Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה, רציתי לדעת אם יש מקום שאתם מכירים כמו אתר מחול או משהו שאפשר להזמין צבע לרכב, נגיד לבדוק את המספר הסידורי של הצבע של האוטו שלי (golf mk5) ולהזמין מאתר כמות מסויימת של צבע ולצבוע תיקונים קטנים

(נפל לי בקטנה הפח מהפרונט של האוטו אז הברגתי אותו עם בורג חדש, עכשיו פתאום בצבע כחול מטאלי של האוטו רואים צבע כסוף כזה של בורג, אז רוצה לצבוע את זה לצבע המקורי של האוטו ועל הדרך לעשות תיקונים קטנים של שריטות וכו..

תודה רבה חברים! אשמח לאתר או משהו שאתם מכירים שדרכו אפשר להזמין

אגב אני חדש פה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להגיע עד חו"ל בשביל מעט צבע. דבר עם טופ קולור. (יש להם כמה סניפים נוספים מעבר לתל אביב)

גם אצל כל פחח רכב אפשר לקנות מעט צבע לפי קוד. (עושה את זה על רכב שאני קונה לעזרה ראשונה/ מילוי כל פגיעה של אבנים וכד')

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע בערך כמה פחח יקח לי על כמות קטנה של קוד צבע של האוטו? נגיד 100 מיליליטר צבע

ואם אצטרך לכה לזה או משהו, או פשוט למרוח את הצבע איפה שצריך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות - אני אומר מראש שהדברים על סמך ניסיון של חברים והבעלים הקודמים של הרכבים שלי ולא אישית שלי.

צבע רגיל מפחח לפי קוד צבע זה נחמד בהתחלה אבל מכיוון שמורחים אותו בלי לכה הוא מתכהה ונהיה הבדלים בצבע. אני חושב שכנ״ל לגבי טופ קולור, אבל אני לא בטוח ואולי עדיף שיוגב או מישהו שהשתמש יעיד.

יש מקום שנקרא זאבי אביזרי רכב שמוכר את הצבע מעורבב עם הלכה, ככה שהתיקון לא מתכהה וזה נראה יותר טוב.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על טופ קולור. הזמנתי בעבר צבע לבן לגולף ומסתבר שהצבע הלבן כן מעורבב עם לכה. יצא מושלם. 

זמן מה לאחר מכן הזמנתי צבע אפור עכבר לסקודה פאביה, אבל אפור הוא לא מעורבב עם לכה אז הייתי צריך להזמין לכה בנפרד. יצא מושלם גם כן. 

ממליץ להשתמש בידית התזה שמתלבשת על הפחית. זה מאפשר אחיזה מאוד נוחה ומשמש כמנוף ללחיצה. זה גם עוזר לך לא להתלכלך בטעות מהצבע. 

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Adani

ערבוב לכה משמעותית לצביעת חלקים גדולים, העברת צבע מעל נקודות של פגיעות (אבנים ומעט שריטות)

אין ממש משמעות למעבר עם לכה אחרי הצבע. (מילא מעבירים אוטם צבע או ציפוי) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שיש משמעות, אצלי ברכב עשו בלי לכה ושמתי לב איך זה מתכהה ונהיה בולט גם בתיקונים יחסית קטנים. ראיתי את זה קורה גם אצל אחרים.

בכל מקרה, אם אפשרי לשים עם לכה אני לא רואה סיבה לוותר על זה.

אם תרצה אצלם דוגמה לתיקונים שהפכו כהים יותר.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע למה אתה מתכוון. שוב על נקודות של אבנים זה לא בולט, על שטחים גדולים כן. (תלוי גם בגוון הצבע כי על לבן זה לא בולט)

אבל אפשר לקנות מעורבב עם לכה, אישית משתמש ללא לכה, כי זה מחזיק אצלי כמה שנים. (לכה מייבשת את הצבע יותר מהר, כמובן צבע ללא מקשה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...