Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ווי-פיי קבוע ברכב (3 רכבים בעייה זהה)

אמיר ש
שימו לב! השרשור הזה בן 1244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום כולם

ב 3 מכוניות יש לי דונגל עם סים שמתאים ל usb

(הונדה crv, קאיה נירו חדשה מהליסינג, טויוטה רנאקס חביבה)

הבעייה היא שהדונגל מקבל מתח עם הסוויץ ולוקח לו בערך כדקה שלמה לעלות.

ברור שאם רוצים לכוון וויז זה רק אחרי שיש רשת אלחוטית וזה ,בעדינות, לפעמים מעצבן.

האפשרויות שאני מכיר:

לקחת רשת אלחוטית מהטלפון הוטספוט-לא מעוניין.

לעבוד עם אנדרואידauto לא מעוניין

ועכשיו השאלות לנכבדי:

האם בטיחותי לקחת מתח קבוע ולחבר לדונגל?

... גם שהרכב בחנייה ללא שימוש, כמה חשמל הוא צורך....?

חשבתי גם לקחת טלפון ישן לדוגמא גלקסי 3 שיש לו הוטספוט ולהפעיל אותו קבוע כך שבזמן שהרכב לא בשימוש הטלפון ימשיך לעבוד על הסוללה שלו

מה שמפחיד אותי בפתרון זה ששמעתי שלפעמים סוללות של ניידים מתנפחות ואף נדלקות....

אשמח לדעתכם , ואם יש לכם רעיון נא שתפו

תודה רבה

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לחבר דרך סוללת גיבוי לטלפון או כמו שאמרת לחבר לקו קבוע ולא דרך סוויצ׳, צריך לבדוק כמה הדונגל צורך כדי לא לגמור את המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה
אך כדי לעשות זאת צריך גם ב crvוגם בטויוטה להחליף מערכות.
בנירו זה קיים אך לחבר כבל לטלפון במיוחד שהחיים הם כמו מכונת כביסה בשלב הסחיטה (ואני מתאר לעצמי שאני לא לבד בקטע) פחות מעניין.
הדונגל קיים...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם יש במערכת מקום להכניס את הסים ישירות (יש את זה באיוניק), ואם כן, תחסוך מעצמך את ההתעסקות עם הדונגל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאתה לא רוצה להשתמש בנקודה חמה של הפלאפון בגלל שאתה לא רוצה להתעסק כל פעם להפעיל אותה, אמת?

אם כן, אז יש פתרון. אם הפלאפון שלך תומך nfc, אז ניתן לרכוש סט מדבקות nfc ולקנפג את הפלאפון שיפעיל נקודה חמה (והגדרות נוספות על פי בחירה) בכל פעם שהוא ליד אחת המדבקות הללו. כך כל פעם תכנס לרכב ותשים את הפלאפון בתושבת שלו, המכשיר יעבור בעצמו למצב ׳רכב׳ עם כל ההגדרות שקבעת.

• אהבתי 1
  • מעניין 2

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...