Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגי ilink סיניים

ItayG2112
שימו לב! השרשור הזה בן 1221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי פנצ'ר בעקבות המזג האוויר שיש לאחרונה, הגעתי לפנצ'רייה עם המון חוות דעת טובות והשירות היה מאוד טוב (אריק צמיגים בחיפה למי שמכיר). הוא גילה שחיקה בצמיגים בגלל כיוון לא טוב, הביא אותי לראות ואכן הייתה שחיקה לא שווה אז הסכמתי שיחליף את שתי הצמיגים הקדמיים. הוא הציע לי צמיגי ilink סיניים 205/50r17  ב350₪ ליחיד שלטענתו היו יותר טובים מהנוכחים שהיו של mazinni. 

אז הסתקרנתי לדעת אם מישהו מכיר או שמע, והאם הוא עקץ אותי בעצם?

אציין גם שהנסיעה מרגישה טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שנכנס לי מסמר לגלגל מכאן הפנצ'ר

שאלתי אותו גם למה המחיר ככה גבוה, והוא אמר לי שבגלל שזו מידה שאין בהרבה רכבים, אז המחיר להביא את המידות האלה שכביכול "נדירות" זה יקר 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקץ אותך באלגנטיות מקצוען. שחיקה לא אחידה צריך כיוון פרונט אבל ההבחנה שלו גם של רמאי אז אל תסמוך עליה. 

איזון בטח כבר עשו לו.

זה מחיר של צמיג מותג.

מי שגולש כאן בפורום יודע שלא תומכים כאן בצמיגים סינים.

זו לא מידה בעייתית בחיפש הראשן כבר מצאתי צמיג סיני כולל התקנה 200 שקל.

עריכה אחרונה על ידי ABSULUTT
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פנצ'ריה שלא מנסה לדחוף צמיגים סיניים,לא משנה כמה מומלצת היא, תמיד זה לא מחזיקים במלאי את החברה הזאת, המידה שלך בעייתית, בשביל נסיעה מנהלתית עם נסועה שנתית צפויה כזאת אתה לא צריך יותר מזה, כדי לקנות צמיגים מחברה טובה צריך להתקשר לכל פנצ'ריה באיזור שלך ולהזמין מראש אחרת אתה נופל בפח להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שידחפו צמיגי סיני אבל למה במחיר של מותג? זה מה שמרגיז.

ומה זה הסיפורים האלה שחיקה לא טובה. הוא לא כיוון לו פרונט. ולא המליץ לו לעשות פרונט.

זה רמאות נטו.

עריכה אחרונה על ידי ABSULUTT
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה לפתוח zap בפלאפון ולבדוק מחירים?

לי עלה צמיג של מישלין לגולף באזור ה-400 באוטו דיפו, עם תעודת אחריות יפיפיה. גם צמיג מותג וגם רשת יקרה.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המחיר והשם חשבתי בהתחלה שמכרו לך צמיג של אפל.

מעבר לזה שהמחיר נשמע גבוה ההפרש בין צמיגים טובים לצמיגים הכי זולים יכול להגיע לפחות מאלפייה לרביעיה גם באוטו עם צמיגים יקרים יחסית. כשאתה מחלק את זה על אורך חיים ממוצע של צמיג ההפרש בעלות זניח אבל ההפרש באחיזה ממש לא. לטעמי זה לא המקום לחסוך בו באחזקה של רכב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתנו לי ואוצ'ר לכיוון פרונט, והוא גם אמר לי לחזור אליו אחרי שיראה שהכל בסדר. גם לא ניסו לדחוף לי סתם דברים מיותרים. חוץ מזה כדאי לעשות משהו עכשיו? או להשאר עם הצמיגים האלו?

עריכה אחרונה על ידי ItayG2112
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...