Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אין לי אומץ להתפטר

Mikelt89
שימו לב! השרשור הזה בן 1219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

פו הדוב, אם אתה מתכוון לעולם פיתוח התוכנה, מגייסים (כולל אותי כשגייסתי) בהחלט נרתעים ממישהו שבקו"ח שלו יש קצב החלפת משרות מהיר.

מישהו באמת רושם מקום שהיה בו 3 חודשים בקו"ח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם יכול להיות 9 חודשים, או שנה וחצי.

היה לי מועמד שבקו"ח שלו כמעט כל שנה הופיעה שורה, בשיחה טלפונית הבנתי שזה יוצא בערך 18-20 חודשים בכל מקום.

לא הבאתי אותו בכלל לראיון On Site, בזבוז זמן מוחלט. האנשים שאני ראיינתי וקיבלתי החזיקו מינימום 4 שנים (וחלקם עוד Counting), מה גם שחלק לא קטן מההכשרה זה זמן שלי, שבאותה תקופה ממש לא היה מספיק ממנו (אפילו כאן בפורום לא הייתי פעיל בכלל) אז לבזבז אותו על מישהו שאחרי שנה וחצי יילך?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשימה בוצעה, המנהל לקח זאת די בקלות, כל הדאגות היו לי בראש והייתי צריך לעשות זאת בלי השהייה מהרגע הראשון, הוא איחל לי הצלחה וציין שהייתה הציפייה שאשאר שם יותר זמן, מה כן, רשמתי את המכתב בכתב יד אך הוא ביקש לשלוח לו במייל, לידיעתי מוגדר בחוק שמכתב התפטרות יכתב בכתב יד בלבד, האם כדאי לי בנוסף למסור לו אחד בכתב יד?

עריכה אחרונה על ידי Mikelt89
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, Mikelt89 כתב:

לידיעתי מוגדר בחוק שמכתב התפטרות יכתב בכתב יד בלבד

מה זה השטות הזאת?

ואם יש לי כתב יד כזה שאין הבדל אם כתבתי ביד ימין או רגל שמאל?

ברצינות, כשהייתי קטן היו מכשילים אותי בבית ספר על זה שאי אפשר לקרוא את מה שכתבתי (אפילו שאני כותב בלי שגיאות כתיב מאז שאני זוכר את עצמי).

כניסתה של מקלדת לחיי הייתה אירוע ששינה לי את החיים מקצה לקצה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...