Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת פג'ו 208 בעסקת "0 ק"מ"

Neus
שימו לב! השרשור הזה בן 1270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

רציתי לשמוע את דעתכם בנוגע לרכישת פג'ו 208 בעסקת "0 ק"מ". מחיר המחירון של פג'ו 208 בגירסת אקטיב 1.2 הוא כ-106K ש"ח, לעומת זאת-מצאתי את הרכב בעסקת "0 ק"מ" בכ-80K. מדובר בהנחה מאוד משמעותית ודי חריגה ביחס לשוק ה"0 ק"מ".

מה אני מפספס? מדוע ההנחה כה משמעותית והאם מדובר לדעתכם בעסקה משתלמת או ש"אליה וקוץ בה"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיסול מלאי של דגם מיושן שיצורו הופסק לפני שנה. 

המחליפה הושקה בארץ לפני כשבועיים. 

אבל עדיין מדובר במחיר זול לרכב לא רע בכלל. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות עד כה.

האם לדעתכם כדאי לחכות לתחילת 2021 (הרי אנו ממילא קרובים לסופה של השנה האזרחית)?

יתכן שעם החלפת השנה המחיר ירד אף יותר, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמות הרכבים לא גדולה. 

אם ישארו רכבים עד ינואר, הם יהיו לבטח בצבעים לא מבוקשים. המחיר לא בהכרח ירד. 

יש מצב גם שהרכבים כבר קיבלו רישוי 2020 וההמתנה רק תוריד מכדאיות העסקה. 

נ. ב

ישנם רכבים מדגם זה ביד2 מאנשים שזכו בהם בתוכנית המנויים של הפיס. שווה לנסות לצוד אחד כזה במחיר טוב. לפחות לא יהיה לו עבר ליסינג כשתרצה למכור או חס וחלילה במקרה מימוש ביטוח (תאונה, גניבה של הרכב). 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקנותאת ה-208 הקודמת מהיבואן ב-90, אז ההנחה לא כזו גדולה כמו שאתה חושב.

למרות שלשני הרכבים קוראים 208, זה רכב שונה לגמרי. אם תחשוב שלחדש קוראים 209 זה יכול לעזור. אין הרבה בסיס להשוואה ביניהם, וזה לגמרי בסדר להעדיף את החדשה כי היא חדשה יותר או את הישנה כי היא זולה משמעותית (40,000 ש"ח!).

אם אתה מחפש רכב חדש ב-80, זו כנראה עסקה לא רעה. במקביל, יש לך C3 (הגרסא הפחות מאובזרת) ב-81.5, אפשר גם לחשוב עליה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי עסקה יותר משתלמת מה208 החדשה שהמיר שלה התייקר ללא פופורציה,

מה שכן הC3 שנמכרת היא הדגם לאחר מתיחת הפנים ויש מצב שאכן היא תהווה עסקה יותר טובה (צריך להשוות את האבזור).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Neus כתב:

תודה על התגובות עד כה.

האם לדעתכם כדאי לחכות לתחילת 2021 (הרי אנו ממילא קרובים לסופה של השנה האזרחית)?

יתכן שעם החלפת השנה המחיר ירד אף יותר, לא?

לא בטוח.

הייתי ממתין להגעת גרסאות "הליסינג" של ה-208 החדשה (ACTIVE)  אשר צריכות להיות במחיר יותר אטרקטיבי מהרמות גימור שיש כרגע בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, llaavvii כתב:

לטעמי עסקה יותר משתלמת מה208 החדשה שהמיר שלה התייקר ללא פופורציה,

מה שכן הC3 שנמכרת היא הדגם לאחר מתיחת הפנים ויש מצב שאכן היא תהווה עסקה יותר טובה (צריך להשוות את האבזור).

הC3 זאת אופציה מעניינת האמת. אני רק מקווה שרמת האבזור של גירסת הליסינג תהיה אטרקטיבית מספיק.

לפני 8 שעות, Ragnar כתב:

לא בטוח.

הייתי ממתין להגעת גרסאות "הליסינג" של ה-208 החדשה (ACTIVE)  אשר צריכות להיות במחיר יותר אטרקטיבי מהרמות גימור שיש כרגע בארץ.

גירסאות הליסינג יעלו משמעותית פחות מהגירסא החדשה של ה-208?

לפני 22 שעות, pooh-bear כתב:

אפשר לקנותאת ה-208 הקודמת מהיבואן ב-90, אז ההנחה לא כזו גדולה כמו שאתה חושב.

