Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל מיין חבילה יחסית יקרה מחו"ל לקצה השני של הארץ למרות שהכתובת על החבילה נכונה. אין מענה לא בצ'אט ולא ביצירת קשר. מה עליי לעשות?

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 1242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני גר בדרום הארץ, הם מיינו את החבילה לפתח תקווה, שעתיים נסיע מהבית שלי. ושלחו לי הודעה שעליי לבוא לאסוף את החבילה מפיצוציית יוסי ובניו בפתח תקווה.
כבר כמה ימים שיש 0 מענה בצ'אט שלהם, הקו ליצירת קשר שלהם חסר טעם לחלוטין, וגם כשהם לא עונים לי שעתיים ואני מבקש יחזרו אלי כמובן אף אחד לא חוזר אלי.
אני לא מרגיש את הרפורמה בדואר כי זה עדיין מרגיש כמו גוף במדינת עולם שלישי.

מה עליי לעשות עכשיו? אני ממש לא יכול לסוע שעתיים לכל כיוון בשביל לאסוף את החבילה, אבל מצד שני זאת חבילה ב30 דולר ככה שחבל לי על הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי כבר 4 פעמים.

ראשית, ב171 (בלי כוכביות וקשקושים) עונים בסוף. 

שנית, תהיה מוכן למצב בו אומרים לך שהחבילה הלכה לאיבוד.

ב171 תפרוס את משנתך, תקבל מענה מאוד מקצועי ומושקע מעובד ממש מקצועי ומשקיע, ואז תתהה אם זמן ההמתנה בטלפון בכלל היה שווה את זה. 

אל תשתמש בשירות של "תחזרו אליי", הם חוזרים אחרי שלושה ימים. במקרה הטוב.

תדרוש בכל אמצעי, גם בהתעקשות בלדבר עם המנהל (תגיד שזה לא פעם ראשונה ואתה דורש לדבר עם מישהו שיש לו תשובות, זה מה שאני עשיתי, אבל אצלי זה באמת לא הייתה פעם ראשונה) שיחזרו אליך טלפונית מסניף הדואר בו זה נמצא. כשיתקשרו אליך משם תתחנחן, תתחנף, ספר סיפורים קורעי לב ותתחנן שהחבילה שלך לא תשמש כמעצור לדלת המשרד אלא שבבקשה תשלח לעיר מגוריך. ספר להם שיש חברה שעושה שירות כזה- נקראים דואר ישראל. סתם, אל תתגרה בהם.

כסוס ציפורניך, תהיה מוכן לאכזבה, ואם בדרך נס החבילה תגיע לאזור מגוריך אבל לא לסניף הקרוב אליך אל תתגרה במזלך בשום אופן- כתת רגליך ואסוף אותה משם.

עם פרץ האופטימיות הזו נותר לאחל לך רק בהצלחה.

השיא אצלי היה שחבילה שהגיעה לת"א (אני ירושלמי)- אותרה. ו'נשלחה' אליי. היא אותרה כעבור חודש אצל דואר שליחים ת"א, אחרי חודש אותרה בסניף אחר בת"א.... לבסוף קיבלתי מהדואר הודעה של "איבדנו את החבילה שלך, לך ז'דיין, תגיד למוכר שהיא לא הגיעה. אם אתה רוצה נעזור לך לנסח מייל באנגלית". 

לי וויסקי עוזר, ממליץ לך להכין מבעוד מועד משהו שירגיע אותך.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד תודה שזה בפיצוציה ולא בסניף דואר, כי לפיצוציה אפשר להתקשר. בתור התחלה, צור איתם קשר ובקש מהם להחזיק את החבילה עבורך ולא להחזיר אותה לדואר, בזמן שאתה מבהיר את העניינים מול הדואר (בתקווה שיצא מזה משהו). כבר קרה לי בעבר שהפיצוציה החזיקה עבורי חבילה כחודשיים עד ששבתי מחו"ל לאסוף אותה.

• אהבתי 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פספסתי שזה פיצוציה ולא סניף דואר.

אולי תנסה את מזלך פה בפורום ותצליח למצוא מישהו ש"יוסי, בניו ושקר כלשהוא" נמצא לידו. אולי אותו צדיק יוכל לאסוף זאת עבורך ולשלוח לך. 

אני אמשיך בקו האופטימי שהתחלתי בו קודם- אם זה לא נמצא בדואר אין לך כ"כ מה לבנות על לקבל מהם תשובה נורמלית, ויתר מכך את החבילה.

ז"א, תשובה אתה תקבל אבל כל קשר בינה לבין שליחת החבילה ליעדה האמיתי מקרי בהחלט.

אני אישית לא מהמר, בשום צורה. אבל בשבילי להזמין דרך הדואר זה כמו להשתמש בשרותו של מפעל הפיס.

עריכה אחרונה על ידי אורח לרגע
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעתיים, Alkash כתב:

מה עליי לעשות עכשיו?

מהכרותי עם דואר ישראל - סע לפתח תקווה (או מצא מישהו שיגיע לשם בשבילך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אתה גר? אולי פשוט אקח את זה משם ואעביר לך. אם לא מדובר בסיבוב ארוך עבורי.

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אספתי חבילה ממרכז מסירה שהוא חנות לכלים חד"פ ומוצרים לבית, ברחובות.

אדון מבוגר לפניי קיבל את החבילה שלו, ואז שאל את המוכרת בחנות: "עכשיו תגידי לי מה זה עושה אצלך?".

המוכרת הגיבה ב"סליחה????". היא לא הבינה מה הוא רוצה ממנה, וגם אני לא.

והאדון ענה: "באתי מירוחם לאסוף את החבילה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשכח מטלפון 171. זה סתם בוט מפגר שלא יקדם אותך לשום מקום.

תתקשר למוקד שירות לקוחות של יחידות הדואר, לטלפון מספר 1-599-500-171

אם לא עוזר, תפנה לנציב תלונות ציבור :

https://mypost.israelpost.co.il/אודות/נציב-תלונות-הציבור

עריכה אחרונה על ידי guya72
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשם ל MY POST באתר הדואר. אפשר לכתוב פנייה והם אשכרה עונים.

במקרה שלי הם ענו שהחבילה שלי שהגיעה לחיפה ונמסרה שם איננה ממוענת אליי. אני לא יודע אם זו טעות שלהם או הטעייה של השולח (אני חושד בשולח, וכרגע בדיונים איתו).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה השם והכתובת של הפיצוציה? לא מצאתי כזה בגוגל

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...