Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עבדו עלי בחנות עם מפרט האופניים, מה הייתם עושים במקומי?

nglancer
שימו לב! השרשור הזה בן 1215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התייעצות, אתמול קניתי אופניים (אחרי חודש חיפושים), השאיפה היתה זנב קשיח עם רכיבי איכותיים, שחזיקו מעמד לכמה שנים טובות. הייתי בלחץ כי בשבוע שעבר האופניים שלי שבקו סופית, והייתי חייב אופנים לנסוע לעבודה.
מאחר ואין אופניים בשוק, הייתי מאושר שמצאתי אופניים, אמנם של חברה שנחשבת לאופני כניסה XDS, אבל עם רכיבים מעולים לפי המפרט, כשהעיקר מבחינתי זו מערכת הילוכים SRAM GX Eagle 12 , ולא עוד אלא שיש עליהם מבצע 4900 במקום 5500.
הגעתי שמח וטוב לב, ובחנות שמתי לב שהבולם הוא לא בולם של מניטו אלא גנרי של היצרן, שאלתי את המוכר: זה מה שיש, בדקתי את מערכת ההילוכים והיה נדמה לי שזו המערכת שחיפשתי.
היום רכבתי לעבודה שמח וטוב לב, אבל החלפת ההילוכים מזייפת, בדרך חזור בדקתי שוב וגיליתי שהמערכת שמותקנת אצלי היא SRAM SX Eagle, שנמוכה ב2 רמות מהGX ועולה בערך חצי ויש עליה הרבה מאוד תלונות ברשת.
בקיצור הערב בדקתי וגיליתי שהמפרט שרשום הוא של XDS KNIGHTER 900 PRO 29, המפרט האמיתי של האופניים הוא יותר דומה ל XDS KNIGHTER 800PRO 29 , שנמכרות בלי מבצע אצל היבואן ב4500 (המפרט שקיבלתי אפילו יותר גרוע עם מעצורים של Trekto  .

מתלבט מה לעשות, מצד אחד הייתי בחנות ראיתי את האופניים הבנתי שהמפרט שחשבתי הוא לא בדיוק מה שאני מקבל,  מצד שני אני מרגיש שלא היה פה גילוי נאות של המוכר וממש לא קיבלתי את תמורה שלאין ערוך יותר נמוכה ממה שחשבתי.
בנוסף כבר נסעתי על האופניים.
זקוק לעצה.

למעוניינים המפרטים, יש מצב שקיבלתי פחות מה800 .

900 800
Frame: 29 X6 HARDTAIL ALLOY FRAME Frame: 29 X6 HARDTAIL ALLOY FRAME
Crankset: SRAM FC STYLO 6K EAGLE Crankset: SRAM FC SX EAGLE 12SP
Handlebar : BRANTA X6 ALLOY HANDLEBAR Handlebar : BRANTA X6 ALLOY HANDLEBAR
Fork: MACHETE COMP SUSPENSION FORK Fork: UD ALLOY SUSPENSION FORK
Rear derailleur: SRAM RD-GX-1-B1 12SP Rear derailleur: SRAM RD-SX-1-A1 12SP
Stem : BRANTA ALLOY STEM Stem : BRANTA ALLOY STEM
Tire : WTB COMP 29”*2.1 TIRE Tire : CST 29”*2.1 TIRE
Shifter: SRAM SL-GX-1-A1 12SP Shifter: SRAM SL-SX-1-A1 12SP
Seat post: BRANTA X6 ALLOY SEAT POST Seat post: BRANTA X6 ALLOY SEAT POST
Rim : DOUBLE WALL ALLOY RIMS Rim :WTB DOUBLE WALL ALLOY RIMS
Freewheel: SRAM CS-XG-1275-A1 10-50T Freewheel: SRAM PG1210 10-50T
Hub: CHOSEN ALLOY HUB Hub: CHOSEN ALLOY HUB
Brake: MAGURA MT RACE HYDRULIC DISC BRAKE Brake: Trekto Draco Hydraulic Brake

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סע לחנות עם האופניים ותתווכח, אין לך מה להפסיד.

לגבי הנסיעה זה לא שרואים משהו, אולי להחליף צמיגים וזהו.

השאלה הנשאלת הכי חשובה האם הטעו אותך או שטעית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, nglancer כתב:

אין דגם על החשבונית, שילמתי באשראי ואין ממש חשבונית.

מעדכן ביקשתי שישלחו לי את החשבונית, השם הוא של הדגם הנחות.

לפני כשעה, vogel כתב:

סע לחנות עם האופניים ותתווכח, אין לך מה להפסיד.

לגבי הנסיעה זה לא שרואים משהו, אולי להחליף צמיגים וזהו.

השאלה הנשאלת הכי חשובה האם הטעו אותך או שטעית...

זו בדיוק השאלה, המפרט באתר שבטלפון נאמר לי שהוא המפרט האמיתי וכששילמתי הוא הראה לי את המחיר באתר עם המפרט ואמר לי תראה כמה הנחה עשיתי, כי רציתי הנחה על הבולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחזיר את האופניים, קח את הכסף חזרה ותקנה ממקום אחר.
לשקרנים לא מגיע להתפרנס.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קודם צריך להחליט מה אתה רוצה שיקרה.

