Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לטאבלט עבור ילדה קטנה

yorng
שימו לב! השרשור הזה בן 1236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, 

אני מחפש לרכוש טאבלט לצרכי גלישה באינטרנט והרצה של מס׳ אפליקציות כגון YouTube, TikTok ומשחקים כאלו ואחרים של ילדים. 

הטאבלט הולך לשמש ילדה קטנה, כך שכדאי שיהיה עמיד בפני נפילות. כלומר רצוי שיגיע עם מגן טוב.

חשבתי להתחיל לחפש באמזון, כיוון שבדר״כ המחירים בארץ גבוהים. מצד שני, האם לא תהיה בעיה אם אי פעם תצוץ תקלה ואצטרך לממש אחריות? נוסף על כך, אני מתקשה להחליט אילו תכונות כדאי שיכלול הטאבלט ועל אילו מוטב לוותר. 

התקציב הוא בין 1,000 ל-1,200 ש״ח. 

* חשוב לי לציין שעד כה השתמשנו ב-TAB E של סמסונג. תחילה עבד נהדר, אבל ככל שחלף הזמן, פחתו ביצועיו של המכשיר. לא בטוח אם זה קשור למידת הזבל שהצטבר בו במהלך הזמן או שפשוט החומרה בו לא מספיק חזקה. 

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הילדה כבר שנה וחצי בערך עם Lenovo Tab P10, הטאצ' של המסך לא מושלם כמו הסמסונגים (Tab A או Tab S, לא ניסתי את ה-Tab E), והאנטנת WiFi פחות טובה משל מכשירי סלולר טובים אבל כל המסביב מצוין (4 רמקולים מצוינים, מצלמה סבירה, צ'יפסט סבבה, מספיק RAM, לקחתי את הדגם עם ה-4GB ומודם סלולרי 4G).

הקייס האופציונלי שלו מעולה (אבל כבד מאוד) וגם קשה להכניס ולהוציא את הטאבלט מהקייס, מצד שני עושים את זה פעם במיליון שנה אז זה לא נורא.

נמכרות עדיין שאריות (אולי הוחלף בדגם חדש יותר? לא יודע)

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

@m3x7r3m3 תודה לך על המענה. 

ראיתי באמזון טאבלט של סמסונג בגודל 10״ עם 4 ג’יגה זיכרון RAM, במחיר של 983 ש״ח כולל הכל עם שליח עד הבית:

https://www.amazon.com/Samsung-Galaxy-10-1-Tablet-Black/dp/B07Q3T1YJS

מה דעתך עליו? משתלם? 

יש משהו טוב יותר במחיר הזה? או לחלופין טאבלט בעל מפרט דומה במחיר נמוך יותר? 

אשמח לשמוע, אני רוצה להזמין עוד היום. 

לדעתך ההפרשים בין אמזון למחירים בארץ מספיק גבוהים כדי לוותר על אחריות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב1,300 אתה יכול להכניס אייפאד 10.2 ואז לא תחווה שום ירידות בביצועים לאחר כמה שנים. יש לי טאבלטים ישנים של סמסונג ואפל בבית והאפל רצים קילומטרים מסביב לסמסונג.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, yotams4 כתב:

ב1,300 אתה יכול להכניס אייפאד 10.2 ואז לא תחווה שום ירידות בביצועים לאחר כמה שנים. יש לי טאבלטים ישנים של סמסונג ואפל בבית והאפל רצים קילומטרים מסביב לסמסונג.

האמת, חשבתי על זה. היו לי מכשירים של אפל ותמיד היו מהירים, לא משנה כמה זמן חלף מאז הקנייה. 

הבעיה זה המחיר. לא ראיתי את הטאבלים של אפל משתתפים במבצעי BLACK FRIDAY ב-KSP למשל, והמחיר לטאבלט הכי פשוט שם הוא 1450 ש"ח:

https://ksp.co.il/?select=.1045..270.&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=118047&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=..&rintersect=&store_real=

3GB RAM ו-32GB נפח אחסון. 

(למרות שמבחינת אחסון אני חושב שזה מספיק). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, yorng כתב:

3GB RAM ו-32GB נפח אחסון.

אין אף טאבלט של אפל עם 32 ג׳יגה ראם...

That aside - אכן אייפד יהיה מה שאתה מחפש - עם כל הכבוד לטאבלטים של אנדרואיד - יש סיבה למה הם קיימים באחוזים בודדים בשוק האנדרואיד (חד ספרתי - מתחת לספרה 5 - רוב הזמן סביב ה2-3 אחוז) והתמיכה שלהם בהתאם.

