Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול יונדאי טוסון 2017

קובי ח.
שימו לב! השרשור הזה בן 1271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

רכשתי רכב מסוג יונדאי טוסון אופן סקיי מנוע 2000 בשנת 2017. אני מטפל במוסך מורשה . כל טיפול של 15 אלף או אחרי שנה אני אצלהם. ביום חמישי שעבר עברתי טיפול 45 אלף אחרי שנה מהטיפול הקודם למרות שהמד על 36 אלף קילומטר טיפול של 850 שקל הפך ל3200 שקל. אני לא נוסע הרבה עם הרכב, עירוני בלבד ,קילונטרז נמוך ועדיין כל שנה , ממש כל שנה מחליפים לי רפידות של ברקסים בטענה שנשחקו. הפעם הגדילו והחליפו לי צלחות .. כל מי שהתייעצתי איתו אמר לי שמשהו פה מסריח כולל בעלי רכב דומה . אני לא בא להאשים אף אחד ,אבל כל שנה להחליף רפידות ברקס והפעם גם צלחות וגם הרכב שמור עם בקושי 36 אלף קילומטר ... מה דעתכם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מוזר, שהרפידות והצלחות נשחקו במהירות כזאת.

מה אופי הנהיגה שלך (האצות/ בלימות חזקות)?

אני עם רפידות מקוריות 37 אלף ק''מ והן עדיין בחצי הדרך.

ביקשת לראות את החלפים שהחליפו, אם באמת נשחקו או שהאמנת להם וזהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל הקורונה יש שירות שבאים לקחת במיוחד ולהחזיר . לא הייתי נוכח במוסך

כמובן שביקשתי לשים את כל החלפים שהוחלפו בבגאז' והם היו לגמרי שחוקים.אם הם באמת שלי ? זה כבר עניין של אמון במוסך שלצערי אחרי הטיפול אני בבעייה מבחינת האמון .

פעמים קודמות ראיתי וכם הם נשחקו.

המנהל מוסך הסביר לי שבגלל שהמנוע הוא 2000 ואני נוסע כמעט רק בדרך עירונית אז יש האצות ושימוש רב בברקסים... לא יודע לא מבין בזה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...