Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו איוולטיס בישראל

פבל
 שיתוף
עוקבים 22

פוסטים מומלצים

זה לא נתון המומנט הנכון, הנתון הנכון הוא 38.3 קג"מ. 
טעות של היבואן במפרט והיא לא היחידה (גם בצריכת הדלק, משקלי הגרירה ועוד משהו שם הייתה טעות) וגם חסר היה נתון נפח תא מטען בשימוש בשלוש שורות המושבים שהייתי צריך לחפש במפרט באתר היצרן

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

לנד קרוזר במחיר של ב.מ.וו? ב.מ.וו  במחיר של 3 מיצובישי אטראז'? מיצוביש אטראז' במחיר של 18,035 ביצי קינדר? אז נכון , באחרון הגזמתי - עדיף ביצי קינדר. אבל ברצינות, אני לא כל כך מסכים עם הנחת היסוד בשא

אני חושב שההשוואה ללנד קרוזר שעלתה פה לא תעבור כמעט לאף לקוח בראש. לנד קרוזר הוא רכב גס יחסית שמתנהג כמו משאית וברמת האבזור הבסיסית הוא דיי מעליב. הסובארו הוא מוביל נוסעים ולא רכב שטח, הוא מ

אפשר לקצר את השם לסובארו איבו?🤔

נכון שהרכב מאובזר מאוד וגם די גדול, אבל כשיש את הGLB שהרגע פבל כתב עליו ביקורת מאוד מחמיאה ושמחירו מתחיל ב350 (ואני מנחש שיהיו הנחות), למה שמישהו יקנה סובארו?

הסובארו יותר מרווח ובטוח עם הרבה יותר מחזיקי כוסות, אבל שמר ישראל ישראלי יוציא 300 אלף שקל על סובארו? אין מצב כזה.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 5.11.2020 בשעה 12:44, קרמבו כתב:

לנד קרוזר במחיר של ב.מ.וו? ב.מ.,  במחיר של 3 מיצובישי אטראז'? מיצוביש אטראז' במחיר של 18,035 ביצי קינדר?
אז נכון , באחרון הגזמתי - עדיף ביצי קינדר. אבל ברצינות, אני לא כל כך מסכים עם הנחת היסוד בשאלה שלך. 

עובדתית, אובייקטיבית חוץ מנהיגת שטח - אין ללנד קורזר יתרון על האיוולטיס בכל מה שחשוב ללקוחות הממוצעים. 

למעשה הלנד קרוזר מציע בעיקר יכולות שטח מצוינות וסחירות פנטסטית - אבל את הראשונות לא מנצלים רוב הלקוחות ואם השני הוא השיקול שמוביל ומאפיל על התאמה לשימוש ותמורה - טוב, זה עניין אחר. 

האיוולטיס הוא רכב מעולה  את הרוב המוחלט של הדברים שאנשים רוצים מרכב כזה בצורה יוצאת מן הכלל. הבעיה שלו היא המחיר, לא המכונית.

לטעמי, עם גרסת כניסה ב-250-260 אלף שקלים שמנכה את כמויות האבזור המוגזמות שלו, שומרת על יכולות הליבה שלו - זה היה יכול להיות כלי תחרותי בתמורה שלו. 

תפוזים לתפוזים - ברמות האבזור ובתמחור שלו הוא תחרותי מול הקצה העליון של המתחרים שלו (לא לנד קרוזר) מבית שברולט ובטח מפורד. 

זה בדיוק מה שטענתי(: 

אף אדם לא ישלם מחיר של רכב יוקרה על סובארו 

עריכה אחרונה על ידי me5000
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • 4 שבועות מאוחר יותר ...

טוב , עבר חודש. לא מכרו הרבה.
הבנתי שכל מי שמוכן לשמוע הרצאה על הרכב יזכה בעשרות אלפי שקלים הנחה בקנייה.
לפחות ממי שנכנס לסניף הירושלמי.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...