Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון קליל של פנס אחורי, מחיר מוגזם או לא?

מיקולי
שימו לב! השרשור הזה בן 1247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לי ספק שהרגשת שזה לא בסדר - עובדה שפירסמת את הפוסט. הארנק אצלך ובכל זאת שילמת. לא לקחו ממך מראש. אני מניח.

עדיף לעלות פוסט לפני ולברר אם מרגישים שלא מבינים כלום. או לברר ולספר מה ההצעה והאם היא סבירה.

בקיצור תפנים. זו לא עקיצה אלא יקרן ופרייאר. אלא אם כן יש לך תעוד שאמר שעשה משהו ולא עשה או עשה משהו אחר.

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, מיקולי כתב:

שאלתי את בעל המוסך זו עבודה של 600 שקל 15 דקות ראיתי בדיוק מה עשיתם לרכב התשובה שלו הייתה שיש לו עובד מקצועי וכן 15 דקות זה הזמן של העובד המקצועי שלו במקום אחר זה היה לוקח שעתיים.

כנס לגוגל מפות, תחפש את שם המוסך ותכתוב ביקורת.

ככה זה יעזור לאחרים עם ללכת למוסך הזה או לא

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.10.2020 בשעה 15:07, מיקולי כתב:

תיקון קליל של פנס אחורי (מחזיר אור)לדעתי רק הוחזר למקום ועשו טובה שהעבירו מטלית עם פוליש על השריטות  שחלקן  נשארו זמן עבודה 15 דקות מחיר 600 ₪ מוגזם כן או לא.Screenshot_2020-10-27-12-54-04-963_com.whatsapp.thumb.jpg.677f77a68e7e7cbfde391447fc71905c.jpg

IMG_20201027_115708.jpg

אם זה אכן מדובר רק בעבודה הזאת המחיר ממש יקר ונפלת על שרלטן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, nathun כתב:

אני ממש לא אוהב את תופעת השיימינג, אבל מצד שני אשמח לדעת איזה מוסך זה כדי לא להיכנב אליו - כי זה בקלות יכול לקרות גם לי ולאישתי....

זה לא שיימינג, הוא סך כל פרסם את מה שקרה לו וסיפר זאת בתום לב. 

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אני לא מחפש לעשות רע לאף אחד ולא לבעל המוסך בגלל זה העלתי צילום של העבודה בלי שם של המוסך אני יכול לומר שכל מה שאמרתי כאן אמת אחד לאחד אני העליתי את הפוסט בגלל שיש כאן חוסר צדק כמו שאמרתי אני אכתוב שוב הגעתי עם הרכב למוסך לתקן חגורת בטיחות שלא חזרה למקום במסגרת האחריות של הרכב על הדרך הראיתי לבעל המוסך מכה שקרתה בגלל שהשכן לקח רוורס ופגע ברכב (הוא גם שילם לי בחזרה את ה600 ₪ השכן שפגע ברכב) בעל המוסך אמר צריך לפרק את הטמבון את כולו להדביק/להלחים את התושבת של הפנס להחזיר למקום ולהרכיב שוב את הטמבון ולעשות פוליש שיעלים את השריטות אמר זה יעלה 600 ₪ הסכמתי כי חשבתי שלפרק טמבון להחלים תושבת ולהחזיר שוב טמבון ולעשות פוליש זה סכום ריאלי אני הייתי בתוך חדר ההמתנה של המוסך וראיתי שלאחר שסיימו להחליף את חגורת הבטיחות התקווה שהייתה במסגרת האחריות של הרכב העלו את הרכב כל ליפט פירקו 4 ניטים או ברגים מהחלק הפנימי של הטמבון דחפו את הפנס לא יודע אם הדביקו או הלחימו באמת סגרו חזרה העבירו מטלית עם פוליש הורידו את הרכב כל זה לקח 15 דקות אמרתי לבעל המוסך שאני חושב שזה גזל היות ולא פירקו טמבון רק פתחו 4 ברגים והחזירו את פנס הערפל למקום וגם חלק מהשריטות עדין קיימות זו לא עבודה שמצדיקה 600 ₪ תשובתו הייתה שאני לא מבין כלום ויש לו עובד מקצועי שעשה את זה ב15 דקות ובמקום אחר זה היה לוקח שעתיים קיצר ניסה להצדיק את הסכום של ה600 ₪ שילמתי כי לא הייתה לי ברירה הייתי צריך להוציא את הרכב מה שכן אני לא אחזור לשם יותר כי זה ממש לא צודק לעשות דבר כזה אם היה בא ואומר תשמע אח שלי לא היה צורך בפירוק של הטמבון וזמן העבודה התקצר משמעותי אני לוקח לך שעת עבודה של מוסך כולל מע"מ לא הייתי מוציא מילה כי בתכלס בואו נודה הוא לא החליף שום חלק לא השתמש בחומרים יקרים למעט מעט דבק אם בכלל ואולי קצת משחה לפוליש ועבודה של 15 דקות זה לא מצדיק 600 ₪ 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Fraysa כתב:

