Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב לסטודנט עד 70-80 אש"ח

Parkour_man
שימו לב! השרשור הזה בן 1277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!
מתחיל לימודים במכללה למנהל והולך לבצע נסיעות פעם בשבוע למכללה לפחות בתקופת הקורונה מטירת הכרמל. 

כרגע ברשותי יונדאי I-25 שעוברת לאחי שמשתחרר מצה"ל. 

התקציב שלי עוד בין 70-80 אש"ח עם חריגה באמת לגרד את ה90 אש"ח.

אני מחפש רכב חזק(חשוב לי אחרי I-25 להרגיש קצת כוח ויציאה לעקיפות בביטחון), חסכוני, עם מערכת בקרת שיוט לנסיעות הארוכות ובעצם מולטימדיה שבתקווה תתממשק עם APPLE CAR PLAY.

זהו בגדול, הרעיון הוא למכור את הרכב הזה בעוד כשנתיים-3 ולקנות סקודה אוקטביה VRS החדשה. 
אשמח לרעיונות שלכם! 

רז. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Parkour_man כתב:

לכל הדגמים הללו יש בקרת שיוט אדפטיבית ? 

אני לא בטוח...

תבדוק בהשוואת רכב של אתר ''אוטו'' שם תראה

https://www.auto.co.il/compare

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאף אחת מהם אין בקרת שיוט אדפטיבית. 

תצטרך להתפשר על משהו בדרישות שלך. 

יונדאי איוניק תענה על רוב הדרישות שלך, או הונדה סיוויק מהדור האחרון(לא בטוח בנוגע לתמיכה באפל קאר פליי). 

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי הבקרת שיוט, אבל אאודי A3 תתאים לך לדעתי, דוגמא https://www.yad2.co.il/s/c/my5hbjyt

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר דומה לאאודי a3 הזאת שתגיע בלי בקרת שיוט אדפטיבית וכנראה בלי מערכת שתומכת בcarplay הוא יכול למצוא גולף מסוף 2017-2018 שתכלול גם בקרת שיוט אדפטיבית וגם מערכת שתומכת בcar play/aa.

אני 17 אלף קילומטר ו9 חודשים עם הגולף וחייב להגיד שאני דיי מרוצה מהרכב.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט איביזה היא מהדגמים הכי זולים שמגיעים עם בקרת שיוט אדפטיבית.

היא לא מאוד חזקה אבל תהיה יותר זריזה מיונדאי I25. בכל הדגמים יש מערכת מולטימדיה לא רעה, בסטייל צריך לפתוח בתשלום את התמיכה באנדרואיד אוטו/אפל קאר פליי, ב-FR זה מגיע באופן סטנדרטי וגם גג פנורמי, ג'אנט 17 ומפתח חכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Mike808 כתב:

סיאט איביזה היא מהדגמים הכי זולים שמגיעים עם בקרת שיוט אדפטיבית.

היא לא מאוד חזקה אבל תהיה יותר זריזה מיונדאי I25. בכל הדגמים יש מערכת מולטימדיה לא רעה, בסטייל צריך לפתוח בתשלום את התמיכה באנדרואיד אוטו/אפל קאר פליי, ב-FR זה מגיע באופן סטנדרטי וגם גג פנורמי, ג'אנט 17 ומפתח חכם.

מה עם הונדה סיוויק 1.5 טורבו ? 
מהדגמים החדשים 2017-18 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני רואה סיוויק 1.5 תדרוש מתיחה קלה של התקציב אחרי החריגה.

אני לא ממש התחברתי, העיצוב החיצוני מאוד קיצוני לעומת היכולת, הגיר הרציף לא לטעמי ותא הנוסעים מאכזב מאוד.

היו עדויות בפורום על מערכת ניהול טיפולים שמקצרת את זמני החלפת השמן והטיפולים, אם אני זוכר נכון אז היה משתמש שמאס ברכב והחליף אותו ליונדאי i30.

מאזדה 3 מקבילה תהיה חלשה יותר ותחסיר אבזור בטיחות אבל מהנה ונוחה יותר, תא הנוסעים איכותי באופן משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט איביזה מהדור האחרון מרמת גימור סטייל ומעלה או סיאט ארונה.

לשתיהן בקרת שיוט אדפטיבית ומנוע שמשייט בנעימות בכבישים בינעירוניים בלי שום בעיה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...