למרות שלשני הרכבים קוראים 208, זה רכב שונה לגמרי. אם תחשוב שלחדש קוראים 209 זה יכול לעזור. אין הרבה בסיס להשוואה ביניהם, וזה לגמרי בסדר להעדיף את החדשה כי היא חדשה יותר או את הישנה כי היא זולה משמעותית (40,000 ש"ח!).

אם אתה מחפש רכב חדש ב-80, זו כנראה עסקה לא רעה. במקביל, יש לך C3 (הגרסא הפחות מאובזרת) ב-81.5, אפשר גם לחשוב עליה.

להבנתי-אם ההנחה קטנה מ14 אחוז אזי עסקת הרכישה מ0 ק"מ לא משתלמת ועדיף לקנות מהיבואן, תקן אותי אם אני טועה.

הבנתי שבדרך כלל בדצמבר יש כל מיני "מבצעים" של יבואנים שנפטרים מהמלאי של השנה החולפת, האם הבנתי נכון ואולי יש טעם לחכות לדצמבר?

עריכה אחרונה על ידי Neus
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Neus כתב:

להבנתי-אם ההנחה קטנה מ14 אחוז אזי עסקת הרכישה מ0 ק"מ לא משתלמת ועדיף לקנות מהיבואן, תקן אותי אם אני טועה.

אפשר להכנס פה לפירוט אין סופי של מהו מחיר מחירון, כמה הנחה אמור לקבל ליסינג אפס ק"מ, מה בין מחיר מבצע למחיר מחירון וכו' וכו'.

עזוב את זה.

השאלה היא נורא פשוטה: היום אתה משלם 10,000 ש"ח פחות. האם כשתמכור ההפרש בין רכב שקנית מהיבואן לרכב שקנית מליסינג אפס ק"מ יהיה גדול או קטן מ-10,000 ש"ח? אם הוא יהיה קטן, זה כנראה משתלם. אם הוא יהיה גדול זה כנראה ממש לא משתלם.

כאן כבר נכנס השיקול של כמה זמן תחזיק את הרכרב, כמה תסע בו, איך תטפל בו וכו'. לעניות דעתי, ככל שהרכב זול יותר מי שקונה אותו מתעניין הרבה יותר במצב המכאני שלו מאשר בהסטוריית הבעלויות שלו. כלומר, אם תחזיק את הרכב למשך 5 שנים ותשמור עליו טוב, יכול להיות שההפרש בינו לבין רכב דומה שנקנה מהיבואן (ונסע את אותה נסועה) יהיה יחסית שולי (בוודאי קטן מ-10,000 ש"ח). מצד שני, אם תחליט למכור את הרכב עוד שנה תספוג כנראה ירידת ערך מאוד גבוהה, כי הקונה יהיה כבר יד שלישית, ועוד מליסינג (לרכב בן שנה).

לפני שעה, Neus כתב:

הבנתי שבדרך כלל בדצמבר יש כל מיני "מבצעים" של יבואנים שנפטרים מהמלאי של השנה החולפת, האם הבנתי נכון ואולי יש טעם לחכות לדצמבר?

אני לא מאמין שבמקרה הזה יש עוד הרבה לאן לרדת. לדעתי המלאי יכול להגמר, או שישארו רק צבעים מסויימים או משהו. אם זה מה שאתה מחפש, לא הייתי מחכה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חוזר שוב ושוב במהלך השנים בפורום.

"ימי המבצעים" האלו של כלל היבואנים מגיעים כל פעם ב X זמן זה רוב הפעמים מבצעי סרק.

קונה "רציני" יכול בכל יום "רגיל" להגיע לאותם תנאי רכישה טובים פחות או טובים יותר.

נדירות הפעמים שיבואן חותך במחיר באופן משמעותי במסגרת מבצע ואם כן - בדר"כ הסיבה היא שדגם מחליף עומד בפתח.

פה אכן זה המצב, המחליפה כבר בארץ וזו כנראה הסיבה למחיר הנמוך והפתאומי, אין טעם אמיתי לחכות שהמחיר יימשיך לרדת.

זוכר שזה קרה עם הקליאו, שאחרי הרבה זמן שהוצעה סביב ה85, פתאום ירדה לזנות ונמכרה סביב ה65.

תוך שבוע-שבועיים המחירים ביד 2 עבור רכבים בני שנתיים-שלוש ירדו בעשירייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Neus כתב:

גירסאות הליסינג יעלו משמעותית פחות מהגירסא החדשה של ה-208?

בתאריך 24.10.2020 בשעה 23:45, pooh-bear כתב:

לא ניתן לדעת, אך אני מעריך שיהיה אטרקטיבי יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...