Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיבוב שני - רכב חדש עד 180K - ג'יפון\SUV להחלפת סיוויק טורבו

Super_T
שימו לב! השרשור הזה בן 1244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 5 דקות, yoav911gt2 כתב:

התיבה של אייסין היא תיבה פלנטרית, לא רציפה כמו שיש לך בסיוויק. לא הבנתי איך הגעת לזה.

אני בטוח בסבירות גבוהה ש זה מה שנציג המכירות אמר לחבר שלי בעת רכישת הרכב, שזו וריאציה משודרגת של CVT
אבל- אם אתה אומר אחרת ומכיר - אני מקבל. 🙂

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא בגלל שאתה ללא ילדים כרגע הייתי הולך אולי על רכב יותר קטן ואם אתה רוצה קצת פילפל אולי יונדאי קונה , גבוה יותר מרכב רגיל ,לטעמי נראת טוב והמנוע מגיע עם 1.6 177 כ"ס 4×4 ואפילו יש "מיגונים" של פלסטיק שחור שתוכל לרדת קצת לשבילים להוריד את האופניים ובסופו של יום תוכל להישאר עם 40K בכיס .

עריכה אחרונה על ידי Daniel.K
:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Daniel.K כתב:

אני דווקא בגלל שאתה ללא ילדים כרגע הייתי הולך אולי על רכב יותר קטן ואם אתה רוצה קצת פילפל אולי יונדאי קונה , גבוה יותר מרכב רגיל ,לטעמי נראת טוב והמנוע מגיע עם 1.6 177 כ"ס 4×4 ואפילו יש "מיגונים" של פלסטיק שחור שתוכל לרדת קצת לשבילים להוריד את האופניים ובסופו של יום תוכל להישאר עם 40K בכיס .

אחת החברות השנואות עלי 😅

רמת גימור לא רצינית בתוך הרכב, אם כי שמו מנוע חזק בדגם הזה (שלא היברידי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש סקרן לראות מה תקנה, לדעתי תצטרך לוותר על כמה מהדרישות אחרת תמשיך לחפש עוד הרבה זמן. גם רכב חדש שלא יפסיד הרבה במחירון, גם מערכות בטיחות, גם אפל קאר, גם מפנק, חזק וגם בתקציב של עד 200. באמת שקשה לי לראות אותך מוצא משהו. אם תכתוב על מה אתה מוכן לוותר, אולי יצוצו עוד רעיונות. בהצלחה

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מתפלא איך עד עכשיו לא הצעת לו טויוטה... 

• מבאס 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לומר שעניין הכסף משחק פה בגדול…

כי בקלות אפשר לקחת ראב4 בגרסה מפנקת שעונה על רוב הצרכים וחסכוני בדלק, 

רק שזו הוצאה של 220-250k וזה נשמע לי פסיכי לחלוטין להוציא סכום כזה על טויוטה 🤪

חבר הזמין לקסוס UX 250h חדשה, בגירסת f-sport אחרי שקצת הפעלתי קשרים בשבילו, זה יצא איזה 260k וקצת… והוא נשאר עם ״בלון״ משוגע בסוף שלוש השנים כי עשה תוכנית תשלומים;

אני לא מתכוון לעשות תוכנית תשלומים; אני מסוג האנשים שחוסכים ומה שיש - זה מה שאני מוציא;

אני מניח שזה משנה את השיקולים בסופו של יום;

כיום המון אנשים לוקחים רכבים ע״פ שווי שימוש בליסינג פרטי ואז בשביל חצי מהמחיר של אטקה fr חדשה (או פחות) הם נוסעים באחת שלוש שנים…

אני פחות בנוי לזה; מפחד מהתחייבויות כאלה; בטח עם מה שקורה בעולם; למרות שאני עובד בארגון גדול ובטוח מבחינה תעסוקתית גם בימי הקורונה.

למען הסר ספק; הלקסוס הנ״ל לא מעניינת אותי; אם כבר אז NX וזה כבר יקר משמעותית…😕

עריכה אחרונה על ידי Super_T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה עם אחלה VFM שתשאיר לך המון עודף בכיס היא האופל גרנדלנד x.
מרווח גחון מעולה, כמו של אחיותיה החורגות (3008, c5) סביב 21 ס''מ, נוחה, לטעמי נראית טוב, כבר ברמת הגימור הבסיסית (Enjoy) מגיעה עם מגוון מערכות בטיחות מאוד רחב ולא רגיל לקבוצה, תומכת קארפליי ובליסינג 0 ק"מ אפשר להביא אותה סביב 120 וקצת.
בגרסת אינוביישן מגיע עם גג פנוראמי, ולדעתי עדיין במחיר מעולה .
הדבר היחיד שלא בהכרח עונה להגדרתך הינה סחירות עתידית.. הנבואה ניתנה לשוטים אבל אולי לאור הצלחת האחיות החורגות אנשים יפנימו שגם האופל היא ממש אחלה, מה גם שקונים בזול מוכרים בזול ולך לא תהיה בעיה עם נסועה ממש מועטה לדעתי הרכב ייחטף כי אין הרבה אקזמפלרים שעלו על הכביש.
יש מספר שרשורים שנפתחו עליה לאחרונה בפורום, מציע לך להציץ בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, ZvikH כתב:

