Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 - ריפודי עור או לא?

roy007
שימו לב! השרשור הזה בן 1100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי אני המוזר, אבל אני ממש אוהב מושבי עור.

במאזדה 6 פרימיום פלוס שלי העור אמיתי (לא סינתטי), ואני לא חוו שום תחת נשרף בקיץ או ביצים קפואות בחורף.\מה גם שעם ילדים זה הרבה יותר קל לנקות ולתחזק, וכן, פעם בכמה זמן למרוח עליו חומר ייעודי ולנקות בהחלט שווה את ההשקעה.

ואה, זה גם נראה הרבה יותר טוב לטעמי.

בקיצור, בניגוד לכולם כאן, אני דווקא ממליץ וממש לא חושב שזה דיל ברייקר.

• מעניין 1

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Mr_Shankly כתב:

אולי אני המוזר, אבל אני ממש אוהב מושבי עור.

אני חד וחלק איתך - יחד עם זאת היו לי מושבי עור בארץ ויש לי פה - ובמקום קצת יותר קר / רכב חונה בצל - חד וחלק the way to go.

אבל אם אתה חונה בשמש - זה לא כיף וזה משמעותית פחות נעים בקיץ הישראלי (שזה בערך רוב השנה :) )

אני לרוב כן הולך בסופו של יום על הגירסאות עם המושבי עור בגלל שאר האיבזור שלא מגיע בגירסאות הפשוטות.

סאן רוף , מערכת מדיה מתקדמת , keyless entry , מערכות בטיחות וכו - וזה בונוס קטן נוסף.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Liviur כתב:

אני לרוב כן הולך בסופו של יום על הגירסאות עם המושבי עור בגלל שאר האיבזור שלא מגיע בגירסאות הפשוטות.

סאן רוף , מערכת מדיה מתקדמת , keyless entry , מערכות בטיחות וכו - וזה בונוס קטן נוסף.

אכן, זו הסיבה העיקרית שגם אני הלכתי/הולך על זה. מסכים לגמרי.

אני חונה לרוב בחניה לא מקורה, גם בקיץ (אבל שם את הצלון הזה בצורת משקפיים) ואף פעם לא הרגשתי משהו לא נעים כשנכנתי לאוטו והתיישבתי.

אבל שוב, זה סובייקטיבי וגם תלוי באיכות החומר ממנו עשוי המושב, אני מניח.

למרות שלי אין את זה, קירור במושבים (מי שיכול להרשות לעצמו, אני ממליץ :D) לדעתי פותר גם את הבעיה הזו.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 19.11.2020 בשעה 18:10, roy007 כתב:

שלום לכולם

אני מעוניין לקנות מאזדה 3 שנתונים 16-17 ואני מתלבט אם לקחת את גרסת הפרימיום בעלת מושבי העור, או קומפורט?

אני די רוצה את הגרסה המאובזרת עם החלון בגג והכניסה+הנעה אבל מפחד שהתחת ישרף לי בשמש על העור..

אשמח אם בעלי נסיון עם הרכב הזה (או כל רכב אחר) ייתן איזה עצה.

מה לקחת???

תודה

תקנה מאזדה 3 עם מושבי עור

וקח מושבי בד שלי

פשוט נתחלף😃

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יישרף לך הישבן עם מושבי עור. יהיה חם, יעבור תוך פחות מדקה לאחר הפעלת מזגן.

את הקירור במושב אני מפעיל אולי פעם בשנה וגם זה רק כדי לוודא שהוא שם. עברתי 15 קיצים וחורפים על מושבי עור בדגמים שונים, הנסיון שלי אומר שהשד ממש לא נורא.

אם תחזוקת העור מפריעה לך, קח מושבי בד - או שתלמד לחיות עם סדקים בהמשך חיי הרכב.

ובכל מקרה אתה כנראה תחווה יותר תועלת מ-KEYLESS ENTRY מאשר סבל על מושבי עור. 

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, robertf כתב:

חברים השרשור הזה בן חצי שנה. אני מניח שכבר נבחר רכב...

השאלה - האם הישבן החזיק מעמד על עור או על בד

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...