Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה run-x ומאזדה 3 2.0 אחרי 200000 קמ??

Wily
שימו לב! השרשור הזה בן 1266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי 

אני מחפש רכב בין 12000-18000שח. חשבתי בהתחלה על קטן וחסכוני(i10,מיקרה,אלטו) ואז הבנתי שהפנים המשעמם שלהם ובעיקר הגלגלים/צמיגים שגורמת לנסיעה בכביש מהיר לפחות מפנקת לא בשבילי. אז חשבתי על mazda3 2.0 2005-2008  או

טויוטה run-x 2005-2006, רוב המכוניות בשנים אלו עם מלא קמ (המאזדות 2.0 גם מוצאות בעיקר יד רביעית בממוצע). השאלה- כמה זמן התעסקות והשקעה כלכלית עקח ממני אחד מהרכבים האלו? (האם לחזור לחפש קטן וחסכוני). ובעיקר כמה הן צורכות בלחיצה על הגז מנסיונכם

🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא הבנתי שאלות מהסוג הזה. 

יכולה להיות מאזדה עם 200 אלף מטופלת לפי הספר שבדיוק יום לפני עברה טיפול גדול ואז לא תצטרך להשקיע בה הרבה. 

ויכולה להיות מאזדה עם 200 אלף שמטופלת כול עשור, ואז תצטרך שם להחליף חצי רכב.

אי אפשר להגיד לך שום דבר על הרכב עם 200 אלף מבלי לראות רכב ספציפי. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לפנות לסגנון הסופרמיני, יותר יציבות מהמיני. נניח איביזה או קליאו. ותקבל שנתון מתקדם יותר.

אלא אם כן יש היסטוריה מסודרת, ואז גם ישן יכול להשתלם. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, davemustaine87 כתב:

אף פעם לא הבנתי שאלות מהסוג הזה. 

יכולה להיות מאזדה עם 200 אלף מטופלת לפי הספר שבדיוק יום לפני עברה טיפול גדול ואז לא תצטרך להשקיע בה הרבה. 

ויכולה להיות מאזדה עם 200 אלף שמטופלת כול עשור, ואז תצטרך שם להחליף חצי רכב.

אי אפשר להגיד לך שום דבר על הרכב עם 200 אלף מבלי לראות רכב ספציפי. 

אכן צריך לראות את הרכב. אבל הכוונה בממוצע האם קורה שהולך מנוע הרבה בקילומטרז הזה.  או האם נכון שהטויוטה תחזיק יותר בממוצע🙏🏻

לפני שעתיים, dotan123 כתב:

בסכומים כאו עדיף שתנסה לרכוש רכב כמה שיותר חדש, רכב בן 12-15 זה הימור לא קטן. 

🙏🏻🙏🏻

לפני שעתיים, המחליף כתב:

ממליץ לך לפנות לסגנון הסופרמיני, יותר יציבות מהמיני. נניח איביזה או קליאו. ותקבל שנתון מתקדם יותר.

אלא אם כן יש היסטוריה מסודרת, ואז גם ישן יכול להשתלם. בהצלחה.

ההצע למכירה באלו גם כומד ברובו על מכוניות עם מעל 160000 קמ.  ופחות סומך על הספרדיה והצרפתיה מהחינת אמינות.   🙏🏻

אשמח לעוד חוות דעת מניסיון🙏🏻

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, Wily כתב:

אכן צריך לראות את הרכב. אבל הכוונה בממוצע האם קורה שהולך מנוע הרבה בקילומטרז הזה.  או האם נכון שהטויוטה תחזיק יותר בממוצע🙏🏻

לא קורה הרבה שהולך מנוע, אבל יכול לקרות הרבה שילכו דברים אחרים ואתה יכול למצוא את עצמך בקלות מוציאכמה אלפים

בקיצור, אם אתה מתייחס לממוצע כללי לרכבים כאלו, אז ברובם הם על הפנים. 

