Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גירשו אותי מפורום חוטבי עצים, אשמח לקצת תובנות על מסור שרשרת בנזין

YaronNahum
שימו לב! השרשור הזה בן 1231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על המצפון שלך שבגלל הזמנתי מסור שרשרת, שאני לא באמת צריך, אלא לעבודות גינון קלות. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, הרקוליטו כתב:

שלום

אני עובד עם הכלים המקצועיים של סטיל ואקו , חשמל ובנזין . היתרון של הכלים הנטענים זה הנוחות השקט ואתה לא נושם מזהמים , מצד שני הם חלשים מהבנזין ויקרים בקניה . לגיזום גדר חיה רצוי מגזמת גובה מתכווננת בנזין , לא לגזום ענפים מעל 30 מ"מ ( ברור שאפשר יותר , הורס את הסכינים ) . ענפים עבים עדיף לגזום עם מזמרה ענפים . משור שרשרת , אם אין מגבלה כספית הייתי הולך על סטיל 201 עם שרשרת וידיה ( לשים לב שלא קונים משור מזויף , על כל חלק במשור של סטיל מוטבע הלוגו ) . היתרון בוידיה שאין צורך להשחיז והשרשרת חותכת עץ יבש . חיסרון פגיעה בברזל יכולה לעקם את השרשרת וצריך לקנות חדשה .

אם השיחים דלילים מבחינה של עלווה , כדאי לבצע באביב גיזום חידוש ואז לדאוג לעצב את השיחים כרצונך . גיזום תכוף יגרום לצפיפות של העלווה ומצד שני ימנע את הצורך להשתמש במשור .

תודה , אבל הסטיל 201 הוא כבר מעבר לתקציב שלי. הוא עולה בסביבות 4K , אני הסתכלתי על ה 170 או 180 שעולים פחות מחצי 1.5-1.8K

אני בהחלט רוצה להשקיע בכלי טוב, אבל זה כבר קצת מעבר. 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היום הרכבתי את המסור שרשרת. 

1. זה אחד מכלי העבודה הכי מפחידים שהשתמשתי בהם. 

2. זה אחד הכלים הכי מגניבים. ברמות קשות. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה משור מכולם?  אני עם משור גובה IKRA חשמלי כבר שנה, גוזם את עצי הזיית וגדר "פראית" שחדרת מכיוון השכנים. שקל להוסיף בנזין על מנת שאוכל לעבוד גם מחוץ לחצר 🤔

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לעובדה שיש גם משורים נטענים חזקים יותר בעולם, כמו שהרוב ציינו- אתה צריך אחד לשימוש הראשון וזהו. לשימושים הבאים תצטרך כבר משהו קל יותר, ולא תצטרך את כל הכח הזה. ממליץ על נטען. 

אל תיקח את ההכי גדול שאתה רואה, הוא גם יהיה יותר מגושם לתפעול ופחות "זריז" ונוח לשימוש, גם לאור המשקל הנוסף.

לו אני הייתי במקומך, הייתי מחפש מקום שמשאיל כלי עבודה, לוקח מסור שרשרת בנזין ליום אחד, מבצע את העבודה הראשונית, מתרשם מכל הכיוונים מהכלי, ואחרי כן רוכש מה שיותר מתאים לך- נטען או בנזין, עם התובנות שיש לך.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, zaf כתב:

אני עם משור גובה IKRA חשמלי כבר שנה

@zaf איזה IKRA אתה משתמש? נטען או עם כבל? אם נטען - 20V או 40V? התלבטתי לגביו אך בגרעין שמשווקים את ה IKRA אמרו לי שה 20V זה צעצוע ומנגד ה 40V כבר ממש יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.12.2020 בשעה 17:55, discoTD5 כתב:

אני בטוח שהוא מסכים איתך

FACEBOOK / THE TEXAS CHAINSAW MASSACRE

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגלה לנו את הדגם ?

Sent from my ...

מעבר לעובדה שיש גם משורים נטענים חזקים יותר בעולם, כמו שהרוב ציינו- אתה צריך אחד לשימוש הראשון וזהו. לשימושים הבאים תצטרך כבר משהו קל יותר, ולא תצטרך את כל הכח הזה. ממליץ על נטען. 
אל תיקח את ההכי גדול שאתה רואה, הוא גם יהיה יותר מגושם לתפעול ופחות "זריז" ונוח לשימוש, גם לאור המשקל הנוסף.

לו אני הייתי במקומך, הייתי מחפש מקום שמשאיל כלי עבודה, לוקח מסור שרשרת בנזין ליום אחד, מבצע את העבודה הראשונית, מתרשם מכל הכיוונים מהכלי, ואחרי כן רוכש מה שיותר מתאים לך- נטען או בנזין, עם התובנות שיש לך.
כלים נטענים יש שני סוגים , אלו עם 18-20v , הם זולים יחסית , אבל מאוד חלשים.
ויש את הכלים המקצועיים , כמו שהעלת בקישור. כאשר אם מוסיפים מטען וסוללות מגיעים למחיר הרבה יותר יקר מבנזין.
לכן מחפש בנזין
הרעיון של לשכור אחד נראה טוב. אולי אשכור לבדוק.

Sent from my ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.12.2020 בשעה 08:52, asix כתב:

@zaf איזה IKRA אתה משתמש? נטען או עם כבל? אם נטען - 20V או 40V? התלבטתי לגביו אך בגרעין שמשווקים את ה IKRA אמרו לי שה 20V זה צעצוע ומנגד ה 40V כבר ממש יקר.

מסור גובה טלסקופי חשמלי IKRA IEAS 750  עם כבל שכיסחתי לו את המתאם המקומי על מנת לחבר למאריך schuko מקורי כזה 

כבל חשמלי למכסחת McCulloch

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...