זה לא שיימינג, הוא סך כל פרסם את מה שקרה לו וסיפר זאת בתום לב. 

לא אמרתי שהוא עשה שיימינג, הכוונה הייתה שאם הוא יפרסם את שם המוסך - כמו שביקשו פה בדיון - אז זה יהיה שיימינג.
משהו שאני לא אוהב מצד אחד, אבל מצד שני אני אשמח לא להיכנס למוסך הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, מיקולי כתב:

חברים אני לא מחפש לעשות רע לאף אחד ולא לבעל המוסך בגלל זה העלתי צילום של העבודה בלי שם של המוסך אני יכול לומר שכל מה שאמרתי כאן אמת אחד לאחד אני העליתי את הפוסט בגלל שיש כאן חוסר צדק כמו שאמרתי אני אכתוב שוב הגעתי עם הרכב למוסך לתקן חגורת בטיחות שלא חזרה למקום במסגרת האחריות של הרכב על הדרך הראיתי לבעל המוסך מכה שקרתה בגלל שהשכן לקח רוורס ופגע ברכב (הוא גם שילם לי בחזרה את ה600 ₪ השכן שפגע ברכב) בעל המוסך אמר צריך לפרק את הטמבון את כולו להדביק/להלחים את התושבת של הפנס להחזיר למקום ולהרכיב שוב את הטמבון ולעשות פוליש שיעלים את השריטות אמר זה יעלה 600 ₪ הסכמתי כי חשבתי שלפרק טמבון להחלים תושבת ולהחזיר שוב טמבון ולעשות פוליש זה סכום ריאלי אני הייתי בתוך חדר ההמתנה של המוסך וראיתי שלאחר שסיימו להחליף את חגורת הבטיחות התקווה שהייתה במסגרת האחריות של הרכב העלו את הרכב כל ליפט פירקו 4 ניטים או ברגים מהחלק הפנימי של הטמבון דחפו את הפנס לא יודע אם הדביקו או הלחימו באמת סגרו חזרה העבירו מטלית עם פוליש הורידו את הרכב כל זה לקח 15 דקות אמרתי לבעל המוסך שאני חושב שזה גזל היות ולא פירקו טמבון רק פתחו 4 ברגים והחזירו את פנס הערפל למקום וגם חלק מהשריטות עדין קיימות זו לא עבודה שמצדיקה 600 ₪ תשובתו הייתה שאני לא מבין כלום ויש לו עובד מקצועי שעשה את זה ב15 דקות ובמקום אחר זה היה לוקח שעתיים קיצר ניסה להצדיק את הסכום של ה600 ₪ שילמתי כי לא הייתה לי ברירה הייתי צריך להוציא את הרכב מה שכן אני לא אחזור לשם יותר כי זה ממש לא צודק לעשות דבר כזה אם היה בא ואומר תשמע אח שלי לא היה צורך בפירוק של הטמבון וזמן העבודה התקצר משמעותי אני לוקח לך שעת עבודה של מוסך כולל מע"מ לא הייתי מוציא מילה כי בתכלס בואו נודה הוא לא החליף שום חלק לא השתמש בחומרים יקרים למעט מעט דבק אם בכלל ואולי קצת משחה לפוליש ועבודה של 15 דקות זה לא מצדיק 600 ₪ 

אני לא יודע בן כמה אתה אבל...לא למדת פיסוק בבית ספר? זאת הייתה משימה בלתי אפשרית לקרוא את זה ולהבין בנשימה אחת.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יש ליקוי בפנס ערפל במאזדה הזאת.

גם אצלי אחרי חודש מהזמן שקבלנו את הרכב פנס ערפל אחד נכנס פנימה. 

תיקנתי את זה עם סופר 7 מהחלק הפנימי.

אחרי חודש זה קרה גם בצד השני.

אני מבחין בלא מעט מאזדות שהפנס הזה שקוע

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1247 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...