכב במחיר מחירון אך אני חושב שהביקוש של הרכב הזה די נמוך לכן יש מקום להתמקחות גדולה במחיר?( אני טועה? )

השאלה היא, באחוזים בערך כמה ניתן לרדת מתחת למחיר המחירון ברכב כמו רנו פלואנס 2015/2014 מנוע 1.6.

האם יש הבדל מהותי בין הגרסה המשופרת לבין הגרסת comfort? הרכב לא יסע הרבה כך שאם זה לא עניין רציני מאד, זה לא כל כך מעניין. 

על פניו בנתונים היבשים ראיתי שהם זהים לחלוטים מבחינת המפרט הטכני שלהם. 

לגבי מאזדה 2, פורד פיאסטה ואופל קורסה, גם נשמע מעניין, אשמח גם פה לדעת איך נמכרת ואיך השוק שלה?

יקח לי זמן לקרוא את השוק נראה לי.

תודה רבה על ההמלצות, אשמח לתשובות,

אעדכן בהתקדמות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מסתכל במחירון לוי יצחק או יד 2?

לרכב צרפתי יש שוק פחות טוב, אבל אולי מצאת פלואנס עם נתונים טובים הממוצע.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...