Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפסיקים להיות המוצר! קבלו את המנויים והמרצ'נדייז של קארספורום

פבל
 שיתוף
עוקבים 39

פוסטים מומלצים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

**** אזהרה! טקסט ארוך לפנייך! אמ;לק בסוף הפוסט ****   "אם אתה מקבל מוצר כלשהו ואתה לא משלם עליו, אתה לא הלקוח. אתה המוצר." את המשפט הזה הפך לפופולרי הסרט "הדילמה החברתית" (אני לא זוכר א

האתר הזה מבדר אותי ברגעי שיעמום כבר 12 שנים ואף פעם לא ביקשו שקל. אני משלם על מנוי לנטפליקס ולפעמים מוצא את עצמי נכנס לפורום באמצע הסרט/סדרה כי משעמם לי, אז לפורום לא מגיע כשצריך? Shut up and tak

לא יודע אם דעתי מעניינת פה מישהו, אבל כשאני לוקח בחשבון את בעייתיות תחום הרכב במדינת ישראל, לתרום לפורום הזה הוא כמו שליחות מבחינתי. כי אני אישית לא מכיר עוד מקום שנותן כלכך הרבה תוכן ומענה אשכרה לכל

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 22 שעות, אורח לרגע כתב:

לא קראתי את כל השרשור אך נכנסתי להגיב כדי לרשום בדיוק את מה שנמסיס כתב.

לי אישית, לדוגמא, אין שום צורך בהגדלת מס' הודעות פרטיות, או חתימה גדולה יותר, או לחכות בין פרסום הודעות (זה באמת משנה למישהו?) וכדומה.

אני אישית הייתי שמח להפטר מהפרסומות וזהו. 

ועם על ההערכה, 300₪ בשנה בשביל הסרת פרסומות זה לא סמלי בכלל. 

אני יודע שלמנהלה ידוע שאפשר בסכום אפסי (תרתי משמע) להתקין חוסם פרסומות. לכן לדעתי אם תהיה אפשרות להסרת פרסומות נטו תמורת סכום סמלי יהיו לא מעט קופצים על המציאה.

כמו כן, אם אני כבר כותב- תעשו מסלול/ים של תשלום חד פעמי לשנה. יש הרבה (כמוני) שסולדים מתשלומים/הוראות קבע. ולא הסכום זה מה שמרתיע אותם אלא ההתחייבות להוראת קבע.

2 הסנט שלי. 

תודה רבה על הפידבק. כשחשבנו על המסלולים, אלה הסכומים שנראו לנו סבירים בזמנו (אנחנו משווים את המחיר החודשי למחירים חודשיים של שירותים/אתרים/ביטול פרסומות אחרים), אבל נעשה חושבים שוב, נבדוק את המספרים ונעדכן אם נראה שאנחנו יכולים להציע מסלולים אחרים.

לגבי ההצעה לתשלום חד-פעמי לשנה (או לכל תקופת זמן אחרת) שאחריה השירות פשוט מתבטל - לצערי המערכת לא מאפשרת כזה דבר. ניסינו לייצר משהו כזה לחודש אבל לא הצלחנו.

מעבר לזה, אתה מוזמן לעשות מה ש-yotams4 פה למטה עשה. אם אתה מסכים עם הרעיון של תשלום עבור הסרת פרסומות ותמיכה באתר ובמטרותיו, אבל לא מסכים עם הסכומים או אופי המסלולים, אתה מוזמן לתרום כראות עינייך ולהתקין חוסם פרסומות. בשלב זה אנחנו לא מתכוונים להתקין חוסם חוסם פרסומות (מעניין מתי יצא חוסם חוסם חוסם פרסומות :lol:). 

לפני 21 שעות, yotams4 כתב:

זה בדיוק מה שעשיתי, מצטער אם זה צורם למישהו אבל נתתי את התרומה החד פעמית שלי והתקנתי חוסם פרסומות. לדעתי זה אתי

לא צורם בכלל. לא בדיוק "משחק לפי הכללים", אבל הרבה יותר טוב מאשר סתם להתקין חוסם פרסומות ולתקוע לכולם אצבע בעין. 

לפני 19 שעות, אורח לרגע כתב:

וצריך לסחוט את המידע בכח?🤔

כתבתי שפספסתי.

אפשר קישור או משהו כזה?

תודה.

הפריט הראשון בתפריט הראשי, הכרזה (באנר כחול) בראש כל עמוד בפורום, ו"בלוק" בראש הטור השמאלי בכל העמודים למעט עמודי שרשורים. אם זה לא מספיק "לדחוף את זה לגרון", תגידו ונוסיף את זה בעוד מקומות. דווקא לי זה מרגיש כמו הרבה מאוד מקומות בהם אנחנו מבקשים מכם לתת לנו כסף ויותר מזה יהיה מעיק. 

לפני 15 שעות, Adani כתב:

סליחה שאני ככה מפריע כאן באמצע, רק רציתי לשאול מה התכנון של המרצ׳נדייז? חולצות? סטיקרים? בובות בדמות פבל? אפשר רמז?

