Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני לא מוצא רכב טורבו ידני

יהונתן שלמה
שימו לב! השרשור הזה בן 1189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 27.11.2020 בשעה 08:52, Liviur כתב:

המשפט Champagne lifestyle on beer budget דיי מסכם את הפוסט המקורי

כשאני צריך לצטט את עצמי.

בכל אופן - אין שום גיר בשום רכב מודרני שיתקשה לעבור את ה100 קמ״ש בגלל ״הילוכים קצרים״

ודיפרנציאל מרותך - אלא אם אתה קונה רכב דריפט בתקציב נמוך - זה סימן מעולה להתרחק.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חפש פוקוס אקובוסט ידנית 1012 2013.
יופי של אוטו .
180 כס מנוע 1600 טורבו.
גיר רגיל.
רכב שמתנהג מעולה זריז ומרגיש חזק מאד.
הבעיה: יש בודדות.
והמנועים היו בעייתיים בזמנו.
יש אחת מפורסמת ביד 2 משיטוט קצר שעשיתי עכשיו

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש פוקוס אקובוסט ידנית 1012 2013.
יופי של אוטו .
180 כס מנוע 1600 טורבו.
גיר רגיל.
רכב שמתנהג מעולה זריז ומרגיש חזק מאד.
הבעיה: יש בודדות.
והמנועים היו בעייתיים בזמנו.
יש אחת מפורסמת ביד 2 משיטוט קצר שעשיתי עכשיו

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

בעייתיים עדיין.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, יהונתן שלמה כתב:

בחור שרציתי לקנות ממנו אומר בטלפון שהרכב מתקשה לעבור את ה100 קמש בגלל הילוכים קצרים ודיפרנציאל סוג של מרותך. האם זה תופעה אופיינית לרכב ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

ב.מ.וו. שמתקשה לעבור את ה100 קמ"ש בגלל דיפרנציאל מרותך ? זה לא אמור להשפיע על המהירות הסופית של הרכב אלא בעיקר לעזור לקשקש בזנב, 

אם באמת יש לו גיר בעל יחסי העברה קצרים עד כדי כך שהרכב מתקשה וזה משפיע עד כדי כך על הרכב אז ישנם שתי אפשרויות, אחת שזאת תקלה שלא קשורה בגיר ולא לדיפרנציאל והאבחנה שלו שגוייה.

או וזה כנראה ישמע יותר הגיוני שהרכב עבר מודיפיקציה משמעותית לרכב דריפטים (זה יסביר את הדיפרנציאל המרותך), הילוכים קצרים משאירים אותו כמעט תמיד בטווח המאוד יעיל של ההספק והרבה עשן מהגלגלים על בסיס קבוע, אין להם שום צורך להגיע למהירויות גבוהות בדריפטים אלא בעיקר לשהות כמה שיותר זמן על הצד ולהעלות כמה שיותר עשן.

במקרה כזה אם הרכב למכירה הייתי מאוד נזהר ממנו, יש מצב שהרכב שחוט ועבר התעללות קשה, המתלים יהיו נוקשים מאוד ויתכן והרכב הונמך בצורה קיצונית (מניסיון שלי תצפה להרבה פגיעות ברצפה, קשקושים וזעזועים שיפתחו ברגים יסדקו את הדש בורד שגם ככה לא הזדקן יפה בשמש הישראלית, סדקי קורי עכביש בצבע ואולי גם סדקים בתושבות בולמי הזעזועים מקדימה. 

לרכב שנועד לנסיעה יום יומית זה מתכון לסיוט מתמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מחפש רכב  טורבו ולא מוצא אקזמפלר שמור. בדקתי פאביה, לרוב שחוטות על ידי צעירים (אני תמיד נמנע מרכבים  שחביבים על צעירים) 208 אני עדיין בדילמה האם להיכנס לרכב הזה, או להתפשר על רכב לא טורבו, ולא אירופי.  (כרגע רק מחשבות)

ההיצע של הרכבים האלה מאוד נמוך, מה שמקשה על החיפוש עוד יותר. השוק היום לוהט יותר מאשר משוער בתקופה קשה זו, רכבים טובים לא נשארים הרבה זמן בלוחות. חוץ מזה עכשיו בכלל קשה לצאת מהבית לחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחכה שיצאו למכירה כיד שניה סיוויק 1.5 ליטר טורבו עם גיר ידני, נמכרו כמה יחידות כאלו בשנתיים האחרונות ובשלב מסויים הן יצאו לשוק בחזרה, לתפוס אחת כזו זה בהחלט יהיה שיחוק.

בזמנו נכנסתי לחברה ורציתי להזמין כזו חדשה, (שגם זולה ב10K בגרסת הגיר הרציף) סוכן המכירות היה מופתע לטובה מהבקשה שלי אבל היה מספיק כנה כדי לציין שיקח לה כמה וכמה חודשים להגיע לארץ.

בסוף ויתרתי למזלי בגלל שהקורונה היתה מכריחה אותי למכור אותה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיפרנציאל lsd יחס 4.1.1
למי זה אומר כאן משהו ויכול להסביר?
ולמי יש מושג כמה יעלה ליישר קו לרכב הזה כי הוא ידני, עם המנוע המשושה 2.8 פחחות חיצונית חדשה ופנימי נחמד
המחיר טוב
אבל יש לסדר מעט חלודה בקצוות שלדה + את הדיפרנציאל.
מה איזור מחיר תיקון?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי דיפרנציאל 4.1:1 זה אותו יחס העברה של המיאטה. פעם אחרונה שבדקתי לא היתה לה בעיה להגיע ל100 קמ"ש.

הבעיה שלך היא כנראה הגיר הקצר, לא יודע כמה יעלה לך להחליף גיר, שווה לך לחפש גיר משופץ שיתאים לרכב ולראות כמה יעלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Roycohen1979 כתב:

מיטב ידיעתי דיפרנציאל 4.1:1 זה אותו יחס העברה של המיאטה

רוב המיאטות הן 3.9 או 3.63 למעשה.

הMSM מגיעה עם 4.1 - שאכן קצר למדי.

זה עדיין עושה את המהירות הסופית שלי 130 ... מייל כלומר 210 קמ״ש (שאפשר להגיע אליה בקלות עם 200 כ״ס מסתבר).

היחס הסופי בפני עצמו הוא רק חצי מהנוסחא בכ״א. החצי השני זה יחסי ההעברה בגיר. מספר אחד בלי השני הוא חסר משמעות.

לפני 4 שעות, יהונתן שלמה כתב:

הדיפרנציאל lsd יחס 4.1.1

LSD או מרותך ? אלו שני דברים שונים לחלוטין.

לפני 4 שעות, יהונתן שלמה כתב:

ולמי יש מושג כמה יעלה ליישר קו לרכב הזה כי הוא ידני, עם המנוע המשושה 2.8 פחחות חיצונית חדשה ופנימי נחמד
המחיר טוב
אבל יש לסדר מעט חלודה בקצוות שלדה + את הדיפרנציאל.

גם פחחות חדשה , וגם חלודה בקצוות השילדה. משהו עשה פה חצי עבודה ולך תדע מה תמצא מתחת לרק צבע חדש.

אי אפשר לנחש מהפרטים האלו כמה יעלה ישור קו.

איזה רכב ואיזה שנה ?

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...