Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת זיכרון RAM למחשב ישן- נראה לי שנתקלתי בבעיה.

yd b-4
שימו לב! השרשור הזה בן 1222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אלופים!

נפל לידי מחשב נייח ישן למדיי שאני מעוניין להשמיש אותו לעבודה משרדית/אינטרנט בעיקר. 

כרגע הכל עובד כמובן יחסית איטי המעבד I3 דור 2 ויש זיכרון RAM 4G שנראה שעבד ב800 מגה הרץ (בערך)

בכדי לייעל את המערכת קניתי SSD שיותקן וזיכרון ראם נוסף של קינגסטון 1333 מגה הרץ 4GB

לפי מה שחיפשתי ברשת לוח האם תומך עד 1333- הנחתי שמה שיקרה שהחדש "יתיישר" לפי הישן.

בפועל כרגע שניהם עובדים בתדר נמוך יותר של 650 בערך.

ניסיתי גם לשים רק את החדש גם הוא עבד בתדר הנמוך הנ"ל. 

למה ? מדוע?  מה הפיתרון?

במידה ואין פיתרון. האם כדאי להשאיר את זה כך או להישאר עם 4GB בתדר גבוה יותר.

לוח האם ami 2abf

מעבד I3 3200

2.jpg.9dd46e2aded2a2b4f5f605f877e29368.jpg

1.jpg.3194bcbf7fddc307894bea3a295f9ff1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכפיל ב-2. הזיכרון הישן דווקא רץ כנראה ב-1600MHz (ראית 800), עכשיו הוא התיישר עם הזיכרון האיטי יותר שהתקנת כנראה.

בכל מקרה, הכל בסדר.

• אהבתי 1

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קטע :) המוכר בחנות התקשר למנהל שלו לשאול שהתדר לא הגיוני לDDR3 המנהל ענה לו שכנראה זה DDR2 למה כתוב 3 הוא לא ממש יודע.

אז אתה אומר שצריך להכפיל ב2 .

למה באמת זה מסומן כך אשמח להחכים.

וכמובן תודה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה DDR - Double Data Rate.

תסתכל כאן, בטבלה.

תרד לדור השלישי ותסתכל על מהירות שעון של DDR3-1333 לעומת Transfer Rate.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההסבר המחכים.

אכן נקנה SSD והכל הותקן אבל יצאתי ליצן-

בבית מצאתי זיכרון RAM זהה לחלוטין למה שכבר היה במחשב והוא באמת יותר מהיר ועכשיו יש לי 8 GB 1600 MHZ

סתם ביזבזתי זמן וכסף למצוא זיכרון מתאים ועתיק.

מסקנות-

1- לא שומרים דברים ישנים. ברגע האמת כשתצטרכו אותם תשכחו מקיומם.

2-אם אתם יודעים שאתם "אגרנים" לפני שמבזבזים זמן וכסף תחפשו באוצרות שלכם ואולי תמצאו בדיוק את מה שאתם צריכים.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"תתנחם", יש גרועים ממך...הוספתי בהצלחה (מג'נק של מישהו) זיכרון DDR2 לנייד ישן ששכב לי בבית והעלתי את הזכרון מ1G ל 3G 🙄

• אהבתי 1

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...