Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת גולף ידנית 2016

ohad shimoni
 שיתוף

שימו לב! השרשור הזה בן 321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני מעוניין בלרכוש לעצמי רכב.

רק אציין כמה דברים, לא יודע אם כל כך רלוונטים פשוט נטו מהסיבה שתדעו איפה אני ״עומד״ מבחינת עולם הרכב ומה הניסיון שיש לי ובהתאם לכך אקבל הסברים והמלצות על מה לתייחס ברכישה.

-זו פעם ראשונה שאני רוכש רכב אבל ברשותי אבל כן יצא לי לתחזק רכב (רכב שלי אך לא אני קניתי).

-הדברים שיצא לי ללמוד בשנתיים עקב תקלות וטיפולים שעשיתי לרכב: טיפולים (פילטר אוויר ושמן, שמן), החלפת פלגים, החלפת קויל, החלפת ברקסים, ניקוי ראש מנוע, החלפת מצבר, החלפת צמיגים ואיזון, טיפול טיימינג, כיוון פרונט.

אלה הדברים שלמדתי בשנתיים האחרונות.

אחרי שפרסתי בפניכם את הידע שלי ואת הניסיון הבסיס אשמח לקבל ממכם המלצות למה להתייחס ברכישה איך להינמע מנוכלות. 

אני מעוניין בגולף ידנית 2016. זה הכיוון, מוזמנים לשאול כל שאלה שצריך אם זה יעזור לי להבין את העיניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא את המדריך לרכישת רכב משומש שכאן בפורום. 

גולף ידנית 2016 זה רכב די נדיר ולכן לא יהיה לך יותר מידי אופציות להתלבט בינהן. 

חשוב לבדוק שהמוכר הוא בעל הרכב הרשום ברישיון. 

עדיפות גבוה לרכב עם היסטוריית טיפולים מתועדת. 

חובה לבצע בדיקה במכון/מוסך שמכיר את הדגם ולא להסתמך על בדיקה/התחייבות של המוכר. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 1500 00׳,לאנסר 1600 04׳,סוזוקי קרוסאובר 2014

היום:kia sportage 2000 urban top 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, רק הGTI הגיעה לכאן עם גיר ידני בדור השביעי שלה בייבוא סדיר, אלא אם כן מצאת אחת כבר לא אני בספק שתמצא, הכי קרוב לזה שכן נמכר בשיווק סדיר היא הסיאט לאון 1.4. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, yoav911gt2 כתב:

למיטב ידיעתי, רק הGTI הגיעה לכאן עם גיר ידני בדור השביעי שלה בייבוא סדיר, אלא אם כן מצאת אחת כבר לא אני בספק שתמצא, הכי קרוב לזה שכן נמכר בשיווק סדיר היא הסיאט לאון 1.4. 

יותר חשוב לי לדעת איך רוכשים בחוכמה רכב יד שנייה בלי שיסבנו אותי

שלא אקבל חתול בשק.

לגבי הרכב שאני מעוניין זה שלב יותר מאוחר. זה שאני רוצה אותו הכל טוב ויפה חחח 

כולם רוצים מלא דברים ומתפשרים על אחרים כל אחד ונסיבותיו הוא.

כמה שאלות הכוונה כדי שתדעו למה אני מתכוון-

לרכוש ממגרש כמו ״אוטו סנטר וכל אלה או מפרטי?

מה אומר המושג ליסינג וכל המשפחה שלו מסביב בתארי הרכב ואיזה כדאי

מה הכוונה למימון והאם מומלץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...