Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה אתם משלמים על תשתית האינטרנט שלכם? אני 74 שח על 200 M

URSH
שימו לב! השרשור הזה בן 1221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיוק כמו @lesles מעליי.
לצערי איפה שאני גר כרגע אין סיבים וכנראה גם לא יהיו בעשור הקרוב.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

דווקא יש כבר סיבים בבניין אבל אין לי חשק לויכוחים פעם בשנה כדי לשמר מחיר. עם אקספון אין ויכוחים וגם אני משלם את ה69 שקל בחודש כבר כמה שנים טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אקספון כשהכל עובד - אין בעיה.

אתה מבין את עלות החסכון כשמשהו מפסיק לעבוד.

לחכות בתור שירות לקוחות, או בתור לתמיכה טכנית, ייקח הרבה זמן ובסוף יענה לך מישהו שלא יעזור לך הרבה.

אם תרצה טכנאי, זה יהיה בתשלום.

וכשאתה עוזב, ידרשו 70 ש"ח דמי יציאה בדמות "שליח שיקח את המודם חזרה, קורונה, אין אפשרות להביא לפתח תקווה עצמאית תתפוצץ, תוך חודש וחצי לא תחזיר שלם 200 שקל קנס".

עריכה אחרונה על ידי stum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את המודם/ראוטר כשהצטרפתי אליהם בזמנו. הם סיפקו אז איזה שובר שאיפשר לקנות בבאג במחיר זול יחסית. כך שאני לא צריך להחזיר להם כלום.
כשעברתי דירה לא היו שום בעיות להעביר את הקו ולקבל טכנאי (של בזק אני מניח). הכל עובד ללא בעיות כבר לפחות חמש שנים אז גם אין צורך בתמיכה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, stum כתב:

לגבי אקספון כשהכל עובד - אין בעיה.

אתה מבין את עלות החסכון כשמשהו מפסיק לעבוד.

לחכות בתור שירות לקוחות, או בתור לתמיכה טכנית, ייקח הרבה זמן ובסוף יענה לך מישהו שלא יעזור לך הרבה.

אם תרצה טכנאי, זה יהיה בתשלום.

וכשאתה עוזב, ידרשו 70 ש"ח דמי יציאה בדמות "שליח שיקח את המודם חזרה, קורונה, אין אפשרות להביא לפתח תקווה עצמאית תתפוצץ, תוך חודש וחצי לא תחזיר שלם 200 שקל קנס".

במהלך השנים שאני באקספון אכן היו כמה תקלות, במוקד ענו לי די מהר ותמכו בי ללא שום בעיה ופתרו הכל במהרה.

המודם הוא שלי פרטי שרכשתי באייבורי, כבר יצא לי להתנתק מהם ולעבור לסיב של אנלימיטד.

המודם שנמכר לי דרך אנלימיטד התקלקל לאחר שימוש של שנה ושבוע בדיוק, האחריות הייתה כמובן לשנה בלבד. 

לא באו לקראתי בנושא המודם המקולקל וחזרתי לאקספון.

והאמת, לשימושים הביתיים שלי זה לגמרי מספיק, נטפליקס ויוטיוב עובדים חלק, אני לקוח אקספון מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי 3 וחצי שנים לקוח אקספון והייתי מרוצה סה"כ.

חשוב להבין למה העלות נמוכה ומה המחיר של העלות הנמוכה.

מהרגע שאתה יודע תעשה מה בא לך.

יכול להגיד לך שעברתי לתשתית הוט ובזק בנלאומי, ככה שהחלפתי את "כל הצנרת" (תשתית, מודם ספק) משלם קצת יותר, אבל האינטרנט באמת טוב עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...