Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה רכב לקנות? תקציב - 50K

Nikki Benz
שימו לב! השרשור הזה בן 1241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני מתעניין בלקנות רכב בתקציב של 50K.

בגדול אני לא רוצה לחרוג מהתקציב הזה (סטודנט..)

אני עובד רחוק מהבית אז אני צריך רכב שיחזיק נסיעות ארוכות (60קמ לכיוון)

עם צריכת דלק נמוכה ככל הניתן ושיהיה אמין.

קיבלתי המלצות חמות על שברולט ספארק וסקודה פאביה.

הבעיה היא שהבנתי שבפאביה יש גיר DSG שעושה בעיות. 

והבנתי שהספארק יורדת בקצב מסחרר במחירון שלה משנה לשנה..

מה אתם ממליצים לי בתקציב הזה? אולי משהו אחר מהרכבים הללו?

תודה מראש!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר ה dsg אכן לא נחשב לשיא האמינות, מנגד השילוב שלו עם מנוע טורבו מספקים רכב מהיר מאוד.

הספארק לדעתי כן אופציה טובה, אמנם לא שומרת על ערכה כמו הפיקנטו, אך היא די זריזה, מאובזרת ברמת אבזור הגבוה ltz ונוחה מהפיקנטו.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

מאיפה ממליץ לרכוש? הייתי היום בסניף של AVIS והם הציעו לי כל מיני סוגים של ספארקים..

אתה חושב שכדאי לקנות ממקום כמו AVIS או לקנות מפרטי?

AVIS הציעו לי גם שנה אחריות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה שלי היא חד משמעית דיזל.
מנועי דיזל שורדים קילומטראז גבוהה בגבורה ומחירם מושפע פחות מקילומטראז גבוהה מרכבי בנזין בנוסף צריכת הדלק של מנוע דיזל מודרני בנסיעה בין-עירונית נמוכה בערך ב~30-40% ממנוע טורבו בנזין.
לפי החישוב שלי אתה הולך לנסוע מעל ל2600 ק"מ כול חודש במנוע בנזין מודרני זה לפחות 180 ליטר (15 ק"מ לליטר) במנוע דיזל זה באזור ה120 ליטר (22 ק"מ לליטר) זה לפחות 300 שקל חסכון בחודש לטובת דיזל (כמעט 4000 שקל בשנה)

ידני בא בחשבון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מיני בבין עירוני צורך כ 1/18 בערך, ויש כאלה שגם מעל 1/20.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין רכבי מיני דיזל בארץ אז אני משווה תפוזים לתפוזים.

משפחתית עם מנוע טורבו (וואגיט או psa) עושה 1 ל15 לעומת דיזלית שעושה 1 ל22+ בבין-עירוני.

אישית לא יצא לי לפגוש שום רכב בנזין לא מיני ולא סופרמיני שהיה עושה מעל 1 ל20 בבין-עירוני ה208 הידנית שלי שנחשבה לסופר חסכונית וכאשר ננהגה בצורה סופר חסכונית הייתה עושה כ18 ק"מ לליטר בכביש מישורי על פי מחשב הדרך.

בכול מקרה לקנות רכב מיני לנסיעות בין עירוניות כאשר אתה יכול לקנות משפחתית דיזלית סבירה זה התעללות עצמית על פי ניסיוני האישי אני יכול להעיד שההבדל באיכות הנסיעה (בידוד רעשי רוח וכביש, יציבות, נדנוד ובידוד מזעזועי הכביש) בין רכב מקטגוריית המשפחתיות וקטגוריית המיני הוא תהומי לכן הייתי ממליץ לפות"ש מינמום סופרמיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספייס סטאר למשל, גם הספארק לדעתי תהיה קרובה, אני קיבלתי 1/16.5 בנסיעה לא חסכונית בספארק.

מצד שני רכב מיני יהיה די חדש בתקציב הזה, ואישית לאחר 300 ק״מ ביום בספארק, לא הרגשתי נורא עם זה.

לגבי בידוד רעשים, כאשר נוסעים עם מוסיקה רוב הרעש די נבלע.

דווקא לספארק בנסיע בין עירונית יש יתרון עקב סלד נמוך במהירות גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותה נימה הבחור יכול לעבור

לדו"ג חדש דנדש לשים אטמי אוזניים וחליפה טובה נגד הקור כול אחד והפשרות שלו.

אם ניקח למשל 208 דיזל ידנית היא עולה כמו הספארק הקקטוס זולה יותר בכמה אלפים לפחות.

עלות האחזקה שלהן לא תהיה שונה מהספארק וירידת הערך תהיה כמו הספארק לקילומטראז כזה "קטסטרופה" ההבדל הוא שהוא יהנה מחסכון גדול בצריכת הדלק ואיכות נסיעה עדיפה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה במידה והוא יכול לנהוג על ידני.

נסעת על הספארק?  היא לא באותה רמת בידוד כמו האלטו,107..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך הייתי הולך על קיה פיקנטו, הוא יהיה לך פצצה רכב אמין מאד, מגיע עם אחלה אבזור. ומבחינת השוק שלו, אתה יכול למצוא רכב בשנתון הרבה יותר מתקדם מהדגמים האחרים עם קילומטראז נמוך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקנטו לא זולה יותר משאר רכבי המיני לאותו שנתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, yulianx כתב:

זה במידה והוא יכול לנהוג על ידני.

נסעת על הספארק?  היא לא באותה רמת בידוד כמו האלטו,107..

כן שתי חברה במחלקה שלי מחזיקים בהן חדשות יצא לי לנסוע איתם לא מעט... יחסית למיני היא טובה אבל יחסית לסופרמיני מודרנית או משפחתית ההבדל לדעתי עדיין גדול. אגב צריכת הדלק שלהם בספארק זכורה לי לא לטובה אני לא זוכר במדויק כמה הם מקבלים למיטב זכרוני זה היה משהו כמו 1 ל16.5 אבל אני לא בטוח... אוכל לשאול אותם מחר שניהם נוסעים בין - עירוני בלבד אחד מהם כול יום על קו יהוד יבנה השני חולון-ראשל"צ-יבנה.

לצערי כול הדיזליות האוטומטיות מגיעות עם גיר דו מצדמי אני לא יכול להמליץ עליהן בלב שלם ואני לעצמי הייתי לוקח ידני במיוחד שמדובר בנסיעה בין-עירונית בלבד אבל אם הוא מוגבל לאוטומט בלבד קליאו אסטייס עדיין לדעתי תהיה עדיפה על מיני-בנזין כי על הכסף שהוא יחסוך על תדלוקים הוא יכול לשפץ גיר פעם בשנה ולצאת בBAREAK EVEN.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה תנסה למצוא הונדה ג'אז 2015 צורה חדשה. חסכונית מאוד בדלק, מרווחת, בטיחותית, ביטוח זול, אחלה רכב שבעולם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רוב הנסיעות הן מחוץ לעיר ובלי הרבה פקקים, אני חושב שדווקא פאביה יכולה להיות אופציה טובה בתקציב הזה. 

מחוץ לעיר הבלאי ב-DSG מאוד קטן. אתה יכול לנסוע עשרות קילמוטרים על הילוך שביעי בלי שהגיר יחליף הילוכים בכלל.

ואין שום ספק שפאביה הרבה יותר מתאימה לנסיעות האלו מאשר פיקנטו, בלאנו או ספארק.

זמינות הכוח תהיה הרבה יותר טובה, רכב מרווח יותר מהספארק והפיקנטו (לא בטוח לגביי הבלאנו) ונעים יותר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...