Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיבוב שני - רכב חדש עד 180K - ג'יפון\SUV להחלפת סיוויק טורבו

Super_T
שימו לב! השרשור הזה בן 1241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוסיף מהניסיון שלי.

סופרב 2009, קניתי אותה בת 3 והחזקתי שנתיים וחצי (30,000 קמ).

לקראת סוף תקופת האחריות לגיר בשעתו (נדמה לי 5 שנים), נדמה היה לי שהחלו כמה רעידות קלות במעבר מראשון לשני, הקלאצים הוחלפו עח היצרן (חושב שהמוסך יותר רצה לעשות את זה יותר ממני כי מרוויח על זה). חוץ מזה אפס תקלות.

בהקשר למוסך, היות שאתה מהקריות, ממליץ לך עם תבחר ברכב מהקבוצה, על מוסך המספנות (רשמי), פשוט נתנו לי שם שירות מדהים ואני מאמין שזול יותר מצמפיון חוף שמן. 

כיום נוסע כבר שנתיים וחצי באוקטביה 2018, רכב חברה, כבר עשיתי 60,000, אפס תקלות, מת על האוטו.

בגדול השילוב של tsi ו dsg פשוט מדהים בעיני.

• רעיון טוב! 1

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שעתיים, locus כתב:

מוסיף מהניסיון שלי.

סופרב 2009, קניתי אותה בת 3 והחזקתי שנתיים וחצי (30,000 קמ).

לקראת סוף תקופת האחריות לגיר בשעתו (נדמה לי 5 שנים), נדמה היה לי שהחלו כמה רעידות קלות במעבר מראשון לשני, הקלאצים הוחלפו עח היצרן (חושב שהמוסך יותר רצה לעשות את זה יותר ממני כי מרוויח על זה). חוץ מזה אפס תקלות.

בהקשר למוסך, היות שאתה מהקריות, ממליץ לך עם תבחר ברכב מהקבוצה, על מוסך המספנות (רשמי), פשוט נתנו לי שם שירות מדהים ואני מאמין שזול יותר מצמפיון חוף שמן. 

כיום נוסע כבר שנתיים וחצי באוקטביה 2018, רכב חברה, כבר עשיתי 60,000, אפס תקלות, מת על האוטו.

בגדול השילוב של tsi ו dsg פשוט מדהים בעיני.

המון תודה; אני באמת מנסה לקבל תמונת מצב על צ’מפיון מכמה שיותר אנשים והצעות מכמה שיותר אנשים… עד עכשיו הולך לא רע 😏🙏

עריכה אחרונה על ידי Super_T

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, locus כתב:

כדי שפותח השרשור יקבל תמונה אמיתית, האם היית רוכש רכב כזה מכספך הפרטי, לא כרכב חברה?

אנחנו כבר עם הרכב הרביעי והחמישי, כחדשים מהיצרן/יבואן (פרוט כמה פוסטים למעלה).

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה טובה.

כבר עשיתי את זה בעבר.

התשובה היא ממש כן.

כשעברתי אל הסקודה אוקטביה  מטויוטה קורולה 2015, הרגשתי שאני בסגמנת אחד גבוהה יותר.

הקלאטשים היום יותר אמינים מבעבר ובסוף גם הם מוצר שיש לו אורך חיים, מתישהו זה יהיה הגיוני שיצתרכו החלפה, וגם זה לא בעלות של 5 ספרות.

מבחינתי זה שווה.

אני נוסע מהר (לכאורה) ומאיץ מהר והרכב מציג אמינות מושלמת אחרי 60,000.

מאוד מרוצה גם ממערכות הבטיחות.

• אהבתי 1

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

קראתי את השירשור, יושב ומגרד את הראש. החלפת מצמד אחרי כמה עשרות אלפי ק"מ נחשב נורמלי וסביר? אתמול לקחתי רכב ממוסך אחרי החלפת מצמד - סיויק 5ד עם גיר רובוטי I-SHIFT בת 11 ועם 256000 ק"מ. מכונאי במקום אמר לי שהיה לו בדיוק אותו אוטו ומצמד החזיק 300K. אני מתחיל לחשוב על רכב חדש וצרכים שלי די דומים לאלה של טופיק סטרטר (חוץ מקילומטראז 23/25K בשנה). מה עלות של החלפת מצמד DSG? מעניין מה בן אדם קנה בסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת מצמד אחרי כמה עשרות קילומטרים זה לא נורמלי וסביר וזה לא קורה היום DSG.

מצד שני גם החלפה רק ב-250-300 אלף קילומטרים זה דיי חריג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף להמלצה על ה-3008 מתוחת הפנים.
אם אהבת את המנוע והגיר בסיוויק, מתיחה של התקציב תביא אותך להונדה crv עם אותו המנוע (גילוי נאות: אני עובד בחברת מאיר).
אם תהיה מוכן לרדת בגובה, פוקוס אקטיב x יכולה להיות אחלה אופציה עם חסכון עצום במחיר הרכישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

אומנם קצת מוקדם לפתוח שרשור משלי (מתכנן להחליף את הרכב בעוד כמה חודשים/חצי שנה), אבל מכיוון שבעל הבית כבר קיבל את ההחלטה (כנראה) ו אנחנו כאן ...

לא חושב של-CRV יש אותו מנוע (בסיויק שלי אטמוספרי 1.8 וגיר רובוטי I-SHIFT). חוץ מזה 216K זאת חתיחת מתיחה, לפחות בשבילי ( גם צריחת דלק לא בין הטובים).

3008 - אני מבין שיש לה הרבה אוהדים בפורום. נכנסה לרשימה, אבל אני מחזיק רכב יותר מ3/4 שנים וקצת מפחד מאמינות של צרפתים. כן סטיגמה, אבל יש לי ברלינגו בעבודה. בשנה ראשונה כבר כמה פעמים חזרה למוסך. פלוס דברים קטנים מעצבנים שאנחנו כבר לא מתיחסים אלהם. כמו גומיות דלת נופלות, התראת סטיה מנתיב שהפסיקה לעבוד וכ"ה. אז חושבים. 

פוקוס אקטיב גם בבדיקה, אבל TOURER ולא X. צריך תא מטען גדול ובעיקר גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 3008 החדש הגיע לארץ ב 2017 ובקרוב הוא סוגר 4 שנים.

לפני שקניתי את שלי (ואני קניתי יד 2) חפרתי את הפורומים בארץ ובחול ובסך הכל לא מצאתי שום דבר סידרתי לגבי הדגם הזה.

יש אנשים בודדים עם כל מיני תקלות מוזרות (שברור שהיה) אבל שום דבר לא חוזר על עצמו באופן גורף.

סך הכל הדגם מאד אמין וחוץ מבעיה במיכל האוריה בדגמי דיזל שבעיקר היה בעיות בדגמים אחרים אין משהוא מיוחד.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...