אני לא הייתי מציע לך לקנות אחת כזאת, לא בתקציב הזה בכול אופן, אבל אם בכול מקרה אתה רוצה, אז קח בחשבון הוצאות של כמה אלפים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, davemustaine87 כתב:

לא קורה הרבה שהולך מנוע, אבל יכול לקרות הרבה שילכו דברים אחרים ואתה יכול למצוא את עצמך בקלות מוציאכמה אלפים

בקיצור, אם אתה מתייחס לממוצע כללי לרכבים כאלו, אז ברובם הם על הפנים. 

אני לא הייתי מציע לך לקנות אחת כזאת, לא בתקציב הזה בכול אופן, אבל אם בכול מקרה אתה רוצה, אז קח בחשבון הוצאות של כמה אלפים. 

תודה רבה🙏🏻

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בשנתונים האלה הייתי מעדיף את מאזדה 3 על קורולה מבחינת אמינות המנוע.
ואם אין צורך ברכב משפחתי, אז מאזדה 2, או סוזוקי סוויפט.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Wily כתב:

ההצע למכירה באלו גם כומד ברובו על מכוניות עם מעל 160000 קמ.  ופחות סומך על הספרדיה והצרפתיה מהחינת אמינות.   🙏🏻

אשמח לעוד חוות דעת מניסיון

לדעתי תוכל לקנות מאזדה 2 אם חשוב לך יפנית, חזקה (יחסית) ובתקציב סביר לשנתונים 10-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ראנקס, אז רק משנתונים 2005 עד 2007 בגלל שידרוג המנוע שהייה בעייתי עד 2005 (לא יודע בדיוק מתי ב2005, אז אישית כשחיפשתי העדפתי להתרכז ב2006-2007).

הראנקס שלי נושקת ל180K ק"מ ומראה אמינות מופתית בשמונה השנים שהיא אצלי.

לאשתי הייתה בזמנו מזדה 323 שמכרנו עם מעל 220K ק"מ גם כן ללא בעיות.

כמובן שהרכבים מטופלים כל שנה. 

לגבי צריכת הדלק - אצלי 11.5 ק"מ לליטר בנסועה מעורבת 50/50 עירוני - ביו עירוני.

עריכה אחרונה על ידי A_lex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא נעול תבדוק מיצובישי לאנסר 2006-2009 אמינה למופת.

לדוגמא היה לי יונדאי 99 בת 18 קניתי עם 230000 ק"מ עשיתי 70000 בשנתיים בלי להרים מכסה מנוע. בנסיעה לא רגועה כלל.

אין בזה כללים צריך לבדוק היטיב גם את האוטו וגם את המוכר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתייחס לשאלה שלך בקשר לקורולה ולמזדה

מזדה מנוע 2 ליטר הרבה הרבה מחלות, כנראה גיר בקרוב ילך (מחלה של הרכב) ויהיה לו מלא בלאי וצריכת דלק מאוד גבוהה(יש לי אחת כזאת בבית)

הטויוטה ככל הנראה תהיה יותר אמינה, אם כי יש לה מחלה של צריכת שמן ובוצה במנוע, הרכב אמין מאוד יש לחבר שלי אחת כזאת עם 220 אלף ועדיין נוסעת ממש טוב שנת 2003.

בכל מקרה כמו שאמרו לך פה קח רכב כמה שיותר חדש 

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, צפוניאא כתב:

אם אתה לא נעול תבדוק מיצובישי לאנסר 2006-2009 אמינה למופת.

יש פה שני דגמים שונים: הקלאסיק  (2004-2008) שהיא מאוד אמינה ועגלתית אם טופלה כראוי, ב-2008 היה דגם מחליף עם מנוע 1.5 שמשודך לתיבה פלנטרית 4 היל' כמו הדגם היוצא, ומנוע 1.8 עם 140 כ"ס שמשודך לתיבה רציפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...