Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שני ילדים זה מספיק לי- חיתוך/ קשירה/ חסימת צינור הזרע

שביט
שימו לב! השרשור הזה בן 1244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

האם יש כאן אנשים שעברו את אחד מההליכים הנ"ל?

המלצות, דיס המלצות, טיפים, מסקנות, השגות, צחוקים, דאחקות וירידות חופשי, כאן או בפרטי- רוצו

תודה מראש

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי על המושג לפני כמה שנים כשצפיתי בקליפורניקיישן לא ידעתי שקיים דבר כזה לפני כן.

אני בעד. במיוחד אם אתה מרגיש מיצוי - אם רוצים עוד ילדים, יש מספיק יתומים או תינוקות לא רצויים בעולם הזה

אגב כמה זכרים מתוך ה2 האלו? צבא וזה...עובר לכל הורה בראש

עריכה אחרונה על ידי maxcher
9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בהליך כירורגי פשוט למדי, שניתן לבצע במספר שיטות שלאף אחת מהן אין יתרונות או חסרונות משמעותיים (כל הפרטים בגוגל ויוטיוב). ההפתעה העיקרית שלי במהלך ההתייעצות לקראתו הייתה שצריך לעשות מספר בדיקות ספירת זרע לפני ואחרי, כלומר זה קצת פרוייקט ולא רק הניתוח עצמו שנמשך כמה שעות וגמרנו. למיטב זכרוני ההמלצה הייתה להימנע מפעילות מינית במשך כשבוע, עם מעקבים במשך שלושה חודשים.

הרופאים בקופת החולים הישראלית שלי אכזבו מאד כאשר חיפשתי להתייעץ בנושא, עם מיקס חולני של פטרנליזם, התנשאות וניחוח כבד של רבנות שעלה מכל פגישה. באירופה זכיתי לשיתוף פעולה מלא ואף הערכה מסויימת לכך שקיבלתי את ההחלטה באופן עצמאי ולא תחת לחץ של בת זוג/ילדים/שיקולים בריאותיים. ברוב המדינות כאן ההליך מכוסה במסגרת ביטוח הבריאות הממלכתי, בישראל אני מניח שגם כן, אבל בטח אחרי איזו ועדה פסאודו-רפואית בדומה להפלות. אם אין לך כוח להיכנס לזה, סביר להניח שתוכל לבצע את הפרוצדורה במרפאה פרטית במזרח אירופה או קפריסין תמורת כמה מאות יורו, ולשלב את העניין עם חופשה נחמדה. (כמובן אחרי שהפנדמיה תירגע ונחזור לטייל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע רעיון מצוין לבצע את הניתוח בחו"ל, ככה תוכל לוודא שהוא צלח בלי השלכות

• מצחיק 1
  • מעניין 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Derish כתב:

הרופאים בקופת החולים הישראלית שלי אכזבו מאד כאשר חיפשתי להתייעץ בנושא, עם מיקס חולני של פטרנליזם, התנשאות וניחוח כבד של רבנות שעלה מכל פגישה. 

כידוע לך, דווקא באנגליה קיבלתי מרופא שיחת שכנוע לחכות עם זה כי "אתה עוד צעיר, אולי תתגרש ותתחתן שוב, או שימות לך ילד ותרצה עוד אחד". הוא לא בא מרקע אנגלי, אבל רבאק.

עריכה אחרונה על ידי nitch

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, מרק10 כתב:

במקום כול הפעולות הכירורגיות אפשר פשוט לגמור בחוץ. יש הרבה פתרונות יותר נעימים מאשר ניתוחים.

זה לא מבטיח חוסר כניסה להיריון. קונדום עם יותר סיכוי מלגמור בחוץ, אך גם לא מאה אחוזים. 

וסקטומי ושאר הפתרונות הכירורגיים בטוחים ובעלי שיעור סיבוכים נמוך. 

פות"ש, בקש מרופא המשפחה שלך להתייעץ עם אורולוג ובקש מהאורולוג לקבל את המידע אתה חפץ בו (פתרונות, סיבוכים, שכיחויות וכו'). 

רק בריאות. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ורג' קלוני הוא אחד המפורסמים שעשו את זה ועכשיו יש לו ילדים.

אתה לא יודע לאיפה החיים יקחו אותך שאתה רוצה לעשות צעד כזה קיצוני. 

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניתוח הזה הפיך עד כמה שידוע לי

https://en.wikipedia.org/wiki/Vasectomy_reversal

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, ג'יימס כתב:

תנסה סקס עם גבר, אין חשש היריון. 

לי זה עובד. 

מסוכן היום, יכול להיות נקבה ביולוגית המזדהה כגבר ואכלת אותה כולל מזונות.

• מצחיק 4

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים.

לגבי העתיד- במידה וחס וחלילה אאבד אחד מילדיי (בת ובן, ד"א), אני לא חושב שלהביא ילד חדש זה מה שימלא לי את החסר. 

במידה ואתגרש, אני ממש לא רואה את עצמי עושה ילד עם אישה אחרת, במידה ותהיה. 

נכון שאף אחד לא יכול לדעת מה יקרה בעוד × שנים, אבל הכיוון הכללי הוא די ברור...

לגבי "לגמור בחוץ"- מרק, אתה ילד בן 16? 

אישה יכולה להיכנס להריון גם מהזרע שלפני השפיכה, מה שנקרא בלעז precum. 

חוצמזה, אני רוצה להנות מכל הסיפור, ולא לשבת עם סטופר ולהצליח לתזמן. תן להשפריץ בכיף. 

מה הסיכוי שמישהו בפורום עבר את התהליך? 

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

600 דולר בפלורידה, 6000 לבטל.

במקרה אתמול צפיתי בפרק של californication שעסק בזה. אני צופה בתוכנית הזאת בעשר שנים איחור. הזיה לראות שלוס אנג׳לס לא ניראת כמו עיר מקלט להומלסים.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...