Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לקנות mg 550 2012

אליאב מויאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום

על רקע שלל התשובות שקיבלת, אני חושב שאתה יכול להסיק כבר מה השוק (לא) אומר על הרכב הזה.

נמכר במספרים זניחים לגמרי, אין מידע לגבי מה שעוד נוסע, אפילו היבואן כבר לא מחוייב להחזיק חלקים שלו במלאי.

מניח שמצאת רכב במחיר בדיחה והאבזור שם די נדיב באופן יחסי, מה שהופך את זה בעיניך למציאה.

אם זה הכסף שלי, הייתי עובר הלאה. 

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר תקציב ודרישות מהרכב, ואז נוכל להגיד מה האפשרויות.
מצטרף לזה שכתב מעליי- יש רכבים הרבה יותר טובים ממנה. אבזור זה לא הכל בחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה מאובזר בצורה מצויינת אבל מעבר לזה אין כלום !! זה הניסיון הראשון של MG להשתלב מחוץ לסין , כמו שציינו ליפני , הרכב נמכר במיספרים זניחים לחלוטין מה שאומר שאין שפע של חלקים במידת הצורך , בגדול לא מומלץ בכלל .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזה קטע עם ה-mg שהרוב המוחלט מי שממליץ להתרחק לא היה בעלים של אחת ואפילו לא מכיר בעלים של אחת.

לחלופין, אנשים אשר כן החזיק את הרכב, מעידים שמדובר במכונית מאובזרת מאד, אמינה מאוד, פשוטה וזולה לאחזקה. הבעייה היא בשוק שלה שמאד חלש ומאבדת ערך בקצב מהיר מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזה קטע עם ה-mg שהרוב המוחלט מי שממליץ להתרחק לא היה בעלים של אחת ואפילו לא מכיר בעלים של אחת.

לחלופין, אנשים אשר כן החזיק את הרכב, מעידים שמדובר במכונית מאובזרת מאד, אמינה מאוד, פשוטה וזולה לאחזקה. הבעייה היא בשוק שלה שמאד חלש ומאבדת ערך בקצב מהיר מאד.
אמרת הכל.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שכל פלסטיק, חלק חילוף או חלקי פח אפשר למצוא במקרה הטוב רק מקורי אצל היבואן.
אין תחליפי לכלום וגם ברשת קשה למצוא לכלה חלפים כי זה דגם נדיר יחסית.
וגם עם האוטו נהדר, אמין וזול הסיבה של זמינות החלפים היתה מרחיקה אותו ממני.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Taipan כתב:

אני לא מסכים איתך בכלל. אני רשמתי לפי הכרותי האישית עם שניים שהחזיקו כזו, אכן מדובר ברכב מאובזר יחסית אבל בלי להתמקד על הנושא של צניחת הערך ונדירות החלפים (מה שכבר צוין), הם פשוט אכלו ממנה מרורים ומדובר על אנשים מאוד פדנטים באופן הטיפול שלהם ברכבים. אחת מהם הייתה חדשה מהחברה ואחריי 3 שנים התחילו בה בעיות עד אין סוף השניה דווקא הייתה משומשת והייתה סבירה מינוס מינוס.

האם שניהם מקרה "לימון" והם נפלו על אקזמפלרים גרועים? לא יודע. 

האם יכול להיות שהרכב אמין? גם לא יודע.

אני מתבסס על שתי הדוגמאות (הקרובות) שאני מכיר. יכול להיות מישהו שמכיר דוגמאות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Pecan כתב:
לפני 8 שעות, Taipan כתב:

אמרת הכל.

זה פחות קריטי כשאתה קונה MG 3 בת 5 ב-17-18 אלף. 

יש לי שכן שמחזיק MG3 כבר 4 שנים ומאוד מרוצה ממנה. מלבד זה, למרות המגרעות של הרכב(מנוע מעפן, וידית הילוכים של אליאקספרס), הוא ניראה ומרגיש משמעותית טוב יותר מהאלטואים, 108, סיטיגו ושאר הירקות שיש בטווח התקציב הזה.

אבל כן, הMG 550 זה חתיכת הימור אחר לגמרי מה MG 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו פה שרשורים של אנשים שחיפשו חלפים. אפשר לרכוש רק אצל היבואן במחיר מפולפל. את מה שחסכת בקניה תחזיר בעלות החלפים ובירידת הערך.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 9 שעות, Taipan כתב:

עד התגובה שלך, התגובות כלל לא דיברו ל"גופו של רכב" אלא לעיקרון של אחזקת רכב שהוא חידה גדולה בארץ.

ביד 2 יש 5 רכבים (שזה בערך 4 יותר ממה שראיתי במו עיניי), חוץ מאחד שהלך לו מנוע, מבקשים על השאר 15-20 אלף ש"ח.

לטעמי לא זול מספיק בשביל רכב בן 8-9 שכולו סימן שאלה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...