Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שני ילדים זה מספיק לי- חיתוך/ קשירה/ חסימת צינור הזרע

שביט
שימו לב! השרשור הזה בן 1244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 24 דקות, יבגניפ כתב:

במקרה הזה אין הימור. בעיה.

אולי תצליח לחנך אותו

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, David32 כתב:

מה בדיוק חשוב לכם בלהגדיר את עצמכם בתור "אל הורי"

זאת אומרת כול העיניין הזה של ההגדרה זה משהו שאני לא מבין, כאילו למה לשים על עצמך תווית?

כמו עם כל מיעוט נרדף או אוכלוסיית שוליים, זה עוזר להבין שאתה לא לבד ולא איזה פריק פגום, אלא פשוט אחר. ויש עוד אחרים כמוך.

מרבית בני האדם מודדים עצמם לפי דעותיהם ותגובותיהם של הזולת. הרבה יותר קל להתמודד עם עמדה לא פופולרית כחלק מתנועה אידאולוגית מאשר כפרט שקיבל החלטה. תראה, בשבוע האחרון כתבתי בשני שרשורים - באחד שאני לא שואף להתחתן ובשני שאני לא מעוניין בילדים. כמה אמוציות זה עורר, וכמה זלזול ולכלוך כבר הושלך לכיווני, כולה פה במסגרת הפורום הקטן שלנו. אז סבבה, אני בן 35 עם כמה הישגים מאחוריי ומספיק בטחון עצמי כדי לא להתחשב בדעות של אנשים כאלה, אבל אם הייתי צעיר יותר ו/או גר כל חיי בישראל זה היה מכניס אותי לדיכאון רציני, או דוחף אותי לקחת רובה ולעשות mass shooting.

אם אני יכול לומר שאני לא סתם מחזיק בדעות לא פופולריות, אלא הנה, אני CHILDFREE MGTOW, זה כבר נשמע קצת יותר רציני. רוב האנשים עדיין לא יבינו בדיוק על מה מדובר, אבל אולי יחשבו פעמיים לפני שיזלזלו בי (בנו). ועל הדרך גם אעלה מודעות לתופעה ואולי אתן השראה לאנשים נוספים לחיות את חייהם באופן דומה, עם קצת פחות התייחסות למה שהחברה מסביבם חושבת.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Derish כתב:

כמה אמוציות זה עורר

זה לא עורר יותר אמוציות משרשור "איזה מקרר כדי לי לקנות לדירה השלישית שאני יורש מדודה של אמא שלי?". ודווקא אתה, כאדם שמבין את הדינמיקה כאן, אמור להבין את זה.

לאף אחד לא באמת איכפת מה אתה או ואדים2 או כל אחד אחר עושים. לכל היותר מה שמעורר תגובה זה הטעונים מאחורי הבחירה ולא הבחירה ("אני לא רוצה מרצדס. אני מאושר בהונדה 1992 שלי"; "אתם הפרובינציאלים מישראל לא מבינים איך זה פה בעולם הגדול, ואני בפורום כדי ללמד אותכם" ). וגם זה, כמו כל שרשור טוב בפורום, סתם כדי להעביר זמין וגם כי כולנו אוהבים להתווכח קצת יותר ממה שצריך לאהוב להתווכח.

היחידים שאולי איכפת להם מהבחירות שלנו זה אנשים שקרובים אלינו - משפחה, חברים וכו'. כל מה שמי שמתדיין איתכם בעיקר אומר זה שיש הבדל די ברור ופשוט בין הצדקה בעיני עצמך למה אתה נמצא במקום מסוים, לבין החלטה. אתה אישית החלטת להיות במקום מסוים - מעולה לך. זה לא אומר שכל רווק בודד בן 35 - 40 נמצא בנקודה הזו. גם אם זה הסיפור שיותר קל לספר מול המראה. וזה לא משנה אם הוא יפני, ספרדי או ישראלי. וזה לא משנה כמה כאלו עוד יש. והטענה היחידה מנגד היא שפשוט שווה לתת לעצמך את הסיכוי למצות את כל האפשרויות. למרות שזה קשה הרבה יותר מלספר שזה בדיוק מה שמתאים לך, כי לנסות משהו אחר מפחיד, דורש עבודה אינסופית, פתיחות, אולי טיפול מתמשך ועוד - ולא בהכרח מקבלים איזו מדליה בסוף.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחברה סובלנית שלא מציקה לך עם שאלות מפגרות ולא חושבת שיש לה חזקה על החיים הפרטיים שלך יש הרבה פחות מוטיבציה להצדיק החלטות, מולה או מול עצמך. לכן כל התנועות האלה למיניהן חזקות ואגרסיביות הרבה יותר בחברות שמרניות כמו ארה"ב או ישראל, בעוד שבמרבית מדינות אירופה אין בהן שום צורך או עניין. אבל זה לא משהו שאני מצפה מפרובינציאל כמוך להבין. 😉

