Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מונית קופרה..

yash
שימו לב! השרשור הזה בן 1222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 25 דקות, Doron_Z כתב:

בפייס גם פורסם בזמנו מורה נהיגה שמלמד על BRZ ידנית. למרות שפה בניגוד למונית יש בזה יותר היגיון, אני בטוח שזה מגדיל לו את נפח העבודה ביחס לאיזו קיה סטנדרטית, השאלה אם מספיק על מנת לפצות על ההוצאות ההרבה יותר גבוהות, כנראה שלא אחרת היינו רואים עוד רכבי לימוד נהיגה כאלה... 

יש או הייתה קופרה אדומה ללימוד נהיגה בי-ם. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Doron_Z כתב:

בפייס גם פורסם בזמנו מורה נהיגה שמלמד על BRZ ידנית

אני הכרתי מורה שלימד על פג'רו דור קודם (לפני הקינג) ידנית.

למה - לא ברור, כי זה רכב גדול ופחות נוח לנהג לא מיומן מאשר קורולה/אוקטביה/אימפרזה,

וגם יותר יקר לאחזקה (כולל דלק, ביטוח ורישוי, כי מסחרי עם שלדה נפרדת).

אולי כי זה גם הרכב הפרטי שלו, והוא רצה רכב שטח.

לפני שעה, yoav911gt2 כתב:

יש או הייתה קופרה אדומה ללימוד נהיגה בי-ם. 

ללימוד נהיגה הייתי לוקח דווקא לאון רגילה ומשדרג את המראה שלה ל"יענו קופרה", כדי מצד גם לחסוך בהוצאות וגם שהתלמיד לא יתרסק כשהוא נותן גז, ומצד שני שיהיה את מקדם המגניבות שימשוך לקוחות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, zvit כתב:

נכון ליום יש מונית ב.מ.וו אחת ( 520D )

היא באשקלון, והיא 530 (B57). לגבי מוניות פאר מוזרות ניחא, אבל ראיתי לא פעם מוניות B3/B4, פוקוס דור 3 (בנזין אוט') ועוד כל מיני מוניות בנזין שהן שתייניות לא קטנות

לפני 3 שעות, Doron_Z כתב:

בפייס גם פורסם בזמנו מורה נהיגה שמלמד על BRZ ידנית

את זה אני לא מסוגל להבין: ראיתי מורי נהיגה עם סדרה 3, X3, ועוד כהנא וכהנא רכבים יקרים. מה יוצא להם מזה? פופולריות? משיכת לקוחות? הרי עלויות החזקה שלהן לא קטנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכרתי בחיפה מורה נהיגה שהיה מלמד על מיצובישי אאוטלנדר בטענה שזה מושך אליו לקוחות.

מניח שזו הסיבה למכוניות מיוחדות אצל מורי נהיגה, במיוחד שזה גם משמש אותם בתור הרכב הפרטי וחלקם חובבי רכב אני מניח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, m3x7r3m3 כתב:

סביר להניח שזה מסימני הקורונה.

היו לא מעט נהגי מוניות שהיו "מוניות מיוחדות" לכל מיני אח"מים או משרדים למיניהם עם מוניות מפוארות (מרצדס S קלאס בזמנו הייתה ה"נפוצה" בתחום).

היו גם מעט מקומות עבודה (משרדי עו"ד בעיקר בזמנו) ששכרו זכות ציבורית, קנו רכב מפואר כמונית, ושכרו נהג עם רישיון מונית.

הקופרה הזאת מונית עוד לפני שידעו בסין מה זה קורונה. 

מונית כשרה מיומה הראשון על הכביש. 

לפני כשעה, dotan123 כתב:

את זה אני לא מסוגל להבין: ראיתי מורי נהיגה עם סדרה 3, X3, ועוד כהנא וכהנא רכבים יקרים. מה יוצא להם מזה? פופולריות? משיכת לקוחות? הרי עלויות החזקה שלהן לא קטנות.

