Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כדאיות המשך אחריות למקרר הייסנס.

oleg_kra
שימו לב! השרשור הזה בן 1194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, 

ברשותי מקרר הייסנס rq81 בן שנתיים. 

האחריות היא לשנתיים. התקשרו אליי מחברת "טופ פיקס לבית שרות למוצרי חשמל" והציעו להמשיך אחריות תמורת 20 שח לחודש. 

האם אתם מכירים את החברה? יש מישהו שעשה זאת? הייתם ממשיכים אחריות? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את החברה.
לא הייתי עושה אצלם או אצל כל אחד אחר אחריות.

אם יתקלקל משהו - קרא לטכנאי. יש לו אינטרס לבוא ולתקן ולהתפרנס, לחברת "האחריות" לא יהיה אינטרס כזה.
פשוט.

עריכה - חוץ מזה, אתה מדבר על מקרר שהוא עדיין חדש. תן לו את התנאים שהיצרן דורש (מרווחי איוורור וכו') ותמשיך בחיים.

עריכה אחרונה על ידי ירחמיאל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי נותן השירות של היבואן? יש כל מיני חברות שמוכרות "הארכת אחריות" בלי קשר ליבואן, עליהן בכלל לא הייתי סומך.

מכל מקום - אתה מדבר על 24 ש"ח לשנה. מה שווי המקרר?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרו גם אלי , ביקשתי לקרוא תקנון , התחילו לגמגם , להגיד שרק היום.
בגלל שהמחיר זול מדי והלהיטות של המוכרנית לקבל מספר כרטיס אשראי גבוהה מדי : סירבתי.
כשביטוח מתחת ל 10% מערך המוצר תתחיל לחשוד בכוכביות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ח. י. היא היבואן, יש חברה שמפנים אליה כשמתקשרים אליהם (לא זוכר את שמה). 

מה שמוזר לי הוא איך הם הגיעו אליי. 

המקרר עלה בסביבות 8000 כחדש. התקשרתי היום לחברה שנותנת שרות לברר על משך האחריות, ונאמר לי שיש 3 שנות אחריות, אך האחריות מתחילה מרגע הרכישה (קבלה) ולא מרגע האספקה. האם ככה זה תמיד? נשמע לימוזר... אנחנו קנינו אתכל מוצרי החשמל כמעט שנה מראש לפני כניסה לדירה חדשה (וכך גם ההובלה, כמעט שנה אחרי) ונאמר לנו שהאחריות מתחילה מרגע האספקה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם התקשרת ליבואן לאחר האספקה לעדכן אותו בדבר קבלת המקרר או קראת לטכנאי שלהם להתקנה של המקרר?

אם לא - לא חושב שאמורה להיות להם דרך לדעת מתי הייתה האספקה לעומת הקבלה.

עריכה אחרונה על ידי yaniv572
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל אספקת מוצרים לבנים היא ממחסני היבואן. החנות היא רק צינור להעברת ההזמנה והכסף. היבואן שולח את המוצר עם תעודת משלוח והלקוח חותם על קבלת המוצר - לכן היבואן יכול לדעת מתי בדיוק סופק המוצר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה קבוע אחריות של תדיראן למזגנים שלהם כולל למדחס,

התחייבו להגיע תוך 24 שעות.

למקרר לא קונה

היה למדיח והאמת שפעם הגיע טכנאי ואכן תיקן ללא עלות אבל עכשיו העלות של האחריות יותר יקרה מהמדיח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה כללית . בתור אחד שמכיר את התחום מבפנים , יש הגבלות. תבדוק את האותיות הקטנות.

זה מה שבד"כ מקובל בענף:

צריך קודם לבדוק אם זה כולל מדחס ועוד חלקים יקרים.

בד"כ לא כולל פלסטיקים, גומיות זכוכיות ,גז, ועוד חלקים מתכלים. ייתכן ויחריגו עוד חלקים פנימיים וחיצוניים. על אלה תצטרך לשלם כמובן.

אין אחריות על שבר/דפיקות/מכות  או נזק אחר באשמת הלקוח.

צריך לשלם על כל ביקור טכנאי פעם ברבעון/חצי שנה (כלומר, אם למשל יש כמה ביקורים ברבעון, בד"כ יחייבו אותך על ביקור אחד. אבל אם יהיה עוד ביקור ועבר רבעון , תחוייב אוטומאטית שוב).

וגם אם מחליפים, לרוב זה חלקים משומשים שייתכן שתצטרך לחכות מספר לא מבוטל של שבועות עד שיגיע החלק. וגם אז, לא בטוח כמה החלק יחזיק מעמד.

האם זה שווה לך? רק אתה תחליט. אני אישית לא עשיתי.

אם אפשר - בקש לראות את הפוליסה המלאה של הביטוח ,לפני שאתה משלם.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.11.2020 בשעה 15:28, sperial כתב:

מי נותן השירות של היבואן? יש כל מיני חברות שמוכרות "הארכת אחריות" בלי קשר ליבואן, עליהן בכלל לא הייתי סומך.

מכל מקום - אתה מדבר על 24 ש"ח לשנה. מה שווי המקרר?

20*12=240. לא 24!!!

מומלץ להשתמש במחשבון. :-)

לא מבטח.תקלות בדרך כלל  לא קורות בשנים הראשונות.

עריכה אחרונה על ידי סלע

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה יש לי גם rq81, האחריות מלאה לשנה+9 על המדחס, למה צריך עוד הרחבת אחריות?
המדחס הוא היקר ביותר במקרר, חלקי פלסטיקה עולים גרושים במידה וישברו.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא גרושים אבל מדף שבור זה אשמה תורמת. לא כלול בביטוח. בכלל דברים שבירים או גמישים לא כלולים.
הצג הדיגיטלי : שווה כמשקלו בזהב.
קפיצת מתח מברק סורר והוא שחור: לא כלול באחריות והשבוע החולף היה עם רצף סופות ברקים יפה ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, dany כתב:

במקרה יש לי גם rq81, האחריות מלאה לשנה+9 על המדחס, למה צריך עוד הרחבת אחריות?
המדחס הוא היקר ביותר במקרר, חלקי פלסטיקה עולים גרושים במידה וישברו.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

חלקי פלסטיק במידה וניתן להשיגם בארץ כלל לא זולים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...