Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Made in Germany או פעם באמת עשו דברים כמו שצריך

rev-Match
שימו לב! השרשור הזה בן 1165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם בE30 שלי, שיוצרה לפני איחוד גרמניה כתוב Made in W. Germany על כל חלק וחלק. לא הבנתי למה אתה מציין את זה?

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

סתם אנקדוטה, כי הגולף ההיא יוצרה אחרי איחוד גרמניה. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, natco כתב:

אמקה.

הרולס רויס  של הטוסטרים.

image.png.b253e0b2a8dd96b4cc378628e9086d4f.png

לא, זה לא היה הטוסטר הזה, בוודאות. לא היה בו כמעט פלסטיק, וגם החלקים הפלסטיים היו עשויים בקלית גסה. הטוסטר הזה נראה צעיר בלפחות עשור, ממתי הוא?

עריכה: הטוסטר שלי מ1970

עריכה אחרונה על ידי flytomars
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, farkash7 כתב:

דריש אם אני לא טועה אספתי ממך גם מדיח מנתניה? אספתי אחד מחבר פורום.
האמת שהוא החזיק משהו כמו חצי שנה. היה שם כרטיס אלקטרוני...

אתה לא טועה, יפה שהצלחת למשוך איתו חצי שנה.

מעניין אם חבר הפורום שאסף את תנור האפייה הישן שלנו (שקדם לקריסטל) עדיין גולש פה. למיטב זכרוני הייתה שם איזו בעיה בבידוד החשמלי שהוא הצליח לתקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-S'80 המוקדמות.

היו עוד כמה דגמים, אבל העיצוב של כולם היה דומה.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני לא זוכר כל כך הרבה כיתוב על המכשיר, על שלי היה רשום רק אמקה, אבל הוא נראה ככה פחות או יותר:

https://images.app.goo.gl/sUwNtH21BV1DQ75Z6

וכמו שערכתי למעלה, עשור הפרש בערך (1970 אולי אפילו 1969)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, farkash7 כתב:

אני לא יודע איפה היא יוצרה, אבל מדיח קטן במשקל כבד עם מנגנון מכאני גורם לי לחשוב שזה לא בטורקיה.

הסיויק שלי מהשנתון האחרון שעוד יובא לכאן מיפן, לפני שב2003 העבירו את הייצור של הדגם לטורקיה.

בדגמים של יצרנים יפניים שיוצרו ביפן, הפלסטיקה משום מה הרבה יותר איכותית מאשר בדגמים של אותו יצרן שיוצר מחוץ ליפן. לחבר יש סיויק 2005 מאותה צורה, אז זאת שלי מרגישה הרבה יותר איכותית, ואין פלסטיקים רופפים או מקרקשים.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבית הישן שלנו עדיין חי ובועט מקרר קריסטל בן לפחות 20.

הייתה לנו גם מכונת כביסה ששרדה 20 שנה עם בעיות קטנות פה ושם אבל עבדה המון.

מאז שהיא הלכה ההורים הספיקו לחליף לקנות שתי מכונות כשהחדשה ראתה טכנאי פעמיים תוך פחות משנתיים.

ויש מעבד מזון מגי'קמיקס שלדעתי כבר מעל 30 שנה ועובד כל יום שישי כאילו הרגע יצא מהמפעל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונות גילוח של בראון - אני מחליף אחת כל 10 שנים בערך פשוט כי נמאס לי אבל הן יכולות להמשיך לעבוד לנצח.....

מכונת תספורת של מוזר - אותו כנ"ל.....

מכונת כביסה של מילה - החלפתי לפני שנתיים אחרי 18 שנות שירות...

מסכי CRT של לווה - יצאו לפנסיה אחרי 15 שנה...

במבחן המציאות - התעשיה הגרמנית מציגה ערכים מוספים שמעטים מצליחים להתחרות בהם - חדשנות, איכות ועוד פעם איכות 

עריכה אחרונה על ידי yuval1111
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, yuval1111 כתב:

מכונות גילוח של בראון - אני מחליף אחת כל 10 שנים בערך פשוט כי נמאס לי אבל הן יכולות להמשיך לעבוד לנצח.....

לאבא שלי היתה מכונת גילוח בראון משנות ה-50, לדעתי שירתה בסביבות 15 שנים. בהיותו ימאי המכונה הזו נפלה אין ספור פעמים, היתה עטופה בשכבה עבה של סלוטייפ שהחזיק את השברים - אבל גילחה היטב. אני ממשיך את המסורת, מתגלח במכונות בראון ומחליף כל 8-10 שנים, לדגם קצת יותר מתקדם, כשאני מוצא איזה מבצע. המכונה הישנה עוברת לתיק הטיולים לעוד כמה שנים. מה שמדהים הוא שאפילו הסוללות הנטענות מחזיקות כל כך הרבה שנים.

לפני 6 שעות, yuval1111 כתב:

מסכי CRT של לווה - יצאו לפנסיה אחרי 15 שנה...

במבחן המציאות - התעשיה הגרמנית מציגה ערכים מוספים שמעטים מצליחים להתחרות בהם - חדשנות, איכות ועוד פעם איכות 

אצלי מסך CRT של סוני החזיק איזה 20 שנה ואז נתרם למשפחה של עולים חדשים.

מעניין שבפורום רכב כללי לא מפסיקים לקטר על תוצרת גרמניה של העשור האחרון, אבל כאן משבחים אותה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי תנור אפיה של בוש עם ניקוי עצמי. 

העצלן לא ניקה את עצמו מעולם. 

זה כבר לא הגרמנים של פעם. 

• מצחיק 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא הבנתי איך מוצרי צריכה לבית גרמניים החזיקו שנים עם איכות בלתי מתפשרת

לדוגמה לווה אופטה CRT ששילמתי עליה מחיר של כמעט 16K כמעט כפלו 5/6 מכל טלוויזיה אחרת מקבילה

הפגינה אמינות מוחלטת, רמת גימור שלא הייתה מביישת חללית, ואיכות תמונה שרק מי שהבחין בלבן של העין - הבין על מה מדובר. 

ואת כל האיכות הזו הם לא הצליחו בשום שלב להעביר לרכבים שלהם. (גגות צונחים, ריפודים נעלמים, מתגים וידיים חלונות ראו ימים טובים יותר, ועוד שלל כשלים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...