Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לדעתכם זו הצעת מחיר הוגנת או שזה מחיר לא פרופורציונלי? חיפושית 1968

Yosi123
 שיתוף
עוקבים 11

פוסטים מומלצים

לפני 2 דקות, SlowRide כתב:

מי קובע מה זה הצעה הוגנת? המחיר בהצעה גבוה אבל הוא כולל הרבה דברים חוץ מהחלפת מנוע. יכול להיות שלא היה צריך להחליף את כל זה, יכול להיות שכן. אבל אחרי שעשו את כל העבודות, אי אפשר לחזור אחורה ולבדוק מה היה מצב הרכב לפני זה.

זה מה שנקרא "כשר" אבל מסריח". אתה קיבלת תמורה על מה ששילמת, רק שכנראה לא באמת היית צריך את כל העבודות האלה כדי שהרכב יסע אם אני מבין נכון.

לפי מה שאני מבין ממך שכל אחד יכול לקחת איזה מחיר שהוא רוצה, אין את המושג שנקרא מחיר שוק.

אם יש משהו מסריח אז זה לא כשר יש פה עניין של יושרה ואתיקה מקצועית.(זה כבר במישור המשפטי).

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

אפילו לא בצחוק- אני מזהה לבד מאיזה מוסך זה נשלח זה עלות של 5,000 דולר בקירוב- יותר זול לשלוח במעבורת מחיפה לגרמניה- לשפץ ברמה גבוהה ולהחזיר חזרה לא הייתי אפילו עונה לכזו הצעת מחיר

תקנה רכב שלם ותעשה מ2 אחד יצא לך יותר זול..

שמע.... ברח! ברח מהר! ברח רחוק!   נפלת בידיים של מישהוא עם מחירים מופרכים וחסרי כל הגיון!

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

מחיר שוק זה מה שאנשים מוכנים לשלם. 

אם אני מפרסם מכונית שהמחירון שלה הוא 5000 שקל ב50,000 שקל ומישהו בא וקונה ממני במחיר הזה אז אני לא בסדר?

.Volvo 740. It's hip to be square

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני שעה, SlowRide כתב:

מחיר שוק זה מה שאנשים מוכנים לשלם. 

אם אני מפרסם מכונית שהמחירון שלה הוא 5000 שקל ב50,000 שקל ומישהו בא וקונה ממני במחיר הזה אז אני לא בסדר?

אם הוא מבין ומכיר את השוק ועדיין רוצה לשלם את הסכום הזה זכותו וגם זכותך למכור במחיר הזה.

במקרה שהוא לא מכיר והוא מציין בפנייך זאת וגם אתה מתרשם שהוא לא מבין ומכרת לו במחיר כזה זו גניבה.יש סעיף בחוק שנקרא"גניבת דעת".לא אני המצאתי.

לפני 4 דקות, Yosi123 כתב:

אם הוא מבין ומכיר את השוק ועדיין רוצה לשלם את הסכום הזה זכותו וגם זכותך למכור במחיר הזה.

במקרה שהוא לא מכיר והוא מציין בפנייך זאת וגם אתה מתרשם שהוא לא מבין ומכרת לו במחיר כזה זו גניבה.יש סעיף בחוק שנקרא"גניבת דעת".לא אני המצאתי.

ומסכים איתך שמחיר שוק זה לפי מה שאנשים מוכנים לשלם.

תלך לכל האספנים תמצא לי אחד שישלם מחיר כזה.

לפני 6 דקות, Yosi123 כתב:

ומסכים איתך שמחיר שוק זה לפי מה שאנשים מוכנים לשלם.

תלך לכל האספנים תמצא לי אחד שישלם מחיר כזה.

מי ששילם מחיר כזה עבדו עליו כמו במקרא שלי.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מכייון שהנושא פה הוא כבר לא אספנות ולא טכני, אני ממליץ לך לשאול את השאלה בפורום ייעוץ משפטי כאן באתר.

שם פעילים אנשים שיכולים לדעתי לייעץ לך טוב יותר ורבים מהם לא קוראים בפורום אספנות.

אם יש שאלות לגבי המשך תחזוקת הרכב, תיקון תקלות ועוד -  תשאל כמובן פה בכייף.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כלל אצבע במשפטים הוא...יזהר הקונה!

כן, לכלל יש כבר הרבה סייגים וסעיפי חוק להגנת הקונה, אבל דווקא פה...הם לדעתי לא חלים. זה לא שהוסתר איזה מידע.. או לא יודע מה... אחד לוקח על החלפת מיסב 100 שקל, אחר 500 שקל ואחר 800 שקל.

אני ממש לא משפטן, אבל אני בספק אם אפשר לתבוע מישהוא (ולזכות), כי הוא יקרן...

בטח ובטח לא כשמדובר בבעל מלאכה שמתמחר את המלאכה שלו עפי כישוריו ורצונותיו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר כמו שכתבו לפני ברמת מדע בדיוני. בנוסף יש דברים מוזרים כמו גבייה על החלפת שמן כשממילא מחליפים מנוע... מה זה השטות הזו.
גם 880 שקל לפירוק והרכבת מנוע בחיפושית נשמע מופרך ביותר, זה די פשוט ולא יקח יותר משעה שעתיים למכונאי מנוסה ומצויד.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • חברי המעגל הראשון

אנחנו לא יודעים מה היתה השתלשלות האירועים. יכול להיות שקודם ניסו להחליף שמנים, הבעיה לא נפתרה ואז החליטו להחליף מנוע. מה שאנחנו רואים זה סיכום של כל העבודות ביחד.

.Volvo 740. It's hip to be square

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• Create New...