Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על פוולסוגן ג׳טה יד שניה.

benimeni
שימו לב! השרשור הזה בן 1265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העליתי בעבר הודעה בנושא, ו... לא כ"כ קיבלתי מענה 

אז ככה, 

לפני שבועיים וחצי ריסקתי את האוטו (גולף טרנדליין 2006, 164K) בגדר בטיחות. לנהג שלום, הרכב טוטאל לוס.

למזלי היה לי מקיף (עובדי מדינה...) ואני אמור לקבל כ - 12,500 שח על האוטו ויש לי כ - 3000 שח בערך להוסיף.

משיטוט יסודי ביד 2 בשבועיים האחרונים הגעתי למסקנה שממש בא לי פולקסווגן ג'טה.

הלכתי לראות אחת (2008, קומפורטליין, מנוע 2.0 136K) אך בבדיקה (ששילמתי אני!) יצאו כמה  תקלות שחלקם משמעותיות וירדתי ממנה.

כעת מתפרסמות עוד כמה ג'טות בתקציב שלי אך רק דגם טרנדליין 1.6 באיזור ה160-170K.

אשמח לשמוע את דעתכם על הג'טה וכן המלצות לרכב דומה בתקציב שלי

אציין שאני נוסע בעיקר בעיר כ 750 קמ בחודש ויש לי 2 כסאות תינוק מאחורה ורישיון לאוטומט בלבד!

תודה לכולכם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לקנות גם יפניות:  מאזדה 3 דגם קומפורט, מסביבות 2008-9 אמינה ונחמדה. 

או ניסאן טידה, או סיויק סדאן צורה חדשה. (יותר יפה ויקרה מהישנה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נעול על VW? אם כן, אתה יכול לצרף את האוקטביה לרשימה.

אם לא, יש כל מיני אופציות יפניות למשפחתיות ב-16K שיש לך: מאזדה 3, טידה, לאנסר צורה חדשה, B3, I30 ועוד....

אתה יכול לגרד לאנסר 08-09 עם מנוע 1.8 שהחיסרון היחיד שלה זה הגיר הרציף שמסרס את האוטו. יש גם 1.5 עם גיר פלנטרי שהיא די פשוטה ואמינה.

הסיוויק יקרה יחסית, אבל עולה על הרכבים המצוינים בשורה הקודמת. תאלץ לרדת בשנתון. כנ"ל קורולה.

B3 עם מנוע 1.5 היא כבדה ושתיינית, עם אמינות טובה אבל לא מעבר.

I30 = אולי לא תסתדר עם התא מטען אבל ציינת שהיה לך גולף אז ייתכן שכן תסתדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם, 

החכמתי מאד ואכן הטיידה מכוערות לאללה

אני כנראה הולך על הג'טה רק מישהו אמר לי שהגרסה הרגילה 1.6 טרנדליין לא משהו ועדיף מנוע 2.0 (כמעט ואין...) 

מישהו כאן מכיר את המנוע 1.6 וממליץ עליו או שלא...

אשמח לדעתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע 1.6 הוא אותו מנוע מהגולף/בורה עם ה-102 כ"ס. זה מנוע וותיק של הקונצרן שנחשב אמין, כי הוא יחסית מיושן

לגבי הגיר: אני לא יודע האם הוא פלנטרי או DSG בשנים האלו. על ה-DSG אין צורך להרחיב, תחפש בפורום. 

מומחי VAG מוזמנים לתקן אותי אם טעיתי.

עוד פעם: בסכומים האלו תנסה למצוא מה שיותר שמור, ללא תלות בדגם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון של 10 שנים בחברת ג'טה 2009 מנוע 1.6 וגיר אוטומטי פלנטרי שישה הילוכים (מאחרוני הדגמים לפני מעבר כמעט מוחלט לdsg נקנתה כחדשה😞

אמינות טובה מאוד (לפחות לאקזמפלר שהיה לנו), מנוע אמין אך קצת צנוע בהספקו לעומת המרכב של הרכב, כך שאל תצפה לביצועים מיוחדים. זה יספיק בהחלט למשפחה אם אתה לא ממהר ורוצה להובילם בבטחה  (6 כריות אוויר).

מרווח מספיק לחמישה נוסעים כולל השלושה שבמושב האחורי (שייהנו גם מפיצול פתחי מזגן לכוונם - פתחים אחוריים בין שני המושבים הקדמיים).

צריכת דלק בעירוני כ7.5 ק"'מ לליטר. אל תצפה ליותר. מחוץ לעיר - כ10 ק'מ לליטר (כשרכב מספיק אמין ובטוח- מבחינתי צריכת דלק אינה פרמטר עיקרי).

נוחות נסיעה דיי טובה (הרכב קצת "קשה" על הכביש מבחינת נוחות נסיעה, אבל עדיין בגבול הסביר וקצת יותר אפילו).

תא מטען ענק (ממש מחסן).

הבעייה שלך תהייה למצוא אחת במצב טוב.

...וגם לטפל אצל רון זה יתרון !

הנה, הזכרת לי נשכחות. אני כבר מתגעגע.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יומיים של חיפושים אינטנסיביים ולא מצאתי ג'טה עם נתונים טובים ובמחיר שפוי.

כעת אני בבירורים לגבי פאסאט 2007 דגם לקצ'ורי 2.0 נסע 190K במחיר סבבה מאדם מבוגר 

אשמח לשמוע ממישהו שמכיר או סתם יודע קצת על האוטו, המנוע, צריכת דלק והאם כדאי לקנות בקילומטראז' כזה (הרכב שמור ומטופל) 

תודה לכולכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב כזה אולי שווה לחפש גם פלואנס 2 ליטר. הרבה יותר אמינה מהתדמית שלה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 2.0 של הפאסאט ידוע באמינותו, אבל מדובר ברכב ישן, והכל תלוי איך טופל. יש לקחת בחשבון שברכב כזה, יש רכיבים (גומיות/ צינורות ופלסטיקה) שהזמן משפיע עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.11.2020 בשעה 13:23, MMZ1973 כתב:

בתקציב שלך הייתי מחפש את יונדאי i30 או את קיה סיד. אם תא מטען של האצ'בק קטן לך, אז יש גם סטיישן.

מבאס, מפריע לי קצת המראה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...