Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ גיר בניסן מיקרה 2013

Neria g
שימו לב! השרשור הזה בן 1244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ברשותי ניסן מיקרה אוטומט 2013 עם 77,000 ק"מ

כרגע הרכב רועד בפרקינג. ובעליות במידה ואני מאיץ מהר האוטו מתחיל לרעוד ואז צריך לשחרר רגל מהגז ולהאיץ בצורה יותר איטית.

הגעתי למוסך ואמרו לי שיש בעיה בגיר. תקלה מוכרת בדגם הזה.

האם יש דחיפות להחליף/לשפץ את הגיר מהבחינה של בעיה גוררת עוד בעיה וכן הלאה או שעדיף פשוט להמשיך כרגיל עד שהגיר ימות?

במידה והחלטתי לתקן מה עדיף לשפץ או להחליף?

החלפה של גיר יש הימור לא קטן שהגיר החדש גם לא טוב ואחרי הכל זה בעיה שיש לניסן מיקרה בכללי עם הגירים כך שהסיכויים לגיר תקול עולים מצד שני שיפוץ שאני לא יודע עד כמה הוא יעיל ויכול להחזיק לאורך זמן אז אם יש מישהו שמבין אשמח להכוונה מה עדיף וכמה השיפוץ של הגיר אמין.

והאם יש בעיה מבחינה בטיחותית לסוע עם גיר תקול אם כן מהי?

בנוסף מה הטווח מחירים של שיפוץ גיר? עד עכשיו ההצעות שקיבלתי היו בסביבות 5000₪

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש לקבל חוות דעת נוספת על הבעיה, הצעת מחיר וכו', אצל צדוק

ב"מרכז הגירים" שברח' בעלי המלאכה 9 א.ת תלפיות ירושלים,

טל' 02-6792019 או 050-5322123.

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העזרה 

אבל לפני שאני רץ לתקן השאלה שלי אם בגדול עדיף לי לחכות שהגיר ימות? ובכללי לשמוע חוות דעת מאנשים שמבינים בעניין או אנשים שהייתה להם בעיה דומה ולשמוע מה ההמלצה בסופו של דבר כל מוסך מספר לי משהו אחר על פי אינטרס כזה או אחר ומדובר פה על לא מעט כסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב2013 יש מיקרות לפני ואחרי מתיחת פנים,איזה דגם לך יש?

האם שאלתי איך הרעידות קשורות לגיר?

כאשר יש רעידות בפרקינג וניוטרל מה הסלד?

עריכה אחרונה על ידי levy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הוא לפני המתיחת פנים 

סלד רגיל על 1000 

בהתחלה חשבתי שזה תושבת מנוע שהייתה שחוקה כבר והחלפתי את התושבת אבל הבעיה לא נפתרה 

לקחתי את האוטו למוסך חיברו למחשב ואמרו שהבעיה בגיר ואמרו לא לטפל כי זה יקר ופשוט לחכות שהגיר ימות

אני לא שקט עם ההחלטה להשאיר את זה ככה כי אני לא יודע מה ההשלכות מבחינה בטיחותית ומהבחינה של נזק גורר נזק ולכן החלטתי להתייעץ פה בפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך את קוד התקלה,ממליץ לך להעלות ולקבל חוות דעת נוספת עליו כאן.

בגדול,אם באמת התקלה בסופו של יום בגיר היא אכן יקרה וגם מעט מסובכת- מדובר בגיר רציף,שרוב מכוני הגירים לא מתקנים-אם מפאת חוסר ידע/מקצועיות או אם מחוסר רצון להתעסק ובמצב העניינים הזה,מביאים גיר מיבואן גירים כמו שלמה נאור/איתי מוטורס,מרכיבים ושלום על ישראל.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Neria g כתב:

הדגם הוא לפני המתיחת פנים 

סלד רגיל על 1000 

בהתחלה חשבתי שזה תושבת מנוע שהייתה שחוקה כבר והחלפתי את התושבת אבל הבעיה לא נפתרה 

לקחתי את האוטו למוסך חיברו למחשב ואמרו שהבעיה בגיר ואמרו לא לטפל כי זה יקר ופשוט לחכות שהגיר ימות

אני לא שקט עם ההחלטה להשאיר את זה ככה כי אני לא יודע מה ההשלכות מבחינה בטיחותית ומהבחינה של נזק גורר נזק ולכן החלטתי להתייעץ פה בפורום

אחרי מתיחת הפנים הרכב קיבל גיר טוב יותר.

יש מספר תושבות,השאלה איפה הוחלף?

קודם צריך להבין איפה הבעיה בגיר יחסית לא נסעת הרבה והחלקים בגיר אמורים להיות במצב טוב.

האם גם בניוטרל יש רעידות?

עריכה אחרונה על ידי levy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...