Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בניה דופן כפולה לצורך התקנה חדשה של מגברים ומכשיר DSP

Dani Cohen
שימו לב! השרשור הזה בן 1246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לחברי הפורום, אתמול התבצע בניה לדופן כפול בצד האחורי של הרכב ( במקום גלגל רזרבי ), והתקנה של מגברים, רמקולים חדשים במקום אלו שנשרפו ( כתוצאה של התקנה רשלנית ללא כבל מיוחד לרכבי STOP  & START, אשר גרם לניתוק זרם החשמל ו - " רעשי פיצוצים " שבתורם גרמו נזק למעבדים של מכשיר DSP, מגברים ושריפת רמקולים.

מצורפות תמונות של ההתקנה החדשה : DSP של HELIX 3 , מגבר  ZAPCO 200.4 רמקולים של פוקאל . בנייה של מתקין מעולה עם המון ניסיון ורצון לעבוד. ההתקנה לא הסתימה לכן לא נכתבו המון פרטים חשובים שיכתבו בהמשך.107.jpg.a2de323cbfe99e62b3a4d5be466d85cf.jpg118.jpg.c426e8c0b1e641667d4cb17292ddff75.jpg114.thumb.jpg.f30079a0ff9392f0f51b5b56a8294435.jpg116.thumb.jpg.bfe964132861998cf1c344385fa60fca.jpg  

• אהבתי 1
  • מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שיצאת אצלו בחוויה יותר טובה כי אצלי החוויה היית על הפנים, זוועה, בסטודיו אספיאל

בכל מקרה נראה טוב תתחדש :)

• רעיון טוב! 1

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, kalmangar כתב:

מקווה שיצאת אצלו בחוויה יותר טובה כי אצלי החוויה היית על הפנים, זוועה, בסטודיו אספיאל

בכל מקרה נראה טוב תתחדש :)

תודה על הפירגון חבר יקר KALMANGAR, אכן אני מאוד מרוצה מההתקנה אצל VOVA מסטודיו SPL. עבד איתו עוד בחור מאוד נחמד בשם מקס, שהוא מהנדס מכונות. כפי שניתן לראות אין מה להשוות בין ההתקנה של VOVA להתקנה של יבואן מוכר בפורום, שכל הפרטים וההתנהלות יפורסמו בעתיד. ההתקנה לא הסתיימה יש עוד מספר דברים שצריך לסיים. בנוסף עזר לי בחור מאוד נחמד ומקצועי בשם שמעון מ - ESIMPEX בהגדרות ראשונות של מכשיר DSP של HELIX. בשעה 21.00 בערב, זה רק מוכיח את המחוייבות של יבואן למתקין שלו שקונה ציוד ממנו !!                                                                                                                                                                                        

בכל אופן הינה כמה תמונות של ההתקנה ששילמתי עליה יותר מ - 2100 ש"ח !! אם זאת " התקנה " תשפטו אתם  097.thumb.jpg.7c5e78185bbfcde899c659132221da84.jpg097.thumb.jpg.7c5e78185bbfcde899c659132221da84.jpg

091.jpg

093.jpg

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני תתחדש, חשוב שבסופו של דבר יצאת מרוצה וקיבלת בדיוק את מה שדרשת. על הדרך גם עלית ברמת הרכיבים, אחד החלקים החשובים בבניית מערכת שמע היא התאמת הרכיבים לדרישות הלקוח ולא מכירה אוטומטית של ציוד.

עריכה אחרונה על ידי alpine
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, alpine כתב:

דני תתחדש, חשוב שבסופו של דבר יצאת מרוצה וקיבלת בדיוק את מה שדרשת. על הדרך גם עלית ברמת הרכיבים, אחד החלקים החשובים בבניית מערכת שמע היא התאמת הרכיבים לדרישות הלקוח ולא מכירה אוטומטית של ציוד.

תודה לך ALPINE על הברכות. אני מבקש לכתוב ולהגיב כאדם פרטי שרצה ועדיין רוצה לשמוע מוזיקה באיכות סבירה עד טובה.

בתחילת הדרך בחודש אוקטובר 2019 נגשתי ליוסי אלפיין מעלית קאר לקבל הצעה להתקין מערכת שמע " סבירה " ממוצעת. האמת שהמחיר שהוא דרש נראה לי גבוה.

אני כאדם פרטי ולקוח יכול לכתוב היום, לאחר שהוצאתי כפול כסף ממה שיוסי ביקש ( כל פעם 2000 ש"ח עד 5000 ש"ח ) אצל כל מיני מתקינים למיניהם, כולל כל מה מה שעברתי מאות שעות של המתנה להתקנות, יסורים, עוגמת נפש וסבל רב, הייתי משלם היום ליוסי בדיעבד גם כפול ממה שהוא ביקש עבור ציוד והתקנה, בתחילת הדרך.

ואני יודע היום וגם בטוח שהייתי יוצא מרוצה מאוד !!

כן, אני שילמתי הרבה כסף עבור " דמי לימוד " בתחום האודיו והתקנות, ואני יכול לכתוב ולהצהיר שאילו הייתי יכול להחזיר את הזמן או את הגלגל לאחור, הייתי משלם ליוסי אלפיין את המחיר שביקש וגם מוסיף כסף, על מנת לקבל עבודה מקצועית וטובה.

אכן יש גם מתקינים נוספים מקצועיים וטובים ( לדוגמה עבורי דני מדרייב קלאב בנצרת עלית שלצערי סגר את העסק ), אבל הרבה " מתקינים " לצערי אינם מקצועיים ו/או לא רוצים להשקיע בעבודה על הרכב, חוסכים בחומרים איכותיים, בסוף הלקוח משלם את המחיר של האכזבה תסכול עוגמת נפש, וכן עלויות כספיות הרבה יותר גבוהות בסופו של דבר.

אני את הלקח שלי למדתי !    

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמר כל חובב אודיאו אי פעם, את הדרך הזאת הרבה עוברים לא רק אתה, ויש לך יותר מזל משכל שיצאת מוובה מרוצה זה יום אבטל יום באסל.

דא גם אצל יוסי גם אצל דניאל וגם אצל ישראל שהמלצתי לך היו עושים עבודה ברמה יותר טובה לטעמי לפחות סידור כבלים אסטתי יותר לעין לא נראה שהשקיעו שם יותר מדי זמן,

אבל זה עדיף על המצב הקודם וזה בסדר גמור, פשוט זה כבר דקדקנות שלי חשובה,לא לכל אחד.   

אמרצי ליוסי רכב הבא שאני קונה חלק מהמחיר של האוטו מבחינתי זה ההתקנה אצלו אני מחשב את זה ושואל אותו לפני, ורק אחכ קונה אוטו ודוך אליו.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...