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, Derish כתב:

אם אני יכול לומר שאני לא סתם מחזיק בדעות לא פופולריות, אלא הנה, אני CHILDFREE MGTOW, זה כבר נשמע קצת יותר רציני. רוב האנשים עדיין לא יבינו בדיוק על מה מדובר, אבל אולי יחשבו פעמיים לפני שיזלזלו בי (בנו). ועל הדרך גם אעלה מודעות לתופעה ואולי אתן השראה לאנשים נוספים לחיות את חייהם באופן דומה, עם קצת פחות התייחסות למה שהחברה מסביבם חושבת.

לא מבין למה צריך הגדרות כאלה לכל דבר, זה מה שגורם לשמרנים לראות את כל מי שחושב אחרת מהם כאילו הוא חבר בכת של מטורללים ולזלזל בלי לנסות להבין מה העניין בכלל.
אני חושב שאם אתה מציב עובדה ופשוט חי את החיים שלך איך שאתה רוצה בלי להגדיר את עצמך כ follower של קבוצה אקסצנטרית כלשהי, אנשים בסופו של דבר ילמדו לכבד את ההחלטות שלך כי זה אתה.

• אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, SlowRide כתב:

לא מבין למה צריך הגדרות כאלה לכל דבר, זה מה שגורם לשמרנים לראות את כל מי שחושב אחרת מהם כאילו הוא חבר בכת של מטורללים ולזלזל בלי לנסות להבין מה העניין בכלל.
אני חושב שאם אתה מציב עובדה ופשוט חי את החיים שלך איך שאתה רוצה בלי להגדיר את עצמך כ follower של קבוצה אקסצנטרית כלשהי, אנשים בסופו של דבר ילמדו לכבד את ההחלטות שלך כי זה אתה.

ל ד ע ת י - זה ממש לא.

זה בדיוק כמו קבלת כל קבוצה שהיא שונה - תחליף את כל מה שאתה אומר לLGBTQ ותחזיר את הגלגל לשנות ה80 וה90 לדוגמא ותראה שבדיוק הטיעון הזה היה שם עם הרבה אפליה ושנאה והצבעה.

הרצון של הפרט להגדיר את עצמו הוא מובנה באנשים - וגם הרצון שאנשים יכירו בהם ויקבלו את הבחירה שלהם.

וזה לא נעשה על ידי הסתרה כדי לא להטריד אחרים שלא רואים את הדרך חיים שלהם כלגיטימית.

במיוחד במדינה שההתעסקות בחיים של אחרים + מרדף אחרי ילודה כ״כ חזק בה כמו ישראל - זה אפילו עוד יותר נחוץ לנרמל את השיח בנושא הזה.

כמשהו שיש לו כמה וכמה חברים (גם פה בשרשור שענו) שבחרו בדרך הזו - לגמרי מקבל ומעודד.

ואני זוכר את כל השיחות שעשו לחברים שלי לאורך השנים על הבחירה הזו בישראל (חלקם הגדול - כבר לא בישראל, חלקם גם החליפו את דעתם לאורך השנים)

לגבי הניתוח עצמו - הוא מקובל מאוד בארה״ב , מכוסה על ידי ביטוח בריאות ונחשב כממש בקטנה.

לפני 3 שעות, יבגניפ כתב:

"אתם הפרובינציאלים מישראל לא מבינים איך זה פה בעולם הגדול, ואני בפורום כדי ללמד אותכם"

😂🤣

I support this message

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להתקין קאט-אופ כמו באגזוזים?

• מצחיק 1

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שעוסק באגזוזים, הניתוח אינו רלוונטי

• מצחיק 5

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, bagira כתב:

אי אפשר להתקין קאט-אופ כמו באגזוזים?

יש צנרת 2.5" לכל האורך 🤣🤣

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Derish כתב:

תראה, בשבוע האחרון כתבתי בשני שרשורים - באחד שאני לא שואף להתחתן ובשני שאני לא מעוניין בילדים. כמה אמוציות זה עורר, וכמה זלזול ולכלוך כבר הושלך לכיווני, כולה פה במסגרת הפורום הקטן שלנו.

