Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 - ריפודי עור או לא?

roy007
שימו לב! השרשור הזה בן 1100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני מעוניין לקנות מאזדה 3 שנתונים 16-17 ואני מתלבט אם לקחת את גרסת הפרימיום בעלת מושבי העור, או קומפורט?

אני די רוצה את הגרסה המאובזרת עם החלון בגג והכניסה+הנעה אבל מפחד שהתחת ישרף לי בשמש על העור..

אשמח אם בעלי נסיון עם הרכב הזה (או כל רכב אחר) ייתן איזה עצה.

מה לקחת???

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריפוד עור לא אוהב שמש ישירה - הוא מתחמם ועם הזמן נסדק.

זה יותר מתאים למי שיש חניה מקורה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח בכלל שזה עור,ברכבים יותר יקרים זה עור תעשייתי ,לא נושם ומתחמם.

עור יותר קל לנקות,יותר קשה לתחזק.

בכל מקרה בקיץ זה סיוט גם עם עור אמיתי.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על המושבי בד,שאתה עם קצר בשמש(רוב השנה)זה סיוט.

ובמקומך הולך על הספורט,תשמור 15-20 אלף אצלך בכיס.

או תעלה שנתון במקום חלון בגג עדיף.

יש לי 2017 וממליץ על הרכב בחום. 

רק ביומים האחרונים התחיל לעשות רעש של גומי בבמפרים...אחרי 3.5 שנים של 0 בעיות. ו80אלף קמ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם עור אמיתי, בשמש סיוט.
קל מאוד לתחזק, ניתן לנקות בקלי קלות (מנסיון גם קפה שנשפך). יש לנקות למרוח מרכך לצורך שימור העור לאורך זמן.
העניין הוא שזה לא רק עניין המושבים, לרוב זה מגיע עם רמת גימור גבוהה יותר, כמו במקרה שלך גג שמש, ובטח ג'אנטים גדולים יותר ועוד תוספות שמשפיעות על הנראות.
כך שאם, רק עניין המושבים מטריד אותך, לך על בד שגם נוח יותר לרוב. אחרת תהיה חייב לשקלל את כל הגורמים מול מה שאתה באמת רוצה

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנשים שמחפשים את העור הזה, 

אני לא אחד מהם, היתה לי פעם אוקי עם כסאות עור, טעות שלא אחזור עליה לעולם,

מה שכן, קח בחשבון שדגם הפרימיום מגיע עם אבזור בטיחות עדיף, כמו בלי אוטונומית במהירות גבוהה יותר ותיקון סטיה מנתיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה את הדגם שנראה לך טוב ואז סע לפירוקייה , יש שם כסאות נהג של מזדה כמו זבל ותבחר שם כסא בד שנראה נקי. זה אותן מסילות ברצפה. תן למוסך להרכיב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים

לא חשבתי שהסלידה מעור תהיה כל כך גדולה כאן.

בהחלט אקח את עצתכם ואקח בד.

אני שוקל לרדת לשנתון 15 ולקחת ספיריט.

אני די רוצה חלון בגג וגם כניסה+הנעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן אחד פרסם שהוא רוצה להחליף את כל הריפודים מעור אמיתי (רכב חדש) ששילם עליו הרבה כסף

בגלל שהוא היה הדגם המפואר. (בכלל לא ברור למה מחייבים עור בדגם הבכיר יותר ולא נותנים אפשרות בחירה) ההמלצה שלי הייתה רק כיסוי מבד איכותי

בשום מצב לא להיכנס להרפתקה של החלפת כיסאות. (הזוי) 

עור לא מתאים לארץ החמה במיוחד למי שסובל מעודף זיעה (גם מי שלא) מלבד מקרים שהרכב בחנייה מקורה, מגיעה לעבודה במשרד

הרכב שוב בחנייה מקורה עד הנסיעה לבית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת כסא היא לא דבר הזוי זה . פשוט בזבוז זמן בריצות. כיסוי בד פשוט לא ישים בגלל כריות אויר. ניתן לשים כיסוי בצורת גופיית סבא. מכוער כמו לשים מגבת.
ללכת לתפירה מחדש של כל הכסא : לא תמיד יותר זול מכסא משומש.

יש סיבה שנהגי רכב משא מחליפים לכסא נח יותר , מנגנון שיכוך פניאומטי וכו' . אצלי גם החלפתי פעם כי נוחות חשובה לי. מרגע שמצאת כסא נח לדגם שלך , הסיפור כבר דיי פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי כיסאות לפני כמה עשורים לכמה רכבים לכיסא נוח יותר עבורי, היום אין שום הגיון להחליף כיסאות ברכב חדש/חדיש

אלא אם כן אתה כל חייך לבד ברכב, ולא מעלה אף אחד לרכב. מה עם האישה/חברה/אימא שיושבת ליד, מה עם הילדים/חברים שצריכים להתבשל מאחור. (זו לא שאלה)

קנה רכב עם ריפודים מבד ותיהנה, אין צורך לסבול. (עור זה סבל לאנשים מסוימים)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה לא כזה נורא, קצת הגזמתם עם ההפחדות. אולי אם אתה חונה כל היום בשמש זה יהיה לא נעים לשבת בתחילת יום חמסין.אז מתניעים את הרכב ומדליקים מזגן ומחכים דקה בחוץ אם זה ממש בלתי נסבל. אני מכסה את ההגה במגבת ואם צריך אז הייתי מניח גם מגבת על הכסא. ממש לא נורא ומתרגלים, היתרון הוא שאפשר להעביר סמרטוט לך והכסא חוזר להיות נקי בשניה

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ - אם אתה חונה בשמש - עור זה לא כיף.

מאז שעברתי - השחרת חלונות קלה - ורק עור.

הבעיה אגב של הטמפ׳ היא גם בחורף (במקומות קרים) - אבל למזלינו יש חימום כיסאות....

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...