Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הניאגרה מטפטפת- ישראל מתייבשת,מחפש חלק פלסטיק בניאגרה פלאסון

ModChiP
שימו לב! השרשור הזה בן 1269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצוף של פלאסון, כל כמה שנים צריך להחליף לו גומיה, עובד טוב בדרך כלל, לאחרונה שמתי לב שהמים בורחים לתוך האסלה מהניאגרה, החלפתי את הגומיה התחתונה ואת הגומיה של המצוף אבל הבעיה לא נפתרה, בהחלפה שמתי לב שהפלסטיק הקטן הזה שבור, אני לא יודע כמה הוא קריטי, הבעיה שהמים בורחים מהמנגנון של המצוף דרך חריר קטן בצד שמאל(מקביל למצוף עצמו).

בסוף כשבורחים מספיק מים, המים מתחילים לברוח דרך המוט של המנגנון שמוריד את המים.

הגומיה החדשה ששמתי נגזרה כמעט לחלוטין, אני חושש שזה אולי בגלל שהגומיה לא מספיק איכותית, הרגישה לי קצת קשיחה.

29480072_WhatsAppImage2020-10-29at09_25.06(1).thumb.jpeg.b54cf7217cd2d684de87a4b2da35ace8.jpeg385048586_WhatsAppImage2020-10-29at09_25.06(2).thumb.jpeg.dc5088e9efe672b9ccfc11e77abab2c9.jpeg1799308802_WhatsAppImage2020-10-29at09_25_06.thumb.jpeg.6e854ccbf0a384f0cd308fca764b9f73.jpeg

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה מצוף חדש ושלום על ישראל.

• רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה זה בהכרח חתיכת הפלסטיק הזו?

2 הזיזי פלסטיק זה לא רק כדי לכוונן את החור?

יש מדפסת תלת מימד ורצון לתקן בלי לקנות אף חלק, אני פשוט לא מצליח להבין את העיקרון של המצוף הזה, למה יש עוד חור בצד שמאל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי יש ניאגרה כזו, אני פשוט לא מצליח להבין בידיוק מה הבעיה?

במנגנון הזה יש שתי אפשרויות לבריחת מים:

*הגומייה הגדולה בתחתית מתיישנת ודורשת החלפה.

*הגומיה בתוך שסתום כניסת המים מתיישן ולכן המצוף לא מפסיק לחלוטין את כניסת המים ולאחר מס' שעות המים עולים ועוברים את הגובה של העמוד המרכזי וזורמים דרכו לאסלה.

אז מה בידיוק אצלך הסיבה לבריחת המים?
תוכל לסמן את מיקום טבעת הפלסטיק הזו בתמונה? שאוכל להיסתכל אצלי.
* בידיוק חודש שעבר שמתי לב שהאום הגדול בכניסת המים שמחזיק את המצוף/שסתום מבחוץ נישבר והמים זרמו מבחוץ, כמה דקות משחק בסוליד ועוד כשעה הדפסה הדפסתי אום תואם חדש חח :-).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה פותח את המנגנון ומחליף את הגומיה, הטבעת פלסטיק היא מה שמחזיק את הגומיה.

יש 2 זיזים על הטבעת פלסטיק. זיז אחד שבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...