לבטל את הקניה ולהשאר בלי אופניים בתקופה שבה יש מחסור? (וגם נסעת עליהם כבר)

לשדרג לאופניים אחרים (אם יש בכלל)?

שיפצו אותך כספית?

שישדרגו את הרכיבים המדוברים?

אחרי שתחליט מה אתה מעדיף לך אליהם עם ההוכחות ותראה מה הם מציעים.

מה שנמכר אצל היבואן ובאיזה מחיר לא ממש משנה, מה שחשוב זה שהובטח לך מפרט מסויים במחיר מסויים וקיבלת מפרט פחות טוב וזול יותר, ותחשב בכמה כדי שהפצוי יהיה דומה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן - דיברתי עם המוכר, הם לא מתנערים מאחריות, זו טעות בתום לב הם מוכנים לשדרג את המעביר (לא את כל המערכת) לGX ולזכות אותי על 400 ש"ח, שאר הרכיבים או להחזיר את האופניים לא בא בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, nglancer כתב:

מעדכן - דיברתי עם המוכר, הם לא מתנערים מאחריות, זו טעות בתום לב הם מוכנים לשדרג את המעביר (לא את כל המערכת) לGX ולזכות אותי על 400 ש"ח, שאר הרכיבים או להחזיר את האופניים לא בא בחשבון.

נו, וזה מסדר את הבעיה?

מבדיקה קצרה, הבעיה עם המערכת הזולה זה שהמעביר מפלסטיק. אם מחליפים נראה לי שנפתרה הבעיה, לא?!

מה השימוש שלך לאופניים?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, הבעיה מבחינתי היא הבולם.

ההבדל בין בולם גנרי לבולם של מותג (אפילו סאנטור פשוט) הוא ענק, וזה לא משהו ששווה להתפשר עליו.

הבעיה היא שזה משהו שראית כשעוד באת לקנות.. אז כנראה שוותר על זה, קח 400 שח זיכוי, ושיתקינו לך מעביר טוב יותר.

ואני לא מבין. חייבו אותך מחיר של אופניים מסדרה X , אמרו שעוד עושים לך מחיר מבצע, ובפועל לקחו ממך מחיר של סדרה אחת מעל, בלי לתת לך את הקבלה שבה זה רשום? כל זה לא נשמע כמו משהו שנעשה בתום לב.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, falou כתב:

נו, וזה מסדר את הבעיה?

מבדיקה קצרה, הבעיה עם המערכת הזולה זה שהמעביר מפלסטיק. אם מחליפים נראה לי שנפתרה הבעיה, לא?!

מה השימוש שלך לאופניים?

500 ק"מ חודשי, רובם מהעבודה וחזרה, השאר בסינגלים ושבילים

לפני כשעה, Ooga כתב:

שמע, הבעיה מבחינתי היא הבולם.

ההבדל בין בולם גנרי לבולם של מותג (אפילו סאנטור פשוט) הוא ענק, וזה לא משהו ששווה להתפשר עליו.

הבעיה היא שזה משהו שראית כשעוד באת לקנות.. אז כנראה שוותר על זה, קח 400 שח זיכוי, ושיתקינו לך מעביר טוב יותר.

ואני לא מבין. חייבו אותך מחיר של אופניים מסדרה X , אמרו שעוד עושים לך מחיר מבצע, ובפועל לקחו ממך מחיר של סדרה אחת מעל, בלי לתת לך את הקבלה שבה זה רשום? כל זה לא נשמע כמו משהו שנעשה בתום לב.

הם טוענים לתום לב, היה בלאגן במפרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים לדעה שהבולם העלום הוא סימן השאלה הגדול של האופניים, ברגע שיחליפו לך את המעביר לאחד חסון יותר. יכול להיות שהבולם בסדר גמור, וכמה זה חשוב תלוי יותר בסוג הרכיבה שלך. אם כי, ככלל, הילוכים זה רכיב יותר זניח מבולם. היתרון של הילוכים מהסדרות הגבוהות, הוא כמעט ולא מורגש, למרות שבמקרה שלך איכות הבניה של המעביר היא, כנראה, כן משמעותית.

לגבי חלקות מעבר ההילוכים, גם הדגם הכי בסיסי של שימאנו מעביר חלק, כשהוא מכוונן כמו שצריך. זה עניין קל שהחנות תסדר, וקורה הרבה כשהאופניים חדשים, שצריך קצת לכוונן אחרי שימוש ראשוני.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כאילו הרכיבו את האופניים שלך מחלקים שהיו במלאי אבוד, או DEAD STOCK או פשוט תורם איברים בשביל מקרי אחריות לאנשים שקנו אופנים לפניך, והיו חייבים להשלים ממה שהיה.

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.11.2020 בשעה 20:49, vogel כתב:

אז אין שאלה, הטעו אותך.

סע תבקש החזר ותגיד להם שלא תדרוך שם יותר. להציג מחיר של דגם יקר ולמכור לך מפרט זול זו הטעיה בעדינות.

+1

את המעביר ניתן לכוון,

אבל החנות צריכה לתקן את הטעות שנעשתה (גם אם בתום לב), ולמכור לך את האופניים שרצית במחיר שהוצע.

אין סיבה להישאר עם אופניים שלא הזמנת ועוד בסכום של אלפי שח.

עריכה אחרונה על ידי BEEKER

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...