במהלך לימודי הנהיגה שלי, המורה החליף את המגאן 2 דיזלל לאון FR דור שני (עוד כשלסמל FR היה יותר בידול מהיום), אומנם דיזל ידנית, אבל גם לא רכב שגרתי. 
זה היה הרכב של מורה נהיגה שהוא גם נהנה ממנו בשעות הפנאי וגם משך הרבה תשומת לב ברמזורים, לא יודעת אם זה הביא לו לקוחות נוספים.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, zvit כתב:

נכון ליום יש מונית ב.מ.וו אחת ( 520D )  ועוד 4 מרצדס S, ואחת GLC.

לפני שבועיים ראיתי מונית סדרה 5 באיילון והתפלאתי איך הרכב הזה נמכר למוניות אחרי הכשלון שכבר היה להם בשנות ה-90.

ה-GLC מסתובבת בקריית גת ושייכת לנהג של גט טקסי.

בפייסבוק גם הסתובבה תמונה של מונית GLE קופה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכרתי בחיפה מורה נהיגה שהיה מלמד על מיצובישי אאוטלנדר בטענה שזה מושך אליו לקוחות.
מניח שזו הסיבה למכוניות מיוחדות אצל מורי נהיגה, במיוחד שזה גם משמש אותם בתור הרכב הפרטי וחלקם חובבי רכב אני מניח.

מה לאאוטלנדר ולמשיכת לקוחות, או רכב מיוחד...?
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, dotan123 כתב:

בעיקר נטו עניין של למשוך לקוחות, אם זה היה רק בשבילו אז היה משאיר את הברז בחנייה לסופ"ש ולכיף מחוץ לשעות העבודה וקונה רכב זול וחסכוני יותר ללימודי הנהיגה, יותר זול לו. אז ברור שיש פה עניין מסחרי בעיקר. 

כמו שאמרתי ההנחה שלו ושל אחרים כמוהו שהביאו בת'רד זה שמספר הלקוחות ורמת הפרסום שהוא יקבל על זה יפצו על ההוצאות הגבוהות יותר משמעותית. יכול להיות שזה אכן נכון ועובד ברמה מסויימת כשהשוק רווי ואתה צריך איזה יתרון על התחרות, צריך לשאול את המורים עם הרכבים המיוחדים אם זה באמת הוכיח את עצמו. דווקא מעניין לדעת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנהג מונית "מותר" לרכוש סדרה S כי ההוצאות מוכרות מלא, ולמורה נהיגה "אסור" ?! למורה נהיגה לדעתי הרבה יותר קל להצדיק את ההוצאה...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק להיפך. הרבה יותר הגיוני לנהג מונית להחזיק S קלאס (מניח שלזה התכוונת בסדרה S?) מלמורה מהיגה שם יש אפס היגיון להחזיק רכב כזה.
בכלל, אני לא רואה ערך גדול למורה לנהיגה להחזיק רכב מיוחד מבחינת משיכת לקוחות. בודדים התלמידים שזה יהיה השיקול שלהם (יהיו כמה מתלהבים אבל בודדים), ואגב היה על זה שרשור פה לפני שנה שנתיים וזה היה פחות או יותר הקונצנזוס.
באנגליה למשל הרוב המוחלט של מורי הנהיגה מלמדים ברכב קטן כמו קורסה או 208 וזה הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Murzilka כתב:

הקופרה הזאת מונית עוד לפני שידעו בסין מה זה קורונה. 

מונית כשרה מיומה הראשון על הכביש. 

לא הבנת, זה שהוא קנה את המונית לפני הקורונה - ברור

זה שהמונית הזו לא משמשת לצרכים מיוחדים אלא עובדת כמונית ספיישל רגילה (לציבור הכללי יענו), זה מסימני הקורונה.

לפני 3 שעות, zvit כתב:

לנהג מונית "מותר" לרכוש סדרה S כי ההוצאות מוכרות מלא, ולמורה נהיגה "אסור" ?! למורה נהיגה לדעתי הרבה יותר קל להצדיק את ההוצאה...

מונית מוכרת כרכב עבודה בלבד, 100% הוצאות מוכרות.

רכב ללימוד נהיגה אני לא בטוח, אבל זה בטוח לא יותר מ-100% 😂

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום
לפני שנה צילמתי מונית מרצדס amg ( לא יודע איזה דגם ) במסלול בערד . אם הטלפון שלי לא היה ישן הייתי מעלה את התמונות .

אני מניח שזו היתה סתם איזו C או E קלאס עם קיט AMG.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...