Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב בתקציב 40-55 אלף, לא סופר מיני לאדם עם בעיות רגליים (מחפש תא נהג גדול)

Evyatar Shtern
שימו לב! השרשור הזה בן 1232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מחפש רכב לי ולבת הזוג שלי, אין תכנון להרחיב את המשפחה ב3-4 שנים הקרובות לכן אוטו רק לשנינו. אין נסועה רבה, מידי פעם ירושלים תל אביב אך לרוב נסיעות בין עירוניות בסופש ובאמצ"ש מידי פעם נסיעות קצרות.

התקציב הוא 40-55 אלף, אך התקרה של 55 זה באמת למשהו ששווה את זה. האידיאל הוא 50 בערך אבל מוכן לחרוג. ככל הנראה שאוטומט יהיה עדיף אבל ידני בא בחשבון לשנינו. אם אוטומט אז רק תיבה אמינה.

בדקתי סיטרואן קקטוס ממרץ 2017 (לפי מה שהבנתי, לפני הייתה בעיה עם רצועה טבולה או משהו כזה, נכון?) אך כמעט ואין כאלה בתקציב ואני פחות מעדיף את השנתון הנמוך יותר. בדקתי מזדה 3 האצ'בק אך לצערי לא נכנס בתקציב כל כך. הבנתי שמזדה 2 לא וואו וגם לא כל כך בתקציב. ראיתי סיויק האצ'בק החדשה שנראית לא רע אבל נראה שלא חסכונית ונכנס לי רק הדגם עם המנוע 1800 שפחות טוב לפי קריאה זריזה.

תא הנהג צריך ליהיות גדול ומאוד נוח! אני עם בעיות רגליים וגב (נכה צהל, אין הטבות רכב לנכות שלי). רכבים עם תא נהג קטן או מיני נפסלות על הסף, פשוט לא יכול עם רכב קטן.

קיצר אשמח להמלצות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי קרוסאובר ידנית. 

מרווחת ונוחה לכניסה / יציאה בגלל מימד הגובה. 

אמינה מאוד וחסכונית ביותר מבחינת כל העלויות (דלק, ביטוח, טיפולים, חלפים). 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, markb205 כתב:

סוזוקי קרוסאובר ידנית. 

מרווחת ונוחה לכניסה / יציאה בגלל מימד הגובה. 

אמינה מאוד וחסכונית ביותר מבחינת כל העלויות (דלק, ביטוח, טיפולים, חלפים). 

איך הרכב מבחינת נוחות? מבחינת אחזית כביש? מבחינת הנאה מהנהיגה? יש הבדל בין השנתונים? מחלות או בעיות ידועות?

ואשמח כמובן לעוד המלצות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בינוני בלי מגרעות בולטות. 

הנאה מנהיגה? אם כוונתך לשילדה מתקשרת והגה מדוייק, אז זה לא הכיוון. 

חשוב לך כח? דגמי הטורבו 1400 שהגיעו לארץ ב 2017, מאוד זריזים. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה דרישות ומעט תקציב. רכב חסכוני ונוח וספורטיבי וגבוהה ואמין זה כמו לחפש אישה אלגנטית וחברמנית ובשלנית מצוינת ושלא תחפור ושלא יכאב לה הראש ושתהיה פדנטית ניקיון וסקסית וצנועה ... אי אפשר הכל בחבילה אחת.
קודם לגבי סעיף צריכת הדלק ההבדלים בין רכב חסכוני עם מנוע טורבו צנום לרכב רגיל עם מנוע אטמוספרי מסתכמים בפועל ב+-2 ק"מ לליטר אם אתם נוסעים באזור ה60 ק"מ בשבוע (לפי התאור נשמע שאתם נוסעים אפילו פחות) ההבדל הזה לא יזיז לכם בכיס לכן הייתי מוחק את עניין החיסכון מהדרישות.

אם סיוויק מרגישה לך טוב עם תנוחת הישיבה הנמוכה לדעתי זאת בחירה טובה... קקטוס רכה ונוחה יותר אך בכלל לא ספורטיבית ולא חדה ודיי רחוקה מהמונח "הנראה מנהיגה" יש גם פיגו 308 היא כמו הסיוויק קשיחה יותר מהקטטוס וספורטיבית יותר אך גם בה יש את רצועת התזמון הטבולה בשמן.

