Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ במכירת רכב

I.G
שימו לב! השרשור הזה בן 1224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לחמותי (מבוגרת) יש רכב יחסית ישן (שברולט קרוז בת 7) שעם החוסר נסיעות בכל הסגרים האלה, החלטנו למכור (לקחה רכב קטן יותר, גם ככה נוסעת 99 אחוז מהזמן לבד)

הרכב לא במצב טוב במיוחד, עוד מעט גם נגמר לו הטסט, צמיגים כנראה גמורים, לא בטוח שעשה טיפול בשנתיים האחרונות, וכנראה שלא ראה מכון שטפה מבפנים 3 מערכות בחירות אחורה. אני מתלבט מה לעשות איתו

המחירון באזור ה10 אלף, אני לא יודע אם שווה לי להתעסק עם לתקן הכול כדי שיהיה שווה את זה, או לנסות מראש למכור ב7 אלף

בנוסף, אני מתלבט לאן למכור אותו- פרטי זה סיפור בהמשכים שאין ממש זמן להתעסק איתו כרגע, וסוחר לא ישלם יותר מ2000-3000 שח כי הם סוג מסויים מאוד של אנשים. יש הצעות כלשהן לגבי זה?

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שהייתי שואל היא מה עלות החלופה.

האם הרכב הקיים סובל מביקורים חוזרים במוסך השבתות וגרירות חוזרות? אם הרכב מראה אמינות סבירה - האם הוא עונה לצרכים?

תביא בחשבון שהחלפת הרכב תעלה גם היא לא מעט כסף. אם תרכוש חדש ירידת הערך בשנה הראשונה תהיה הרב אלפי שקלים, ואם תרכוש משומשת תצטרך לבצע "יישור קו" - כולל טיפול תקופתי, סביר שמצבר וצמיגים, כמבון רישוי וביטוח - הרי בסופו של דבר אלה הוצאות שוטפות, בדיוק כמו דלק. אז אם השיקול כלכלי טהור, ובהנחה שהרכב אינו בעייתי, סביר שהנכון יהיה להשקיע משהו בהחזרתו למצב תקין. אם הרכב לא אמין או שיש שיקולים נוספים זה עניין אחר.

אוד דבר חשוב - חלק גדול מהוצאות הרכב אינן תלויות בגודלו. בנסועה נמוכה ההפרש בצריכת הדלק זניח, עלויות הרישוי והביטוח דומות, עלויות טיפולים תקופתיים די דומות, אז רכב קטן יקל על מציאת חניה במרכז העיר, אבל כלכלית, בנסועה נמוכה, כנראה שההבדל יהיה קטן, אולי אפילו לטובת הרכב הקיים, במיוחד אם מביאים בחשבון שהרכב הקיים כבר לא מפסיק כמעט מערכו.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון של קרוז 2013 הוא 25 אלף. 

בגלל חוסר הביקוש לדגם, המחיר הריאלי הוא סביב 15 אלף. 

שטוף את הרכב מבפנים ומבחוץ ותנסה להציע למכירה. לא רואה סיבה שגם רכב כזה ימכר ב-2-3 אלף. 

לדעתי ,במיוחד אם הקילומטראז נמוך, אין סיבה אמיתית שהוא לא ימכר בפחות מ-12-13 אלף. 

אם אין לך כוח להתעסקות, אני מכון לקנות אותו ב-5 אלף. לא יזיק לי לקבל  7-8 אלף על כלום עבודה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בהנחה שהרכב "נקי" מבחינת תאונות או תקלות משמעותיות.

פות"ש - תתחיל בקפיצה לסטוק הקרוב , קנה שמפו לרכב ומטלית מיקרופייבר, קח שני דליים ורחץ אותו חיצונית. את השטיחחים הפנימיים שטוף בגינה או באמבטיה (קצת קרצוף עם סבון נוזלי לשימוש כללי ומברשת קשה לא יזיקו) ושאב עם הדייסון או תמורת 5 ש"ח בתחנת הדלק. אם אתה רוצה ממש ליפות אותו אז קנה וקס ספריי של טרטל (70 ש"ח במרשתת או באייס הקרוב למקום מגוריך), התז ונגב אחרי הרחיצה. סה"כ השקעה של שעה ו-100 ש"ח, והרכב יראה הרבה יותר טוב. כבר כמה אלפי ש"ח במכירה. מתי הרווחת סכום כזה בשעת עבודה?

