Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב בתקציב של 85K 90K פלוס מינוס

מחפשרכב2
שימו לב! השרשור הזה בן 1273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש רכב שיהיה לו גובה כמו ג'יפון, בעדיפות שלא ירגיש ענק כמו ספורטאז' מכיון שלא צריך *כזה* הרבה מקום מאחורה, מערכות בטיחות חובה חובה חובה כי בכל זאת תינוק ברכב, צריכת דלק לא כל כך משנה לי כי אני לא נוסע הרבה, אוטומט, רכב לא חדש של 2020 ולא מוקדם יותר ממודל של 2017.

ממעבר על פוסטים אחרים כאן ראיתי המלצות לדברים שנשמעים דומה למה שאני מחפש כמו קיה נירו, ניסאן קאשקאי, פג'ו 3008.

האם יש עוד רכבים שאתם חושבים שיכולים להתאים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא יהיה גדול כמו ספורטאז׳, אבל 3008 ברשימה? נראה לי כמו אותה קטגוריה.
ודווקא אם נכנס לך ספורטאז׳ לתקציב - הוא עונה יפה לדרישות - מערכות בטיחות מלאות, פחות מעניין הדלק... כמו כן, סחירות ואמינות טובה.
בהנחה שאכן אלה כל הדרישות מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3008 ספציפית נכנס לי לאפשרויות כי יש לו באמת הרבה מערכות ואיבזור מאוד טוב, יותר מהאחרים. עדיין מבחינת גודל אני מעדיף קטן יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חייב ג׳יפון? אם כן, יש קטגוריה אחת למטה, גיפונים מבוססי סופר מיני - רנו קאפצ׳ור, פיג׳ו 2008, סיאט ארונה, מאזדה cx3 וכו׳
לדעתי ה-3008 רמה מעל, לא רק בגודל אלא בכלל באיכות הכללית ורמות האבזור האפשריות.

אם אתה נעול על ג׳יפון ואוהב את ה3008 לא רואה סיבה שלא תקנה אותה, ההבדלים בגודל הפיזי זניחים לענייני חניה או תמרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.10.2020 בשעה 10:32, Metronome כתב:

אתה חייב ג׳יפון? אם כן, יש קטגוריה אחת למטה, גיפונים מבוססי סופר מיני - רנו קאפצ׳ור, פיג׳ו 2008, סיאט ארונה, מאזדה cx3 וכו׳
לדעתי ה-3008 רמה מעל, לא רק בגודל אלא בכלל באיכות הכללית ורמות האבזור האפשריות.

אם אתה נעול על ג׳יפון ואוהב את ה3008 לא רואה סיבה שלא תקנה אותה, ההבדלים בגודל הפיזי זניחים לענייני חניה או תמרון.

לא בהכרח באמת ג'יפון. הכוונה יותר לרכב שיש לו יותר גובה מסדאן רגיל. פשוט לרוב הרכבים שהם גם יותר גבוהים וגם לא מפלצתיים הם ג'יפונים. אבל אם יש רכב שהוא לא בהכרח ג'יפון שמתאים לקטגוריה הזו של "רכב לא ענק עם גובה" אז זה גם מעולה

עריכה אחרונה על ידי מחפשרכב2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Metronome כתב:

סוזוקי איגניס? קטן, מראה גיפוני, בתקציב כחדש מהיבואן.

בתמונות הוא נראה די קטן.. נכנס כסא בטיחות עם שני נוסעים ליד מאחורה (גם אם קצת בצפיפות)?

לא משנה קבל ביטול. אין לו בכלל מערכות בטיחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Metronome כתב:

אוקיי.
קיה סטוניק, קטן, מראה גיפוני, מערכות בטיחות.
כחדש חורג מהתקציב, אז יד 2.

קטנה מידי ותא המטען גם יותר מידי קטן. הרפרנס שלי הוא קיה נירו אז מחפש בערך בגודל הזה. מההמלצות שהבאת בינתיים הסיאט ארונה נראית נחמד. רק באסה קצת שיחסית לנירו אין לה בקרת סטייה מנתיב ולא זיהוי דו גלגלי. אני לא בטוח אם אלה מערכות ששווה להשקיע בשבילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...