Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיט טורבו להונדה סיוויק 2013

שימו לב! השרשור הזה בן 1225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן לכולם...

מחפש בנרות קיט טורבו לרכב, מנוע 1.8ל

בדקתי בכל מני אתרים באינטרנט וכל מני חברות, אבל נראה שהרוב שם מתאים רק לSI 

אני יודע שזאת בקשה לא רגילה וכו, אבל אני ממש ממש קשור לאוטו הזה, אז הצעות לאוטו אחר לא באות בחשבון😄

נ.ב., שאלות של תקציב לא עולות כרגע.. תתפרעו.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נניח ותצליח לייבא קיט, העלות הכוללת (הקיט עצמו, הרכבה, טיוניג ובלתמים) בכיף יכולים להגיע ל 20K ומה שתקבל זה רכב לא חוקי ובעל פוטנציאל גדול לתקלות אמינות. תמכור את הרכב הנוחכי ותעבור לטורבו, יהיה חזק יותר, אמין יותר וחוקי. לא מזמן עשיתי מעבר מסיוויק האצ'בק ידנית מאותו שנתון כמו שלך לפוקוס אקובוסט 2017, מרוצה מאוד, בטח אחרי STAGE 1.

עריכה אחרונה על ידי Krd
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה שאלות של תקציב לא עולות, תתפרעו.
אז תקנה מקלארן ושכח מהסיוויק.

אנחנו לא פורום חלומות בהקיציס.
ריאלית - אתה כנראה תהיה הראשון בארץ שמנסה לעשות את זה.
המנוע הזה לא בנוי לזה בכלל, הוא מכוייל לחסכון בדלק (בחוסר הצלחה לדעתי).
מדובר פה על עבודה סופר מורכבת, כי צריך מחשב ניהול חדש, צמות, טורבו, סעפות, אינטרקולר ואז טיונינג להכל.
ובגלל ששיפרת מנוע אתה חייב גם בלמים ומתלים בהתאם.
הסיפור שאינו נגמר.

• רעיון טוב! 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך (פות"ש) מישהו שיודע ויכול בכלל לקחת על עצמו פרוייקט כזה ?

(בעל מקצוע הכוונה)

גם אם כן - כל הבעיות שהעלו פה כבדות משקל הרבה יותר ממה שאתה חושב. ממליץ לך לחפש רכב בעל פוטנציאל שיפורים רחב יותר (שיהייה גם חוקי יותר).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל ההונדות שיכלת לקנות זאת כנראה הכי פחות מתאימה לשיפורים, ראיתי קומבינות טורבו על הונדות החל מתחילת שנות ה90 ועד לדגם שלפני הדגם שלך, חלקם היו כלים מטורפים, אם תצליח לעשות זאת בסיוויק 1.8 אתה כנראה תהיה הראשון בארץ. 

טורבו זה יפה, אח״כ תצטרך אינטרקולר, סעפת יניקה חדשה, צמת חוטים ולהתאים מפת ניהול מנוע חדשה לגמרי.

אבל קודם תמצא מישהו בארץ שיסכים לעשות את כל זה ויראה לך שכבר עשה זאת בעבר.

התחושה שלי היא שכנראה אין קיטים ל1.8 בגלל שזה מורכב מדי או לא אפשרי.

אח״כ מתישהו תצטרך לעבור טסט ואם חשבת שהשיפור נשמע כמו בלאגן חכה תראה את הפנים של הבוחן במכון הרישוי.

אם כסף זה לא הבעיה תקנה 1.5 טורבו (רצוי גיר ידני בגלל שהרציף מסרס אותה) תכנס לרפלש-טים שמתעסקים בהונדות ותוציא אותה עם 220 כ״ס ו35 קג״מ אחרי סטייג 1.

אגב הם עשו מפות ניהול מנוע גם להונדות אומוספריות, שווה לך לפנות אליהם בכל מקרה...

https://www.facebook.com/ReflashTeamIL/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Roycohen1979 כתב:

התחושה שלי היא שכנראה אין קיטים ל1.8 בגלל שזה מורכב מדי או לא אפשרי.

הסיבה העיקרית היא כי אין היגיון כלכלי.

הרכב עמוס חיישנים (כמו כל רכב מודרני) , מעבר לStand alone הוא לא טריוויאלי (ולא יעבור תקינה בכמעט אף מדינה - גם לא בארה״ב - כי זה לא יעבור בדיקות זיהום וטסט שכוללות OBD2 rediness שהפך לסיפור עצום במיוחד אחרי כל הבלאגן עם VW וDefeat devices - כל המחשבי Aftermarket הורידו כל אופציה של דיווח OBD2 בערך) והמחשב המקורי כנראה לא ״גמיש״ מספיק (יש מחשבים שכן , ראה ערך קיטים של טורבו וסופרצ׳ארג׳ר לBRZ).

וקיימים דגמים ספורטיבים / עם טורבו מקורי מהמפעל שההפרש עלות אליהם הוא משמעותית פחות מכל קיט טורבו בשוק.

זה גורם למצב שחברות לא ישקיעו את הפיתוח כדי למכור קיט טורבו סביר בבין 3 ל5 אלף דולר.

20 אלף זה אגב סכום מאוד אופטימי לדעתי לבנות קיט טורבו בארץ - כולל זה שהוא יסע (לא רק חלקים אלא להגיע אשכרה לרכב נוסע בסוף)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

רבים ממנועי אלה (r18) הונחו טורבו בעולם. אתה יכול לקנות סעפות טורבו תמורת 100 דולר ב- eBay, וייתכן שישנן ערכות קירור בין-איכותיות בספק. הבעיה הגדולה ביותר עם מנוע זה היא תכנות ה- ECU. אנשים אוהבים להשתמש ב"הונדטה "אבל הם לא תומכים באזרח האירופי (r18). אז ראשית מצא טיונר ואז בדוק אם העלות הגיונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהוא יכול למכור את זה במחיר 50, וה -1.5 טורבו הזול ביותר שראיתי מופיע מעל 90. בכל זאת אני מסכים הרבה יותר זול לשדרג את המכונית החדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.12.2020 בשעה 09:13, almoniyot כתב:

אני לא חושב שהוא יכול למכור את זה במחיר 50, וה -1.5 טורבו הזול ביותר שראיתי מופיע מעל 90. בכל זאת אני מסכים הרבה יותר זול לשדרג את המכונית החדשה יותר.

ברור שלא, נתתי דוגמא מהראש

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה עד לא מיזמן  סיוויק 2011 (לזיכרוני ) שהותקן לה טורבו

הרכב לא היה חופר את הכביש כמו הדור של שנות ה 90 

יכול להיות שהגיר האוטומט סירס אותו מאוד.

בקיצור הגיר לא שרד !!! וגם המנוע התחיל להרגיש עייף.

השקעה מיותרת - עד מאכזבת - הרבה תקלות +הרבה כאב ראש+ בעיות חוקיות\טסט 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו פרוייקט של אנשים שלא ממש מבינים מה הם עושים.
א.ב. זה להתאים גיר לתפוקה של המנוע (או להיפך).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...