כרגע הכיוון הוא חולצות, בהמשך אנחנו מקווים להרחיב לעוד סוגי מוצרים. 

בובות בדמות פבל נעשה בהזמנה מיוחדת :) 

לפני 14 שעות, Nemesis כתב:

למיטב הבנתי הטענה היא שהאתר לא מרוויח שום דבר מחשיפה לפרסומות, סכום זעום ביותר מקליק על פרסומת, ורק בעת רכישה האתר מקבל משהו סביר יותר. אני מניח שבקושי מקליקים על הפרסומות, ולעיתים נדירות מישהו רוכש משהו. 50 ש"ח לשנה לדוגמא הם סכום שהייתי מוכן לשלם בשמחה בתמורה להסרת הפרסומות, ולמיטב הבנתי הם כנראה סכום גבוה בהרבה מאשר תורם גולש ממוצע שמציגים לו פרסומות, אז מה רע?

זה נכון חלקית, אנחנו מקבלים כסף כאשר לוחצים על פרסומות וזהו. ה"מקבלים משהו סביר בעת הרכישה" זה מסלול שהיינו עושים פעם אבל הבנו שאנחנו לא רוצים לסכן את ההכנסות שלנו בגלל חוסר יכולת של מפרסמים לבנות משפך המרה ראוי. זה מסלול בו כל הסיכון הוא עלינו וכל הרווח הוא של המפרסם.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 25 דקות, פבל כתב:

. אם זה לא מספיק "לדחוף את זה לגרון", תגידו ונוסיף את זה בעוד מקומות.

אין צורך :)

הייתה אי הבנה, אני כתבתי שפספסתי את האפשרות לתשלום סמלי עבור הסרת פרסומות. בלי צורך לקבל שום "צ'ופרים" נוספים בנוסף.

התשלום החד פעמי עבור הסרת פרסומות הנמוך ביותר הוא 1000 ש"ח. זה הרבה כסף.

בכל מקרה, אני חושב שההודעה של נמסיס מסבירה את הטענות שלי טוב יותר מכפי שניסחתי בעצמי.

עריכה אחרונה על ידי אורח לרגע
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

התשלום החד פעמי של 1000 שקל נוצר יותר כדי לאפשר לאנשים שיכולים ומוכנים, "לפרגן" לאתר בסכום גבוה שיעזור לנו בצורה משמעותית. בכנות, כשחשבנו על המסלולים והרעיון הזה עלה, התנגדתי אליו כי לטעמי זה סכום גבוה שאף אחד בחיים לא ישלם, וטעיתי - זה אחד ה"מוצרים" שזכו להכי הרבה ביקוש. 

כשאני מסתכל על מונה ההודעות שלך, אני לגמרי יכול להבין אותך - הערך שאתה, כמישהו עם 38 הודעות בשנה בממוצע, מקבל מהאתר - כנראה לא שווה את ה-25-30 שקלים בחודש. לכן הצעתי את מה שעשה yotams4. תרום כפי ראות עינייך ותתקין חוסם פרסומות. אני אומר את זה בלי שום ציניות או זלזול - למי שהמסלולים לא מתאימים והוא עדיין רוצה לתרום, זה פתרון ישים לחלוטין לדעתי.

אתה צריך להבין שאנחנו לא יכולים "ליישר" את המחירים ללקוחות שמקבלים מהם הכי מעט ערך, ובכך אנחנו במודע מוותרים על חלק מהלקוחות הפוטנציאליים. אנחנו קובעים את המחיר לפי הערך שאנחנו חושבים שהוא "מוצדק" עבור ה"לקוח הממוצע" שאנחנו רואים. מה שאתה מבקש משול למישהו שלא ממש אוהב בשר שמבקש שמסעדות ימכרו סטייק ב-40 שקל כי "זה לא שווה 120 שקל". 

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע... תנסה שוב ואם זה לא עובד תכתוב לי בפרטי מה בדיוק ניסית לעשות ונראה איך מתקנים את זה.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 24.11.2020 בשעה 12:45, פבל כתב:

כרגע הכיוון הוא חולצות, בהמשך אנחנו מקווים להרחיב לעוד סוגי מוצרים. 

בובות בדמות פבל נעשה בהזמנה מיוחדת :) 

בין התורמים יוגרלו פריטי אספנים של הפורום 😎

מסגרת לוחית רישוי ממותגת CARSFORUM.

מדבקות לוגו CARSFORUM פנימית לשמשה.

20201127_152118.jpg

• אהבתי 1

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מדבקות לוגו פנימיות שוכבות אצלי במחסן איזה 1000,יכול להיות שיותר. אנחנו עדיין שולחים מדבקות למי שמבקש (במייל [email protected] או בצור קשר בלמטה של כל עמוד). 

אבל הלוחיות האלה... מממ... שווה ☺️

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות ריגול של החולצה בניסוי בנורבורגרינג

20201127_185743.jpg

עריכה אחרונה על ידי YNV

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • אחראי פורום

אין על חולצות הבטן המיתולוגיות האלה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...