אם המחשבה שלי על המשך החזקת הרכב מתאימה לך כמובן טפל בו - ביקור במוסך לטיפול תקופתי, החלפת צמיגים אם נדרשת - נכון שכאן כבר מדובר באלפי שקלים (תלוי מה הטיפול הדרוש ואיזה צמיגים תרכוש), אבל יתכן שהרכב ישרת את חמותך עוד כמה שנים. דרך אגב, ניקוי כזה פעם בכמה שבועות (וקס פעם בכמה חודשים) ישפר את הרגשתה של חמותך, לא בטוח שעוד תתלהב לשהוציא כמה עשרות  אלפי ש"ח להחלפת הרכב כעת.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, davemustaine87 כתב:

המחירון של קרוז 2013 הוא 25 אלף. 

בגלל חוסר הביקוש לדגם, המחיר הריאלי הוא סביב 15 אלף. 

שטוף את הרכב מבפנים ומבחוץ ותנסה להציע למכירה. לא רואה סיבה שגם רכב כזה ימכר ב-2-3 אלף. 

לדעתי ,במיוחד אם הקילומטראז נמוך, אין סיבה אמיתית שהוא לא ימכר בפחות מ-12-13 אלף. 

אם אין לך כוח להתעסקות, אני מכון לקנות אותו ב-5 אלף. לא יזיק לי לקבל  7-8 אלף על כלום עבודה. 

תודה!

אני חושה שביד 2 + זה שהוא ליסינג לשעבר המחיר יוצא יותר נמוך. אבל גם 12 אלף זה אחלה מחיר מבחינתי. נקפוץ למוסך, נראה כמה המצב באמת גרוע

לפני 8 שעות, sperial כתב:

זאת בהנחה שהרכב "נקי" מבחינת תאונות או תקלות משמעותיות.

פות"ש - תתחיל בקפיצה לסטוק הקרוב................

יש לי 4 סוגי שמפו ואיזה 7 וקסים שרובם רסס ונגב\ רסס ומזמז כלשהו (ואף אחד מהם לא טרטל... או אפלו מקגוואייר). לא מתכוון להשקיע דקה בלשפשף את הרכב הזה. גג אני אוסיף 10 שח לתוספת ואקס שמן נחשים באיזה אוטומט

הרכב הזה גדול מידי בשבילה ודי מקרטע, הבאנו לה פיקנטו במצב הרבה יותר שמור. יישור קו היה 2500 שח (היה הרכב של אישתי, קנינו לה חדש)

עריכה אחרונה על ידי I.G

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקצר לך את הדרך...
בתור אחד שניסה למכור שברולט 2011...
גם אם הרכב היה יד 1 ועם 70 אלף ק"מ.
המכוניות ה אלה סובלות משוק מת לחלוטין.
ובקצרה, מכור למרבה במחיר.
אם תלך תעשה טסט, טיפול, הכנה, השבחה ותחליף צמיגים, עם עבר של ליסינג אתה תפרסם אותו לא מעט זמן בשביל לקבל את מה שהשקעת.
בקיצור שים מודעה ביד 2, הראשון שיראה רצינות, תיפטר מהרכב.
מי שלא ניסה למכור קרוז כזאת, חושב שזה באהלן אהלן, בתור אחד שמכר מעל 15 מכוניות ב7 שנים האחרונות, כשקניתי אותה שילמתי חצי ממחירון על רכב יד 1, עם פחות מ70 אלף קמ, לא הבנתי את הפרייאר שמכר אותה, חשבתי שעשיתי את עסקת חיי.
כשבאתי למכור אמרתי קנית בזול תמכור בזול אל תתעכב, זה לקח מעל 4 חודשים, ולא כי אנשים התווכחו! פשוט כי לא היו טלפונים.
הראשון שבא ונותן מחיר הגיוני, תן לו את האוטו

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

כנראה שיש לך/לה מזל. 

לך לגרד חיש גד או שקר כלשהו אחר... 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...