בכול מקרה בנושא רצועת התזמון הבעיה נפתרת על ידי החלפת הרצועה ובמקרים מסויימים פתיחת אגכן שמן וניקוי המנוע החלקיקי רצועה... סיפור של 1500-2500 ש"ח אתה יכול למצוא רכב שכבר החליפו רצועה או לעשות את זה אחרי הקניה ולחשב את מחיר הטיפול במחיר הקניה... לידיעתך יש רכבים שעלו לכביש אחרי מרץ 2017 אבל יוצרו לפני ועדיין מגיעים עם הרצועה הישנה אפילו יש סוכי שרכב משנת 2018 יהיה עם הרצועה הישנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 24.11.2020 בשעה 00:54, Gavrik כתב:

יש הרבה דרישות ומעט תקציב. רכב חסכוני ונוח וספורטיבי וגבוהה ואמין זה כמו לחפש אישה אלגנטית וחברמנית ובשלנית מצוינת ושלא תחפור ושלא יכאב לה הראש ושתהיה פדנטית ניקיון וסקסית וצנועה ... אי אפשר הכל בחבילה אחת.
קודם לגבי סעיף צריכת הדלק ההבדלים בין רכב חסכוני עם מנוע טורבו צנום לרכב רגיל עם מנוע אטמוספרי מסתכמים בפועל ב+-2 ק"מ לליטר אם אתם נוסעים באזור ה60 ק"מ בשבוע (לפי התאור נשמע שאתם נוסעים אפילו פחות) ההבדל הזה לא יזיז לכם בכיס לכן הייתי מוחק את עניין החיסכון מהדרישות.

אם סיוויק מרגישה לך טוב עם תנוחת הישיבה הנמוכה לדעתי זאת בחירה טובה... קקטוס רכה ונוחה יותר אך בכלל לא ספורטיבית ולא חדה ודיי רחוקה מהמונח "הנראה מנהיגה" יש גם פיגו 308 היא כמו הסיוויק קשיחה יותר מהקטטוס וספורטיבית יותר אך גם בה יש את רצועת התזמון הטבולה בשמן.

בכול מקרה בנושא רצועת התזמון הבעיה נפתרת על ידי החלפת הרצועה ובמקרים מסויימים פתיחת אגכן שמן וניקוי המנוע החלקיקי רצועה... סיפור של 1500-2500 ש"ח אתה יכול למצוא רכב שכבר החליפו רצועה או לעשות את זה אחרי הקניה ולחשב את מחיר הטיפול במחיר הקניה... לידיעתך יש רכבים שעלו לכביש אחרי מרץ 2017 אבל יוצרו לפני ועדיין מגיעים עם הרצועה הישנה אפילו יש סוכי שרכב משנת 2018 יהיה עם הרצועה הישנה.

איזה סיויק אני יכול בתקציב הזה? לא קריטי ספורטיבית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.11.2020 בשעה 00:04, Evyatar Shtern כתב:

ראיתי סיויק האצ'בק החדשה שנראית לא רע אבל נראה שלא חסכונית ונכנס לי רק הדגם עם המנוע 1800 שפחות טוב לפי קריאה זריזה.

פחות טוב במה? פחות טוב ממה?

ובשנים עד 2018 זה המנוע היחיד (אלא אם זאת טייפ R שממש לא תהיה בתקציב שלך).

למרות שהבנתי שמבחינת האמינות הוא לא ברמה של מנועים של טויוטה, אבל לא שמעתי על בעיות קונקרטיות איתו.

אני לא הייתי פוסל את הסיויק כל כך מהר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

פחות טוב במה? פחות טוב ממה?

ובשנים עד 2018 זה המנוע היחיד (אלא אם זאת טייפ R שממש לא תהיה בתקציב שלך).

למרות שהבנתי שמבחינת האמינות הוא לא ברמה של מנועים של טויוטה, אבל לא שמעתי על בעיות קונקרטיות איתו.

אני לא הייתי פוסל את הסיויק כל כך מהר.

כרגע אני נורא מתלבט בין כמה סוגים שנראה שכן נכנסים לתקציב. יש הבדל בשנתונים? למיטה ידיעתי לפחות ב308 יש הבדל, לא?
אני מתלבט בין c4/308/סיוויק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...