Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון קליל של פנס אחורי, מחיר מוגזם או לא?

מיקולי
שימו לב! השרשור הזה בן 1268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המוסכניק יכול לדרוש כל מחיר, זו האחריות שלך להבין אם זה כדאי וריאלי לגודל התיקון, לטעמי זה תיקון ב-5 שקלים, אפשר להוסיף טיפ של שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו חלטורה+עקיצה ב60 שניות (סליחה סליחה 15 דקות).

בפעם הבאה תבדוק מראש כמה אתה משלם ועל מה...

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם מותר לפרסם את שם המוסך לפי חוקי הפורום אבל אלה העובדות והתמונות מדברות בעד עצמן בהחלט לא מקרה נעים בכלל של עקיצה קלאסית אבל יש לציין שמנהל המוסך יודע לחרטט בצורה אלופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר מוגזם.

פוליש נקודתי שלקח לו אולי דקה-שתיים. והחזרת מחזיר אור למקום, דבר שלא מצריך שום פירוק של פלסטיקה או קליפסים\ברגים. מחזיר האור שלם ויושב טוב במקומו, או שה"אזניים" שלו שבורות והוא הוחזר למקום רק למראית עין? לרוב מדובר בחלק שברירי מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי במה סגרת איתו מראש.
אם הוא רק עשה פוליש והדביק פנס זה מוגזם, אבל אם הסכמת לזה מראש אז על מה אתה מתלונן?
לא מומלץ להיכנס למוסך ולהגיד 'תסדר לי', אלא 'כמה יעלה לסדר את זה'

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אבל באותה מידה שאתה סוגר עם בעל מקצוע על מחיר אתה סוגר איתו גם על העבודה עצמה.

אם נאמר לו שהעבודה כוללת א ב ג ועל זה המחיר X ובפועל נעשה רק א כי אין צורך ב-ב וג, למה שעדיין ישלם X? למה בכלל נאמר לו מראש שיש צורך ב-ב וג?

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי פונה למוסך ואומר לו שבמחשבה נוספת נראה לך שמה שנעשה אינו הגון.

אם לא מצליח הייתי פונה בתלונה לאיגוד המוסכים-

https://iga.org.il/תהליך-הטיפול/

סה"כ כבר הפסדת את מה ששולם ולכן אין לך באמת מה להפסיד.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נורא הצליח לעקוץ אותי הפסיד אותי בתור לקוח. אני אמור לעשות טיפול לרכב חודש הבא וגם הפסיד שיווק מפה לאוזן מעבר לזה כל יום לומדים משהו חדש תודה רבה לכולם על התשובות והעזרה יום מקסים לכולנו וסופ"ש נעים שוב תודה לכולם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, AndreyAK כתב:

לא נשמע הגיוני להוריד את הטמבון לסדר את הפנס, להחזיר את הטמבון ולעשות פוליש ב-15 דקות נפלת על סופרמן

בדיוק. רמת אמינות:

'וואע ואעע הרכב שלך שבר אותי היום.. נשרף המחשב מנוע אל תשאלי סיפור'

@מיקולי הייתי שמח אם תתן תמונה מהחלק הפנימי של הטמבון, תדחוף את הטלפון מלמטה ותצלם. נראה אם הדביקו שם את הפנס והתושבות אכן נשברו (זו בעיה שמתרחשת בפגיעה כזו כי זה פלסטיק שאין דרך לתקן אלא בהדבקה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אומרים למוסך תסדר לי, ואז נדהמים מהמחיר. שואלים כמה זה יעלה לסדר את הפנס, כמה עולה הכל כולל הכל.  

יכול לספר לך שאצלי נשרפה נורת איתות במראה, שאלתי כמה זה יעלה - אמרו 700 ש"ח (!). קניתי נורה חדשה והחלפתי לבד. יש מוסכים שאין להם בושה.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Mikelt89 כתב:

המוסכניק יכול לדרוש כל מחיר, זו האחריות שלך להבין אם זה כדאי וריאלי לגודל התיקון, לטעמי זה תיקון ב-5 שקלים, אפשר להוסיף טיפ של שקל.

זה לא מדוייק. אם הוא דורש מחיר X בגלל שהוא מעריך שהעבודה כרוכה בפירוק מספר דברים, ברגע שלא צריך לפרק את זה, הרי שחובה עליו לתקן את ההצעת מחיר שלו.

לפני 19 שעות, מיקולי כתב:

קיצר חירטט אותי בעל המוסך אמר שצריך לפרק את כל הטמבון של הרכב כי נשברה התושבת שמחזיקה את הפנס ערפל וצריך להדביק אותה ולהחזיר למקום את פנס הערפל ואמר שיעלים את השריטות עם פוליש עבד על הרכב 15 דקות ועקץ 600 שקל ועוד אמר לי הורדתי לך את המע"מ 600 כולל מע"מ.

לפני 19 שעות, מיקולי כתב:

שאלתי את בעל המוסך זו עבודה של 600 שקל 15 דקות ראיתי בדיוק מה עשיתם לרכב התשובה שלו הייתה שיש לו עובד מקצועי וכן 15 דקות זה הזמן של העובד המקצועי שלו במקום אחר זה היה לוקח שעתיים.

ברגע שמהות העבודה השתנתה ולא צריך לפרק טמבון, ההצעת מחיר הקודמת שלו למעשה מבוטלת. מה שהוא עשה זה גניבה.

אצלי היה משהו מאוד דומה.  הטמבון זז מהמקום, הפנס ערפל יצא. גם ככה הטמבון היה במצב לא משהו (אנשים נבלות שנכנסו בי בחניות, מאחורה, ומשני הצדדים). לא רציתי להשקיע כל עוד המצב סביר.

איכשהוא היייתי במוסך חשמל שלי לסדר משהו. רצה לסדר לי עם ברגים קודחים. אמרתי לא !

הדעתי לפחחיה שעובדת עם חברות ביטוח. היו ממש נחמדים למרות שהבינו שאני לא הולך להחליף טמבון כרגע.

אמר לפועל שלו לסדר לי. שאלתי כמה זה? אמר לי תן טיפ לפועל וסגרנו עניין. שאלתי כמה? אמר לי מה שבא לך.

שם לי בורג שמחזיק את הפנס ערפל במקום שלא רואים. החזיר את הטמבון למקום. הסביר שאסור אסור אסור לשים ברגים קודחים כדי להחזיק את הטמבון במקום כי בפעם הבאה כל הטמבון יקרע.

נתתי 100 שח לפועל ביד. על 15 דקות עבודה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיים הם בית ספר אתה צודק. תשמע אם הוא היה לוקח עבור שעת עבודה שזה 285 ₪ הייתי מקבל את זה כי אין הבדל בין רבע שעה או שעה שהרכב נמצא על הליפט אבל לא הוריד ונתן תירוץ שהעובד שלו מקצועי ועשה את ב15 דקות במקום בשעתיים בקיצר שיכנע את עצמו שזה בסדר לקחת 600 ₪ ולא 285 ₪

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...