Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת רגע לפני קניה, פורד פוקוס 1.6 2011 (נערך)

benimeni
שימו לב! השרשור הזה בן 1223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כתבתי כבר כמה פעמים בקשר לייעוץ ברכישת רכב למשפחה עם 2 תינוקות.

בהתחלה חיפשתי גרמניות ג'טה פאסאט ואוקטביה וכו' ולא יצא מזה כלום.

ביפניות המחירים די גבוהים לתקציב שלי (15-16 אל"ש)

כעת אני בודק ברצינות לגבי פוקוס 2011 הצ'בק טרנד מנוע 1.6 שנסעה 150K, יד שנייה (פרטיות) נקייה ושמורה ומטופלת

המחיר הוא באיזור ה15K 

רציתי לדעת מה דעתכם על האוטו, אנחנו נוסעים בעיקר בעיר, וסובלים ממחסור חניה באיזור המגורים.  בקשר לגיר המוכר אמר שפעם בשנה הוא בודק\מעדכן וכו' במוסך מורשה (בנאדם רציני, רופא )

האם המחיר סבבה ? (עוד לא התמקחנו) והאם האוטו יתאים מבחינת גודל  (2 בוסטרים מאחורה, עגלה ומזוודה בסופשים, אני גבוה יחסית 1.82)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה פוקוס דור 3 אל תיגע, בטח אם הנסועה שלך עירונית בעיקרה. הבעיות בגיר לא נובעות מהזנחה או טיפול לא נכון, הן פשוט קורות.

אם זה פוקוס דור 2 - זו אפשרות סבירה, רק חלשה ושתיינית. למי שלא נוסע המון ולא מחפש כח, בתקציב הזה היא תהיה סבירה.

אם אתה גבוה וצריך גם תא מטען גדול, חפש את הסטיישן. ההאצ'בק פחות בכיוון.

במקומך הייתי מחפש פלואנס עם מנוע 2 ליטר (המנוע והגיר זהים לקשקאי והרכב מרווח נוח).

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שרשור שנפתח פה הוא לגבי חוות דעת וייעוץ לפני קניה, כך שהכותרת שלך לא מספרת דבר. המלצה לפעם הבאה תציין בכותרת על איזה רכב מדובר.

בהצלחה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, benimeni כתב:

כעת אני בודק ברצינות לגבי פוקוס 2011 הצ'בק טרנד מנוע 1.6 שנסעה 150K, יד שנייה (פרטיות) נקייה ושמורה ומטופלת

המחיר הוא באיזור ה15K 

אל תעשה את זה בגלל נושא הגיר בפוקוס מהשנים האלו. אם אין לך בעיה עם ידני אז בהחלט מדובר על רכב ראוי ותחפש פוקוס ידנית שהן נדירות בהרבה.

לגבי גודל: מטבע הדברים התא מטען של ההאצ'בק הוא קטן לעומת הסדאן/סטיישן ובטח ובטח לעומת הגרמניות שחיפשת ששם תא המטען עצום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש מיצובישי לאנסר סובארו b3 או מאזדה 3 במצב טוב. 

רכבים שמזדקנים טוב. היצע גדול יחסית ביד2. זמינות חלפים ומוסכים שמכירים את הדגמים. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס לא רכב רע בכלל, אחלה מכונת נהיגה, מושב אחורי צפוף קצת ביחס למתחרות הישירות אבל בהחלט יקבל 2 בוסטרים.

הבגאז סביר, גרסת הסטיישן תהיה עדיפה בהרבה למשפחה עם 3 מזוודות 2 בימבות, עגלת תינוק ועוד יהיה לך מקום ויאללה לאילת הירוקה ונקיה מקורונה.

מבחינת מנוע- יעיל וטוב, 1600 פלנטרי בלי בעיות מיוחדות, יקח אותך בלי רגשי נחיתות לכל מקום שתרצה.

ישנו עניין הגיר הרובוטי שהולך לעולמו בטרם עת, הנסיעה שלך בעיקר עירונית מה שיעלה את הסבירות לתקלות בגיר, בזמנו פורד נתנה תוספת של 7 שנות אחריות לגיר אבל גם היא כבר עברה או תעבור בקרוב, ובכל מקרה האחריות זה נחמד אבל כשאתה עם 4 אורות בצד הדרך 2 ילדים באוטו הכביש הערבה באוגוסט שום אחריות לא תספק אותך על החופשה שהתחילה ברגל שמאל...

אם אתה בקטע של גיר ידני תקבל אחל אוטו שבעולם בטח במחיר כזה, אם אוטומט שווה לעשות הערכת עלות מול סיכון, יכול להיות שתעשה עליה 100000 ק״מ בכיף ויכול שבשנה הקרובה תחליף גיר שיהרוס לך את החוויה, אבל מה שכן במחיר כזה מדובר בהרבה אוטו ובמעט כסף.

קח בחשבון שבמכירה החיים שלך יהיו קשים ויתכן ותיתקע עם האוטו לתקופה ארוכה או שתרד למחיר בדיחה העיקר להפטר ממנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...