אופציה עם אחלה VFM שתשאיר לך המון עודף בכיס היא האופל גרנדלנד x.
מרווח גחון מעולה, כמו של אחיותיה החורגות (3008, c5) סביב 21 ס''מ, נוחה, לטעמי נראית טוב, כבר ברמת הגימור הבסיסית (Enjoy) מגיעה עם מגוון מערכות בטיחות מאוד רחב ולא רגיל לקבוצה, תומכת קארפליי ובליסינג 0 ק"מ אפשר להביא אותה סביב 120 וקצת.
בגרסת אינוביישן מגיע עם גג פנוראמי, ולדעתי עדיין במחיר מעולה .
הדבר היחיד שלא בהכרח עונה להגדרתך הינה סחירות עתידית.. הנבואה ניתנה לשוטים אבל אולי לאור הצלחת האחיות החורגות אנשים יפנימו שגם האופל היא ממש אחלה, מה גם שקונים בזול מוכרים בזול ולך לא תהיה בעיה עם נסועה ממש מועטה לדעתי הרכב ייחטף כי אין הרבה אקזמפלרים שעלו על הכביש.
יש מספר שרשורים שנפתחו עליה לאחרונה בפורום, מציע לך להציץ בהם.

מודה שלא חשבתי על אופל בכלל 🤔

אעיף מבט באתר ובפורום. 

עריכה: הייתי באתר וראיתי את המפרט, לא מדבר אלי, בעיקר לא 10.2 שניות מ-0 ל-100 😬

עריכה אחרונה על ידי Super_T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Super_T כתב:

אני בטוח בסבירות גבוהה ש זה מה שנציג המכירות אמר לחבר שלי בעת רכישת הרכב, שזו וריאציה משודרגת של CVT
אבל- אם אתה אומר אחרת ומכיר - אני מקבל. 🙂

הזוי להגיד דבר כזה, זה גיר אוטומטי רגיל. חוסר ידיעה של פרט בסיסי כזה בעיקר מעיד שהוא לא איתנו.
לדעתי האטקה תפורה עלייך. בתקופת אחזקה של 3 שנים וכל כך קצת ק"מ כמעט בודאות שלא תיגע בגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, outnex כתב:

הזוי להגיד דבר כזה, זה גיר אוטומטי רגיל. חוסר ידיעה של פרט בסיסי כזה בעיקר מעיד שהוא לא איתנו.
לדעתי האטקה תפורה עלייך. בתקופת אחזקה של 3 שנים וכל כך קצת ק"מ כמעט בודאות שלא תיגע בגיר.

אני אעשה נהיגת מבחן כשהרכב יגיע ואנסה להבין אם אכן זה הרכב עבורי…

כרגע, מעבר ל-לבדוק את ההצעות של כל העוזרים כאן בפורום (שוב תודה 🙏) אנסה לקבל עוד מידע על צ׳מפיון, ה-DSG ונושא האמינות וכו׳ ממי שיצפה בשרשור הזה ויש לו ניסיון עם המכוניות הללו והיבואן הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה שלא חשבתי על אופל בכלל [emoji848]
אעיף מבט באתר ובפורום. 

עריכה: הייתי באתר וראיתי את המפרט, לא מדבר אלי, בעיקר לא 10.2 שניות מ-0 ל-100 [emoji51]
אמנם אתה מגיע מסיוויק טורבו, אבל לא ציינת את נושא הביצועים ברשימת הדרישות ולכן הצעתי.
מבין אותך, אני ממש באותה התחבטות כמוך ומנסה לשכנע את עצמי שחבל על הכסף. 50-60K ביד זה המון כסף ובחיי שה 1.2 ממש חמודה, אבל כל ניסיונותיי לשכנוע עצמי קורסים. קטע קטע
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עדיין סקודה דיזל? אחות של אטקה אבל יש שם יש גיר רטוב עם 0 תקלות וגם מנוע 2 ליטר דיזל מאד בשרי .

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, Super_T כתב:

אנסה לקבל עוד מידע על צ׳מפיון, ה-DSG ונושא האמינות וכו׳ ממי שיצפה בשרשור הזה ויש לו ניסיון עם המכוניות הללו והיבואן הזה.

לי היו 3 מכוניות שנרכשו מצ'מפיון במשך 10 שנים. בשתיים מהן הופיעו תקלות לאחר תום האחריות, אך כיוון שטיפלתי במוסכי הרשת, הם לקחו על עצמם את עלויות התיקון. גם מהיכרות עם מכוניות במשפחה המורחבת, הם בסדר גמור.

• רעיון טוב! 1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...