האייפד הבסיסי יחזיק מעמד ל ה מ ו ן שנים.

מבחינת קייסים לילדים - יש לי את זה:

https://smile.amazon.com/Fintie-Case-iPad-Generation-10-2/dp/B07Z5RW5YW/ref=sr_1_11?dchild=1&keywords=Fintie+Case+for+iPad+10.2&qid=1606484111&sr=8-11

ששורד יפה (בדגם של ה9.7 לפחות - זה הגודל שיש כרגע לילדים שלי)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים ב100 אחוז.
אפל לא רואה את כל השאר מקילומטר. ישצלנו בבית אייפד מיני, מעולם לא פגשתי מוצר איכותי ועמיד כל כך.
ואני לא חסיד של אפל בכלל.
בטאבלטים אין להם מתחרים.

ואני רוצה להוסיף עוד משהו.

אנשים שקונים מחיר, עושים לדעתי 3 טעיות בפעם אחת.
1- אתה קונה מוצר זול שלא באמת תהנה ממנו.
2- רוב הסיכויים שאחרי שתתאכזב תקנה מוצר טוב ותשלם כפול.
3- מוצר טוב, שווה גם כיד שניה. והערך שלו מעולם לא מתרסק.

תסתכל כמה עולה היום אייפד ביד שניה, וכמה זמן לוקח למכור אותו, במיוחד היום.

ותנסה למכור היום טאבלט אחר, ותראה כמה הוא שווה והאם בכלל תצליח למכור אותו.

אייפד זה קניה בטוחה!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

• רעיון טוב! 1

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.11.2020 בשעה 09:30, yorng כתב:

@m3x7r3m3 תודה לך על המענה. 

ראיתי באמזון טאבלט של סמסונג בגודל 10״ עם 4 ג’יגה זיכרון RAM, במחיר של 983 ש״ח כולל הכל עם שליח עד הבית:

https://www.amazon.com/Samsung-Galaxy-10-1-Tablet-Black/dp/B07Q3T1YJS

מה דעתך עליו? משתלם? 

יש משהו טוב יותר במחיר הזה? או לחלופין טאבלט בעל מפרט דומה במחיר נמוך יותר? 

אשמח לשמוע, אני רוצה להזמין עוד היום. 

לדעתך ההפרשים בין אמזון למחירים בארץ מספיק גבוהים כדי לוותר על אחריות?

הם בסדר בסה"כ, לא סגור בדיוק מה זה התת דגם SM-T510NZDFXAR, כי SM-T510 זה Galaxy Tab A 10.1", השאלה לגבי הסיומת NZDFXAR מה זה אומר, אולי זה משהו שמכוון לשוק אמריקאי, לא יודע.

כנראה שאני מוזר, כי אני קיבלתי מתנה iPad Mini דור ראשון, והוא כמעט באופן מוחלט ישב באיזה מגירה או משהו, אני אפילו לא זוכר איפה הוא.

וכשהייתי צריך טאבלט לילדה קניתי אנדרואיד ולא חושב שהיה עדיף לי לקנות אייפד.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייפד מיני ראשון זה מכשיר בלי רטינה מ2013 .... בא ... עברו קצת מים בירקון ולא נשמע שממש השתמשת בו.

אלו מכשירים משמעותית יותר טובים שהם יותר מ״פלאפון בלי שיחות עם מסך גדול״ שזה דיי מה שרוב הטאבלט אנדרואיד הם.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלושה דברים לאפל אין מתחרים בתחום הג'אג'דטים, וגם השונאים הכי קשים של אפל יאלצו להסכים: 

-שעונים חכמים

-אוזניות אלחוטיות

-טאבלטים

חבר טוב שלי  חיפש זול וקנה טאבלט זול בסיסי של סמסונג ב700 שקל, לצערי כמות הבעיות שהוא עושה לו, ובעיקר במסך המגע הנוראי.

אין מתנות חינם. לזול, יש מחיר יקר בסוף. לך על אפל. ראש שקט מובטח.

עריכה אחרונה על ידי TsachiE

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן קיבלתי אותו בתחילת 2013, אבל הוא גם לא היה ממש בשימוש מאז... 2013 🤣

עכשיו ייתכן ואני המוזר, לא מכחיש את זה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה