Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני-סופר מיני עד 50K

נופר שיטרית
שימו לב! השרשור הזה בן 1222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב הראשון של חיי היה גטס 2006 מתוקה. נסעתי עליה 7 שנים עד היום ומילה שהייתי  מרוצה. אפס תקלות, אמינה וקטנה. (קיצור- אני לא אנינת טעם בטירוף😅)
הגיע הזמן להחליף ולעבור לרכב אחר. אני כבר שנים חולמת לקנות הונדה ג'אז, אבל קצת הורידו אותי ממנה... אגיד לכם מה הצרכים ומה ההתלבטויות:
צרכים:

1. רכב קטן שקל למצוא לו חנייה

2. ראות טובה (שמעתי שלג'אז יש חלון שמסתיר? משהו כזה?)

3. מרחב פנים גדול ביחס לגודל החיצוני- הג'אז היא חלום בקטע הזה! אני בימאית וסוחבת מלא תפאורות ברכב

4. אמינות

5. מאובזרת ומפנקת (יחסית) שלא תהיה משעממת מוות 

6. שתשרוד עליות לירושלים (למרות שאם עברנו את גטס נעבור הכל)
7. אני לא נוסעת הרבה- לא מחוץ לעיר ולא בתוך העיר. לא קורעת את הרכב. 

מתלבטת בין הונדה ג'אז, סקודה פאביה, יונאי I20 ויונדאי ו10.

עריכה אחרונה על ידי נופר שיטרית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד אוהב את הפאביה, הייתה לי מהצורה הישנה (2012, מנוע 1400, ידני). 0 תקלות, חסכוני בדלק ומאוד נוח לנסיעה יחסית לרכב קטן, אבל הגרסה הכי בסיסית - ללא פינוקים.

אני לא כל כך מכיר את הדור החדש אבל ממה ששמעתי זה אפילו יותר טוב מהדור הקודם וגם בגרסאות הטיפה יותר מאובזרות, כבר ממש כיף לנסוע על הרכב. הייתי ממליץ לך לנסות למצוא אחד שמתאים לתקציב שלך ולנסות ללכת לבדוק אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה לא גאז בעצם?

היא מאוד מרווחת, בטיחותית, אמינה, שמירת ערך טובה, חסכונית, רק לא זריזה כמו המתחרות בעלות מהוע טורבו.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, yulianx כתב:

אז למה לא גאז בעצם?

היא מאוד מרווחת, בטיחותית, אמינה, שמירת ערך טובה, חסכונית, רק לא זריזה כמו המתחרות בעלות מהוע טורבו.

כי כל מי שסביבי מוריד אותי ממנה- אומרים שהיא חלשה, שלא רואים טוב בחלון הקדמי, שהתחזוקה יקרה... אולי אני מוקפת באנשים מורידים חח
אולי באמת נסיעת מבחן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית של הג'אז היא שהיא די חלשה. היא גם די ההיפך ממפנקת, אבל אי אפשר הכל בחיים.

בתקציב הזה, ג'אז מהדור הקודם (2015+) ברמת אבזור מעל הטרנד הבסיסית תהיה בחירה מעולה לצרכים שלך (בימים שאת לא נוסעת לירושלים).

אם את מחפשת משהו קצת יותר מפנק מהג'אז, אפשר לחשוב על קיה סול - היא פחות חסכונית וגדולה יותר חיצונית מהג'אז, אבל קצת פחות משמימה וחלשה.

אם כבר חושבים על סקודה הייתי אולי חושב על היטי (שוב, מרווח) אבל צריך לקחת בחשבון את הגיר הרובוטי (בדיוק כמו בפאביה).

אם בכל זאת סופר מיני, קיה ריו יחסית מרווחת ואמינה - הייתי מוסיף אותה לרשימה.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, נופר שיטרית כתב:

כי כל מי שסביבי מוריד אותי ממנה- אומרים שהיא חלשה, שלא רואים טוב בחלון הקדמי, שהתחזוקה יקרה... אולי אני מוקפת באנשים מורידים חח
אולי באמת נסיעת מבחן...

הייתי מבצע נסיעת מבחן, לגאז יש גם קיפול מושבים אחורים יחודי, הבסיס של המושבים מתקפל למעלה ואז ויש שטח ענק לחפצים גדולים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם את סוחבת דברים הגאז׳ תהיה נהדרת בשבילך, כשאומרים שאין שדה ראיה וכדומה הפתרון הוא לקחת לנסיעת מבחן, מה שלא נוח לאחרים יכול לא להפריע לך.

הi10 שהזכרת תהיה לך ממש קטנה עם בגאז פצפון, הi20 גדולה יותר ואמינה לא פחות מהגטס שהיתה לך, אם הגודל מתאים זאת אופציה, אם שרדת את צריכת הדלק של הגטס אז לא תהיה לך בעיה עם הi20, האחות המקבילה שלה היא קיה ריו שקצת גדולה יותר.

לגבי הפאביה- רק ידנית אחרת את עלולה להסתבך עם הגיר הרובוטי היקר לאחזקה.

אני דווקא כן ממליץ לך על הגאז כאופציה הטובה ביותר שהזכרת כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...