Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הדרך הזולה ביותר לשנות מראה ריצוף?

nimrod7676
 שיתוף

שימו לב! השרשור הזה בן 304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, 

אני עובר דירה בתל אביב ליד הדיזינגוף סנטר, 

דירה משנות המנדט הבריטי. כיאה לכך יש שם את הריצוף המגעיל של פעם - בלטות קטנות עם ציורים מוזרות. 

החדר 16 מ"ר. מה הדרך הכי זולה ולא מזיקה להקנות מראה מעט יותר מודרני? 

האם ניתן להדביק טפטים על הרצפה כמו שמדביקים על קירות? 

אשמח לעזרה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מה שאני חושב שזה אז מדובר במשהו אקסלוסיבי שבעלי הבית כנראה מאוד יכעסו אם תקלקל.
אם הם לא אז כנראה שיהיו לא מעט שישלמו על הפירוק של המרצפות האלו הרבה כסף.

הפתרון שאני יכול לחשוב עליו בלי לגרום נזק למרצפות הוא פרקט קליק.
מניחים ספוג דק על המרצפות ומעליו את הפרקט שניתן לישם לבד.
זה יצריך מן הסתם חיתוך הדלתות מלמטה לצורך התאמתם לגובה החדש ואם הדלת כניסה נפתחת פנימה אז גם אותה.

יותר זול ומכוער זה לינולאום. יש בדוגמאות שונות אבל זה דורש דבק ויפגע במרצפות היקרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא אוהב את הבלטות מהמנדט, אי אפשר לקנות דברים כאלה היום.

שטיח^ אכן הכי זול.

פרקט הכי נעים וגם מחזיק מעמד יפה (כן, כן, גם קליק/למינציה), אבל זה לא יעבוד בלי שיתוף פעולה מלא של בעל הבית, עקב חיתוך הדלתות.

• רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דירה שכורה? אל תשקיע. מדובר במגורים ארעיים  ומן הסתם יש לך מספיק הוצאות לצורך ציוד וריהוט הדירה.

אם תשקיע בדירה עצמה יהיו לך הוצאות לא רק כעת, אלא גם להשבת המצב לקדמותו בסיום השכירות (כמובן, בהתאם לסיכומים שיהיו לך עם בעל הנכס).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תקנה שטיח יפה, זה יסתיר את רוב השטח שהריהוט שלך לא מסתיר. חבל להשקיע בדירה שכורה בפרקט, מה תעשה איתו כשתרצה לעבור? 

.Volvo 740. It's hip to be square

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ממה שאני מכיר זה בסביבות 40 שקל למ"ר. לסינטטי.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 5 שעות, nimrod7676 כתב:

אין לי בעיה להשקיע 600 ש"ח

קח בחשבון שזה המחירים אם אתה מתקין בעצמך.
לא יודע כמה עולה הפרקט + התקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותוסיף על זה עלות של פאנלים. פרקט חייב מרווח קטן מול הקירות/פנלים קיימים כי הוא מתפשט באופן שונה מהבטון. לכן חייב לשים מעל הקצוות פאנלים שיסתירו את המרווח הזה.

מכיוון שלא תפרק את הפאנלים הקיימים בדירה שכורה, תצטרך לחיות עם הכיעור הקל של פאנל על פאנל או לשלם יותר על פאנלים שמכסים את הפאנלים הקיימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף

• תוכן חדש...