בוא נאמר בכנות, כל מה שהופנה כלפיך לא נובע בגלל שאתה החלטת X או החלטת Y.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 8 שעות, Liviur כתב:

ל ד ע ת י - זה ממש לא.

זה בדיוק כמו קבלת כל קבוצה שהיא שונה - תחליף את כל מה שאתה אומר לLGBTQ ותחזיר את הגלגל לשנות ה80 וה90 לדוגמא ותראה שבדיוק הטיעון הזה היה שם עם הרבה אפליה ושנאה והצבעה

והיום אין נגדם שנאה?

צריך להבדיל בין המאבק הצודק על זכויות שמגיעות לכולם מהתבדלות מיותרת ששמה תוויות על אנשים ויוצרת אנטגוניזם. ברגע שאתה מכריז שאתה LGBTQ, MGTOW, ABS, ESP, NSFW ,ישאר צירופי אותיות זה בעצם כל מה שאתה בעיני כל כל מי שלא מכיר אותך אישית. זה לא מה שיוצא סובלנות וקבלת השונה, להפך. לדעתי לפחות.

• מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Liviur כתב:

I support this message

:) :)

לפני 11 שעות, Derish כתב:

לכן כל התנועות האלה למיניהן חזקות ואגרסיביות הרבה יותר בחברות שמרניות כמו ארה"ב או ישראל, בעוד שבמרבית מדינות אירופה אין בהן שום צורך או עניין. אבל זה לא משהו שאני מצפה מפרובינציאל כמוך להבין. 😉

איזה תנועות? של אנשים שלא רוצים ילדים? אני לא חושב שהן קיימות בישראל, וואם כן אז הן לא חזקות ואגרסיביות. ואני, כמו כל אחד אחר, מכיר מספר אנשים בחיים האמיתיים שלא רוצים ילדים. וגם כמה רווקים בני 40 בערך, שאת זה כבר הזכרתי. ואף אחד מהם לא מגדיר את עצמו כחלק מתנועה כלשהי. לצורך העניין, את הקיצור mgtow לא הכרתי לפני שהוזכר כאן לראשונה לפני ימים, והלכתי לחפש. גם פה לאף אחד אין עניין בזה, מעבר לשרשור וחצי בפורום, שעוררו דיון סביר כמו כל שאלה בערך שמישהו מעלה (למשל: האם להתקשר למועמד שלא התקבל לעבודה?).

לא יודע איפה גרת בישראל, ולא בטוח איפה אתה גר בחו"ל, אבל גם פה בפרובינציה יש אנשים שונים, וגם בחו"ל. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

ה-labeling הזה משוייך, עפ"י מסורת האינטרנט, לטיפוסים מוחצנים יותר שחלק נכבד מהם דואגים לפזר את האג'נדה בכל מקום, גם אם לא התבקשו לעשות כך.

כמו אותו meme אדיר של בחור שעומד לבד במשתנה ציבורית ומגיע מישהו עד אליו כדי להודיע לו שהוא טבעוני.

בגלל זה אני מניח שכשנוצרת שיחה ומתחילים עם ה"אני מאמין", אז נוצר עניין, ויכוח, אנטיגוניזם וכו'

כי וואלה, מה לעשות - יש אנשים שעונים מתוך אינסטינקט כי כבר טחנו להם במוח על כמה כל ה-MGTOWLGBQ יותר טובים ונאורים מהם ובכלל מה אתם מתרבים כמו הבבונאז' הארצישראלי המצוי.

אז כן, זה יכול להעליב, זה יכול לייצר תגובות נגדיות מועצמות יותר ואם נניח בן השיח היה אומר "תקשיבו, לא מתאים לי ילדים, פשוט ככה", השיחה היתה נסתמת יותר מהר מטיעונים שכנגד.

ואז דריש ושות' גם היו אוכלים פחות ביף מהסביבה. win win, לא? 

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה איך אתה אומר את זה, אנשים מגיבים על זה.  אנשים שלא רוצים ילדים לא מצהירים על כך בפומבי ומנסים לשכנע אחרים במשהו.
במיוחד התגובות הקשות הן כלפי נשים, ולכן הרבה מהן מסתירות את העבודה שהן לא רוצות ילדים.
גבר שלא רוצה ילדים נתפס כילד שלא התבגר, בד"כ.
נשים שלא רוצות ילדים נתפסות כנשים שרוצות רק סקס, או לא שפויות או שחושבים ש"יעבור להן".

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...